Reklame i druge improvizacije na autobusima

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 00:20:36

MAKI

 624 dobio all over reklamu o nekom mlijeku šta li
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

MB Citaro

Citat: MAKI  u Rujan 23, 2010, 19:40:22
624 dobio all over reklamu o nekom mlijeku šta li

Da DUKAT-ova reklama

Berlingo

Veceras odvozio na dvojci. Jako dobra reklama, svidja mi se, iako bas i nije za vecernju smjenu, jos ako je petak ili subota... ;D

Boki651

Da, nije loša reklama. Al ja nikad neću prežaliti Pall Mall Export, e to je bila (bar meni) najljepša reklama koje se sjećam. ;D

Berlingo

Znam da ste je svi vidjeli ali na forumu jos nije bila. S desne strane je ruznija, boca dodje na kraj prvog dijela, bas na zadnju osovinu.


Uploaded with ImageShack.us

mivano

Ne znam je li tko primijetio da su nestale reklame iz unutrašnjosti autobusa? Kriza ili nešto drugo???

jedan_019

Primjetio, možda se pripremaju za novu turu reklama  :)

MB Citaro

704 je na masci ispod vozača dobio natpis autotrolej

Berlingo

Moj veliki ljubimac je izgubio reklame. Neznam da li je to novijeg datuma jer ga zapravo nisam dugo vidio. Sad otprilike ovako izgleda.


MB Citaro


MAKI

Da 670 je povodom Riječkog karnevala dobio reklamu o Riječkom karnevalu.Čak su mu i 3 televizije unutra
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

Ruske


ikar

U petak je na posebnom zadatku ;)

Već vozni na liniji 2, nadam se da će ga pametno rasporediti (na smjene koje se povlači oko 17 sati u garažu) da se nebi ovi displeji u unutrašnjosti oštetili!

Boki651

Ajme fantastično, baš sam ostao ugodno iznenađen. Konačno korištenje mašte na pravi način. Kada sam na prvu vidio fotke, učinilo mi se da je to negdje vani, a ono Rijeka. Sve pohvale! :)

NP-549

Poslije prezentacije je odma izašao na liniju 2.   Sliku izbrišite kad dođe neka bolja



P.S.  Nadam se da će stvarno netko vodit računa da se taj bus povuče u garažu do 19 sati jer se inače loše piše onim monitorima unutra.  Osim toga, nebi bilo loše izbjegavati liniju 7, njen zapadni dio i liniju 1 zbog Towera.   Dovoljno da se rotira na linijama 2, 5 i 6