Reklame i druge improvizacije na autobusima

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 00:20:36

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

mivano


amalok.95


MAKI

Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

mivano


Shole

Ajmo sad nabrajat do sutra ovako jedan po jedan

MAKI

614 dobio reklamu preko cijelog busa mislim da je Poli salama
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

Shole

#247
Je, all over Poli, samo što je za razliku od žutog 597 ovaj na crvenoj podlozi.
S obzirom da 90% voznog parka nema klimu, nebi bilo uopće loše razmislit i o reklamama ko u Splitu.  Mislim na one koje idu preko stakala i na krov.  Naravno da je iznutra vidljivo van, riječ je o šupljografici, al je činjenica da puno puno manje svijetla dopire u salon

mivano

Citat: Shole  u Srpanj 28, 2010, 16:32:38
Je, all over Poli, samo što je za razliku od žutog 597 ovaj na crvenoj podlozi.
S obzirom da 90% voznog parka nema klimu, nebi bilo uopće loše razmislit i o reklamama ko u Splitu.  Mislim na one koje idu preko stakala i na krov.  Naravno da je iznutra vidljivo van, riječ je o šupljografici, al je činjenica da puno puno manje svijetla dopire u salon
Sad si me na nešto podsjetio. Što nije 451 u prikolici imao nijansu taminja stakla? Meni se uvijek tako činilo?  o-0

Shole

512 i 451 su komplet prikolicu imali zatamnjenu, a još neki (417) su imali poneko staklo

kico101

Citat: Shole  u Srpanj 28, 2010, 20:29:08
512 i 451 su komplet prikolicu imali zatamnjenu, a još neki (417) su imali poneko staklo
i 570 također. ;)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

maky

Citat: Shole  u Srpanj 28, 2010, 16:32:38
Je, all over Poli, samo što je za razliku od žutog 597 ovaj na crvenoj podlozi.
S obzirom da 90% voznog parka nema klimu, nebi bilo uopće loše razmislit i o reklamama ko u Splitu.  Mislim na one koje idu preko stakala i na krov.  Naravno da je iznutra vidljivo van, riječ je o šupljografici, al je činjenica da puno puno manje svijetla dopire u salon
Da, puno je ugodnije kada sunce ne tuče ravno u glavu i podnošljivije je (neusporedivo bolje od običnog stakla), međutim, ako nema dobrog provjetravanja (dosta otvorenih prozora, otvorena prednja vrata), onda je unutra svakako sparno, pogotovo u makedončetu gdje je motor naprijed, a kiler ispred vozačevih nogu.

I da, ne mogu vam opisati koliko iritira gledati kroz to kada ste po noći u autobusu i unutra sva rasvjeta na full, a vani mrak. Najradije bi staklo razbio...  :P
Ima svojih prednosti i mana, ali lijepo i izgleda, pogotovo one reklame gdje  je lijepa cura po cijelom boku autobusa u kupaćem kostimu...  8)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

amalok.95


Shole

Citat: MAKI  u Srpanj 28, 2010, 12:01:35
614 dobio reklamu preko cijelog busa mislim da je Poli salama

Hir it iz



Photo by: ju nou hu
Photo from: ju nou ver

Mirta


Mislim da to može samo jedna osoba slikati. To je stanica kraj kokošinjca?
Nikad ne reci:"Nikad!".