Slike autobusa u 2019.

Autor 545, Siječanj 01, 2019, 11:52:34

driverzg27

Citat: amfan  u Ožujak 04, 2019, 01:52:26
Zagrebački podforum je, izgleda, magnet za pacijente. driverzg27, ako imaš stariju sliku, imaš temu za to. Ponovno ne slijediš pravilo 6 slika = 1 post. Također, ne stavljaj slike loše kvalitete. Što je loša kvaliteta? Dovoljno je pogledati što ostali članovi objavljuju!

ja nemam Iphone i ostala sranja da mogu vrhunske slike raditi...Ako Vam stvarno smeta necu vise objavljivat slike...bolje kvalitete od ove nemam,i nemam placu ko neki da si mogu priustit mobitele koji slikaju kao profi foto aparat...kratko i jasno
Ne obaziri se na to odakle dolaziš, već gledaj kamo ideš. Nikad ne obeshrabruj nekoga tko kontinuirano napreduje, bez obzira kako sporo.

Dreamwalker

Ajde više dosta s tim pričama "nemam ja ovo, nemam ja ono". Nitko ne kaže da moraš slikat. Nigdje ne piše da apsolutno svaka slika mora završit na forumu pa "ako vam nije dobra, brišite". Kvalitetna slika može se napraviti s ispodprosječnim mobitelom ukoliko se malo potrudiš. Znam to iz vlastitog iskustva jer sam godinama imao prastari mobitel s uništenom kamerom, no s dosta volje i malo truda, uspio sam postići dovoljnu kvalitetu da me nije sram nijedne slike koju sam napravio. Jedan forumaš me je zafrkavao da slikam s tosterom jer je znao da je mobitel u lošem stanju i da treba dosta volje da se nešto postigne. Nitko od nas nema strojeve, samo rijetki imaju prave fotoaparate, ali velika većina nas malo obradi sliku, uredi ju i ako nakon svega toga bude zadovoljavajuće kvalitete, onda ju tek stavi na forum.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

driverzg27

Dreamwalker ja se trudim kolko ide al vidim da nikome to na ovom forumu ne pase...ja nemam pretjerano vremena jos i uredjivat i da bude kao za izlozbu.. mislim da necu onda tako skoro nista ni objavljivat...da ima opcija brisanja i ukidanja accounta vjeruj mi da bih to napravio al nema nazalost...toliko...lp
Ne obaziri se na to odakle dolaziš, već gledaj kamo ideš. Nikad ne obeshrabruj nekoga tko kontinuirano napreduje, bez obzira kako sporo.

421

Tvoj trud meni pashe jer napreduješ.
Nemoj se obeshrabriti na drugom polukoraku!
Put do slave posut je trnjem. thumbs
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

driverzg27

Lokacija : okretiste krematorij
Linija: 106,smjer Kaptol
GBR: 779
Reg oznaka : ZG-2327-EC
Pogon : Podsused
Datum slikanja : 04.03.2019.
Ne obaziri se na to odakle dolaziš, već gledaj kamo ideš. Nikad ne obeshrabruj nekoga tko kontinuirano napreduje, bez obzira kako sporo.

Shole

Citat: driverzg27  u Ožujak 04, 2019, 21:14:55
Lokacija : okretiste krematorij
Linija: 106,smjer Kaptol
GBR: 779
Reg oznaka : ZG-2327-EC
Pogon : Podsused
Datum slikanja : 04.03.2019.

Sad si pak malo pretjerao s tim detaljima.

driverzg27

To je za one koji mozda i nisu iz Zagreba,pa neka znaju...od viska glava ne boli...nek nauce ponesto osim da ima sveg i svaceg na forumu.... nek bude i nesto za naucit..
Ne obaziri se na to odakle dolaziš, već gledaj kamo ideš. Nikad ne obeshrabruj nekoga tko kontinuirano napreduje, bez obzira kako sporo.

Paško

#157
Dodatne stvari ne smetaju, što se mene tiče. Ono što se ne treba pisati je registracija (jer se vidi, a po njoj se neće tražiti u tražilici) i pogon jer to vidimo iz popisa. Slika je OK.

A što se tiče "vrhunskih sranja za slikanje" (pripazi na jezik...), ja imam Samsung A3 star godinu i pol (to je mobitel u otprilike početku srednjeg ranga) i jedan mali aparat iz 2011. za kojeg nikad ne znam hoće li raditi kad ga upalim i koji mi stvara sve više frustracija. Uvijek sam govorio da je samo 75% slike u samom slikanju, ostalo je u uređivanju. S malo rada na slici u kompu dosta se može postići. Zato potpisujem Dreamwalkerov post od A do Ž.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

smogovci.bbb2

Citat: driverzg27  u Ožujak 04, 2019, 21:14:55
Lokacija : okretiste krematorij
Linija: 106,smjer Kaptol
GBR: 779
Reg oznaka : ZG-2327-EC
Pogon : Podsused
Datum slikanja : 04.03.2019.
Remetska cesta između k. br. 4 A i 4 B kava
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

driverzg27

Smogovac,ne znam te podatke,nisam geodet,nit me ne zanima previse.. samo cu drugi put navest gbr i liniju te terminal,drugo ko hoce nek istrazuje :)  lp
Ne obaziri se na to odakle dolaziš, već gledaj kamo ideš. Nikad ne obeshrabruj nekoga tko kontinuirano napreduje, bez obzira kako sporo.

Shole

Ma slobodno ti navedi, al čemu te nekakve kvazi natuknice .....

Napiši lijepo - 779 na Krematoriju, linija 106.

driverzg27

slika 1- gbr 403 linija 203 u Remetama prema krematoriju

slika 2- gbr 328 na liniji 201 ceka polazak s Kaptola prema Kvatricu
Ne obaziri se na to odakle dolaziš, već gledaj kamo ideš. Nikad ne obeshrabruj nekoga tko kontinuirano napreduje, bez obzira kako sporo.

mate

284 na 150
307 na 132

man323

Citat: driverzg27  u Ožujak 05, 2019, 17:26:05
slika 1- gbr 403 linija 203 u Remetama prema krematoriju

slika 2- gbr 328 na liniji 201 ceka polazak s Kaptola prema Kvatricu

Prva je slika očajna jer nije bistra, dok na drugoj nam nudiš više asfalta nego autobusa. Slikaji autobuse na način da autobus bude na sredini ili na dnu slike!

driverzg27

Citat: man313  u Ožujak 05, 2019, 22:25:25
Prva je slika očajna jer nije bistra, dok na drugoj nam nudiš više asfalta nego autobusa. Slikaji autobuse na način da autobus bude na sredini ili na dnu slike!

necu komentirat nista ..
Ne obaziri se na to odakle dolaziš, već gledaj kamo ideš. Nikad ne obeshrabruj nekoga tko kontinuirano napreduje, bez obzira kako sporo.