Reklame i druge improvizacije na autobusima

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 00:20:36

shef

Citat: Shole  u Veljača 22, 2008, 23:35:40
662 i 644 dobili pločice za prijevoz djece.
Što je ovo, zavladala neka epidemija školskog prijevoza sa svim i svačim. Danas viđen i 667! WTF??
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

ikar

601 narančasta traka preko obje šajbe ala 632  ;)

ikar


LuckyLooser


nukleusri

616 ima na desnoj sofersajbi pri vrhu natpis RIJEKA plave boje, a na lijevoj sofersajbi u gornjem kutu ima naljepnicu o uvjetima prijevoza  ;D
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

kico101

Sjeća li se tko jedinog EL262 sa reklamom TRESS dostava lož ulja i jedinog S314 sa reklamom jedne naše bivše banke. Poprilična su rijetkost reklame na prigradskim solo busevima ( osim na o317 gdje ih je bilo nešto više ). :)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

Slabo pratiš prijatelju.  Bila su dva "slovenca" sa tom reklamom, a imao ju je i 418.  Bila je posebna po tome šta je bila uža od standarda.  Da vidim kojeg ti znaš, pa pogodi drugog.
A Fapče je bilo 434 sa Jugobankarom

kico101

Valjda si mislio na 618, a ne 418. Koji je drugi EL imao tu reklamu, nemam pojma.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

Imao ju je i 418 dok je izgledao ko sad 453.  Sve u onoj "temeljnoj MINI" crvenoj bez ikakve žute crte.
Imao je 618, ali imao je i još jedan EL2x2

Boki651

Koji SL222 je imao reklamu Trohal ili nešto slično, nešto vezano za reklamu prozora i vrata? Često sam ga viđao na liniji 17

kico101

Citat: Boki651  u Ožujak 09, 2008, 20:57:22
Koji SL222 je imao reklamu Trohal ili nešto slično, nešto vezano za reklamu prozora i vrata? Često sam ga viđao na liniji 17
627-Modern Line :)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar

Nije baš neka improvizacija, ali 707 nema gbr na prednjem desnom kantunu, vjerojatno poslijedica mjenjanja djelova.

tiki

Zasto 701 nema zvona kao i svi Citari? Ima ona stara crna. Vjerojatno ih je netko zaglavio pa su mjenjali?

Dino

Primjetio sam da su i u ostalim Citarima zaglavili zvona, najvjerojatnije su zbog toga i mjenjali zvona u 701

tiki

Citat: Dino  u Ožujak 15, 2008, 09:26:47
Primjetio sam da su i u ostalim Citarima zaglavili zvona, najvjerojatnije su zbog toga i mjenjali zvona u 701

Nadam se da ljudi to slučajno zaglave, jer da to ideš namjerno zaglaviti moraš biti panj.