Reklame i druge improvizacije na autobusima

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 00:20:36

Shole

Citat: mivano  u Listopad 30, 2008, 09:46:35
451 dobio dvije sitne reklame
Ma to su one: Želite reklamu na autobusima JGP-a?

Da li je neko od vas primjetio da na kuponima od pokaznih već godinama piše "Želite li reklamu na kartama Autotroleja",  i nikad nema niti jedne reklame!  Koliko je meni poznato, davnih dana su bile reklame za "Dubrovačku Banku",  i "Dnevnik" - riječki dnevni list koji je pokrenuo HDZ,  a znamo jako dobro kako su završile obje te reklame.  Ne moggu se sjetit nijedne druge reklame.

mivano

zvono na srednjim vratima u 496 je unikat, ko da je ukradeno iz SL222
btw.: u tom istom 496 nema držača za silazak na desnom krilu zadnjih vrata

ikar

U 653 vozačeva stolica je iz MAN-a SU240 (ala 598)  ;D ;D ;D

ikar

582 ima novu reklamu "Sudski tumač" na desnom boku iza 2. vrata do prikolice.

586 više nema Raiffaisen.

lukica

zašto su u 70? makli one okrugle STOP tipke? :(

tiki

Citat: lukica  u Veljača 07, 2009, 20:17:34
zašto su u 70? makli one okrugle STOP tipke? :(

Nisam 100% siguran, ali mislim da je zbog toga sto se te tipke lako zaglave, pa ne mogu ni nutra ni van

ikar

U većini Citara su starinske tipke. Ove okrugle bi se lako zaglavile, a i često su ih ljudi slučajno stiskali (lagano se stišću) pa su ih mjenjali. Isto tako je i kod nekih Classica.

SaNjIn

Citat: ikar  u Veljača 07, 2009, 21:05:39
U većini Citara su starinske tipke. Ove okrugle bi se lako zaglavile, a i često su ih ljudi slučajno stiskali (lagano se stišću) pa su ih mjenjali. Isto tako je i kod nekih Classica.
kod classica je to slučajno stiskanje katastrofa..npr svako jutro kad idem u rijeku obavezno se jedno 5-6 puta u onoj gužvi to slučajno stisne pa onda šole staje na stanici i niko ne izlazi pa se nervira..

kico101

I 587 ostao bez Reiffeisena, a 584 se još uvijek drži.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

631 u novom ruhu,  garažni brojevi u stilu novijih Classica. 

kico101

Čini mi se da je 417 ostao bez Mercatora, na 584 se još jače žuti Raiffeisen, a ista reklama ostala je još na 418 ( viđen danas na Kantridi za navijače ).
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

mannas

Možda je to - to što se tiče 417 i njegovog prihoda u kasu Autotroleja ! ?
Ne bih se čudio da upravo ta reklama osvane na nekom drugom busu koji ostaje na cesti još neko vrijeme ( 567,496,513,571..... )
Koliko me pamet služi tako je bilo i sa 445 - 418 !?

Shole

Raiffeisen Leasing više ne "sponzorira" trolej,  al su ostale reklame od Raiffeisen Banke,  odnosno neke (418, 584) su zamjenjene drugačijima.   Nitko živ to nebi ni primjetio, al sam snimio u garaži dok su preljepljivali.

shef

424 više nema Ri-Ing; izgleda da broji zadnje dane.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

SaNjIn

Nisam siguran..ali jamislim da je 422 dobio na prikolici na ljevoj strani reklamu u obliku grafita.. :-\