Reklame i druge improvizacije na autobusima

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 00:20:36

Starliner *****

Citat: kico101  u Lipanj 23, 2013, 10:58:31
Citat: Starliner *****  u Lipanj 23, 2013, 10:44:15
Hvala Bogu  ;D
Hajde mi objasni ovu opservaciju. Zašto je dobro da su skinute?
Koliko me pamćenje služi bile su bijele i svakako bi koristile u kao zaštita od pregrijavanja putničkog prostora u ove vruće ljetne dane ( kao što se to može vidjeti u 703 ili 711-702 ianako ima klimu ).

Ovo što se tiče pregrijavanja se u potpunosti slažem  i slažem da su ih skinuli u krivo vrijeme,ali tokom zime(kada je kiša padala) nije se ništa vidilo van (od zadržavanja vode u rupicama reklame), što je bilo malo iritantno jer je bilo kao da se vozim u kutiji. 

NP-549


kico101

Čini mi se da bi to mogal bit 627 ( Modern Line ) u M.S.Tvrdog, ali me sjećanje sve slabije služi ;D
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

zvone16

ZvoneXp

Bari

Čini mi se da 711 ima ljetnu verziju reklame za OTP
KREPAT MA NE MOLAT !

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

Ovaj 704 su mogli nalijepiti desno gore, ima puno više mjesta. Ovako ubačen ispod broja mobitela i iznad adrese i nije baš najspretnije rješenje.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

672 od iza i 704 sa lijeve strane iza harmonike A.C Dujmović Peugeot
KREPAT MA NE MOLAT !

shef

669 u vrišteće crvenoj boji. Nova all-over Ciciban

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

LD470


shef

Citat: LD470  u Prosinac 13, 2013, 23:30:51
671 dobio reklamu za nekakve satove.

Satovi su Dicta... a i 672 ima nešto novo:



Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

amalok.95

Neznam dali je netko primjetio, na 589 i još jednom SU 240 se pojavila naljepnica VOZIM NA PLIN

kico101

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.