GPP – fotografije, 2007. – 2022.

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:25:20

axxor

Super, konačno. Stanje im je opsadno u GPP-u; najam im je istekao što su imali jedno 7 autobusa. Ali izgleda ništa od onog možda jednog MAN-a najnovije generacije.  Vidim i sjedala su drugačija, nadam se udobnija nego ova stara od FAINSA-e

man323

#286
Bolje je da su uzeli A21 nego 12C, samo zbog dječjih bolesti, jer 12C će tek izaći na tržište.
Koliko sam uspio vidjeti sa slika:
- LED dnevna svjetla (kvare izgled maske)
- crna ploha na prednjoj masci
- ratkape
- previše sjedala u prednjem dijelu autobusa
- nema videonadzor

+ dvodijelno vjetrobransko staklo
+ stakleni krovni otvori (više dnevnog svjetla)

Osijek je prvi grad, koji je u novoj godini dobio nove Lion's Cityje. Zasada znamo, da ih 13 ide u Rijeku, i trenutno 14 u Split.

axxor

#287
Zbog citata na Man Hrvatska "Četrdeset posto dnevne flote bit će nova vozila i putnici će na raspolaganju imati jedan niskopodni autobus najnovije generacije" ponadali smo se da će doći jedan novi uz A21

Nadam se da neće ratkape opet u roku dva mjeseca otpasti, iako mislim da hoće. Što se tiče video nadzora, GPP ima sad u svojim autobusima video nadzor od BusCarda koji je drugačiji od MAN-ovog

BTW broj sjedala u prednjem dijelu busa je isto kao na našim postojećim A21

smogovci.bbb2

Citat: man313  u Siječanj 09, 2019, 17:20:18
Koliko sam uspio vidjeti sa slika:
+ dvodijelno vjetrobransko staklo
Možeš pojasniti?!
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

lussin

Čini mi se da je šajba ipak jednodjelna

man323

Staklo ispred displaya je odvojeno od ostatka vjetrobranskog stakla.

lussin

Za time nisam išao  thumbs

Paško

Malo da inspiriram Osječane, a možda i njega potaknem da ponovno bude aktivan na forumu, evo nekih Krpanovih slika novih Cityja s Phototrans.eu:





Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Palačinka

Čuo sam da fali slika novih Cityja, nisu baš neke no bolje išta nego ništa... Hvala @amfan što ste koristili moje slike za ažuriranje VP!

Poslano sa mog Redmi 5 koristeći Tapatalk


Palačinka

Još malo... Prve dvije s drugom kamerom a treća je umjetnička. Nadam se da su današnje slike upotrebljive

Poslano sa mog Redmi 5 koristeći Tapatalk


Palačinka

 ... Skoro zaboravih, još tri "Random" slike iz 2018. (40, 53 i 57)
Ako želite vidjeti moje uređene slike s filterima, posjetite moj Instagram profil Transport Photography Croatia. Pozdrav!

Poslano sa mog Redmi 5 koristeći Tapatalk


Mark926

#105 i #109

Palačinka

Jučer 110 i 109

Poslano sa mog Redmi 5 koristeći Tapatalk


mate


sibencan

#299
Gajev trg
1997 - 2017