Slike autobusa 2018.

Autor MAN truck bus, Siječanj 02, 2018, 14:09:00

ManNLNG

Kako su prljavi boze moj....APD katastrofa.....
EUROBUS AV120

MB FAN

Nadam se da je to sarkazam, jer ja ne vidim niti jedan da je toliko prljav za "katastrofu" ima svaki malo oko kotača blata, ali to je sasvim normalno

tramvajac 92

Iveco je nezahvalan za oprati ga. Zbog svog oblika lima, bolje hvata prljavštinu nego npr. Citaro. Iako se i tome može doskočiti. Računaj da je još u sri bilo one prljave kiše, a nisu svi busevi oprani do jutarnjeg izlaza u četvrtak. Što opet govori o tome da se pojedine buseve cijedi kao limune.

Kaj se tiče Citara, ne čudi me, ako je pogodio neku rupu u kojoj je ostalo prljave vode.... 

MB FAN

@tramvajac 92 upravu si, ali ja opet na Ivecu vidim manje nego na MB prljavštine i opet kažem isto kao ti oko kotača su uvijek prljavi i ne vidim nigdje "katastrofu"

ManNLNG

Citat: MB FAN  u Travanj 22, 2018, 18:19:58
Nadam se da je to sarkazam, jer ja ne vidim niti jedan da je toliko prljav za "katastrofu" ima svaki malo oko kotača blata, ali to je sasvim normalno

Ustvari nije sarkazam,citelis i urbanway su nezahvalni ali apd nikad posteno nije ocistio urbane....Unutra doslovno hrpica pijeska kod zadnjih vrata...A novi manovi da ne komentiram stari su nekoliko mjeseci a izgledaju ko da su stari 3-4 god.Tramvaji su jos gori,a ova vec vozila koje su vec u apdu 7-8 god to nije oprano posteno otkad su krenuli na cestu......
EUROBUS AV120

sniff

a baš su tramvaji lijepo izglancani

MAN truck bus

@MAN_Nl_Ng
Ja bi te vrlo rado volio vidjeti kako provedeš 100 autobusa od 1 ujutro do 3:30. Znači komplet tretman. Punjenje goriva, servis, parkiranje po potrebi i pranje. I tako sve autobuse jer ti je prvi izlaz u 3:50. Moraš svakog isparkirati provest i ponovo sparkirati. Baš me zanima bili ih i ti lijepo oprao. ::|
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MB FAN

Citat: ManNLNG  u Travanj 22, 2018, 21:12:07
Ustvari nije sarkazam,citelis i urbanway su nezahvalni ali apd nikad posteno nije ocistio urbane....Unutra doslovno hrpica pijeska kod zadnjih vrata...A novi manovi da ne komentiram stari su nekoliko mjeseci a izgledaju ko da su stari 3-4 god.Tramvaji su jos gori,a ova vec vozila koje su vec u apdu 7-8 god to nije oprano posteno otkad su krenuli na cestu......
Autobusi se ne peru svaki dan iznutra, samo se pometu i to nabrzinu, a što je s novim MAN-ovima? Grafiti koje vandali kostantno rade. Tome se također ne može pomoći, jer se ne peru svaki dan iznutra autobusi, a za tramvaje svi su osim T4+B4 sasvim solidni, a T4+B4 nema spasa, jer svaki dan osvanu veliki novi grafiti i to je jednostavno nemoguće oprati, a što se tiče vanjske strane tramvaji se super operu, dok autobusi donekle, jer lijeva četka ne šljaka jednostavno, a nemaju cca 15k € za novu (sarkazam).

MB FAN

Citat: MAN truck bus  u Travanj 22, 2018, 21:19:30
@MAN_Nl_Ng
Ja bi te vrlo rado volio vidjeti kako provedeš 100 autobusa od 1 ujutro do 3:30. Znači komplet tretman. Punjenje goriva, servis, parkiranje po potrebi i pranje. I tako sve autobuse jer ti je prvi izlaz u 3:50. Moraš svakog isparkirati provest i ponovo sparkirati. Baš me zanima bili ih i ti lijepo oprao. ::|
Upravo tako, no unutarnje pranje se vrši dok je autobus na dvokratnom v.r. najčešče, a i kao što sam rekao lijeva četka ne šljaka, a na slikama poslije kojih je on komentirao sve je sasvim solidno

MAN truck bus

Kako je @NP-549 objasnio 100 puta, treba staviti zajedničku policu osiguranja na vozila tako da se samo prijavi oštećenje i osiguravateljska kuća je dužna unutar određenog perioda ukloniti oštećenje odnosno grafit. Čistiti ih trebaju barem preko vikenda kad većima buseva ostaje u garaži.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MB FAN

Otišli smo u big OT pa ću samo još reći jedno, koliko god oni da peru vanfali opet naprave svoje, tako da po meni nema potrebe za nekim prevelikim glancanjem čisto samo da se makne potpis i adios. Pozz

MB FAN

438 na 213

678 na 209

660 na 230

629 na 232 -> putuje na zamijenu na 273

194 na 210 koji se povlači u G zbog kvara

432 na 213

671 na 209

421

Citat: MAN truck bus  u Travanj 22, 2018, 21:19:30
@MAN_Nl_Ng
Ja bi te vrlo rado volio vidjeti kako provedeš 100 150 autobusa od od 1 ujutro 21,00 kad počinje rad održavanja do 3:30. Znači komplet tretman. Punjenje goriva > čišćenje iznutra> vanjsko pranje (po potrebi)>parkiranje. I tako sve autobuse jer ti je prvi izlaz u 3:50 3:40. Moraš svakog isparkirati provest i ponovo sparkirati. Baš me zanima bili ih i ti lijepo oprao. ::|
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

MB FAN

Citat: 421  u Travanj 24, 2018, 18:24:56

Ako ćemo biti precizni 169 gradskih autobusa, što je od toga 10 kockica, a oni su 70% u G

MB FAN

193 na 206

675 na 209

457 na 208