Reklame i druge improvizacije na autobusima

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 00:20:36

maky

Citat: Shole  u Siječanj 16, 2010, 18:06:49
Kad pogledam reklame u Splitu o autobusima, u ZG po tramvajima, u Dubrovniku.......  Rijeka i Autotrolej nemaju ni 5% toga, a čisto sumnjam da nebi bilo interesa.  Jer ako jedna PODRAVKA ima šta ja znam koliko tramvaja komplet opituranih i pitaj boga koliko buseva u Splitu poljepljenih i preko stakala, stvarno mi nije jasno zašto nema niti jedne male reklamice u Rijeci  (Podravku sam izmislio samo za primjer).
Vidim ja da bi Shole htio ovakve šta su ugodne oku izvana, ali mrzim, ali iz dna duše mrzim kad se vozim u autobusu koji je ovako slično oblijepljen, pa kad gledam vani kroz ovo. Dao Bog da ovo nikad nije bilo izmišljeno, zato guštajte dok možete u lijepim i neoblijepljenim autobusima...



NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

conecto

Može se na ZET-ovim web-stranicama naći cjenik jednog ofarbanog tramvaja po godini. Cijene su stvarno jadne, čista prostitucija javnog dobra, jer jedan jumbo-plakat na Branimirovoj te novce zaradi za manje od mjesec dana.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

mivano


conecto

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

maky

Citat: conecto  u Siječanj 20, 2010, 12:30:05
Jel ima koji bus reklamu od Lisce ???
A u zadnje vrijeme se nastoji provodit kampanja za smanjenje žrtava u prometu, pa  zato nebi bilo dobro da ima...  ;D

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

conecto

Citat: maky  u Siječanj 20, 2010, 13:03:06
Citat: conecto  u Siječanj 20, 2010, 12:30:05
Jel ima koji bus reklamu od Lisce ???
A u zadnje vrijeme se nastoji provodit kampanja za smanjenje žrtava u prometu, pa  zato nebi bilo dobro da ima...  ;D

Vidim da ti se događalo isto što i meni i da govoriš iz vlastitog iskustva. Kad je na jambu Lisca reklama nemam pojma kud auto (bus) ide par sto metara ::|
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

mivano

ima jedna pozitivna stvar u ovim reklamama, u gradskom prometu nema zavjesa, stoga, ako nema klime ovo je jedina zaštita od sunca

Bari

#187
I GB 710 je dobio novu reklamu. Riječ je o antibioticima

Evo i slike


KREPAT MA NE MOLAT !

Ruske

Citat: Berlingo  u Svibanj 15, 2009, 22:59:06
Nesto mi govori da 340 pamtim i po reklami Paloma.

ovo je tocno, sjecam se i ja toga...bas mislim da je 340 imao palomu...

MAKI

Zasto su sad poceli lijepiti reklamena nove buseve.Valjda je u modi  ;D
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

Berlingo

Citat: Ruske  u Veljača 15, 2010, 16:22:05
Citat: Berlingo  u Svibanj 15, 2009, 22:59:06
Nesto mi govori da 340 pamtim i po reklami Paloma.

ovo je tocno, sjecam se i ja toga...bas mislim da je 340 imao palomu...
A sta sam volio taj 340! Najljepsi zvuk i mislim da je taj iz te serije (mislim na gradske 338-341) najbolje isao. Jedini koji bi ga sibnuo slican njemu je bio 368. Vec sam pisao da je taj uz Lenac letio u 5, a obrtaji i dalje skacu. Nebi izvukao u 6. Da, ja i dalje tvrdim da je 340 imao tu reklamu.

Ruske

meni su ti O317 najbolji busevi...sjecam se kad je na 7A znao biti 368...pa to je cudo od busa, kako je to islo po kumicicevoj...sta 6 brz je imao? a 340? takve detalje ne pamtim, posto sam imao manje od 10tak godina tad :)

isto sam volio TAMice poput 502 504 510...jaooo uvijek sam volio sjediti na kotacu na onim povisenim sjedalima...nego, koji TAMic je imao duguljaste pozicije iza? 504 ako se dobro sjecam?

glede zvuka, meni se od sanosovih jako svidao zvuk, posebice 549 :)

Berlingo

Od zglobnih znam ovo. 275-279, 4 brzina. 300-304, 5 brzina. 326-335 5 brzina dok su bili sivi (jedino 332 je imao 4). Kad je ta serija postala narancasta svi su dobili 4. Drugi su uvijek imali 6 u obje boje (336-341 i 368).

SaNjIn

I 718 je dobio reklamu za antibiotike..

nažalost gb se ne vidi jer se ova baba ubacila >:(

MAKI

Jel 701 osim IKS PAVIĆA dobio reklamu za antibiotike ja mislim da je ucinilo mi se
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni