Kilometraže

Autor maky, Siječanj 18, 2008, 22:15:58

roko

Da nisi ti jedan od onih koji bi da je man u pitanju rekli da je sve super? A usput mislim da u Prometu  rijetko koji bus nabija toliko km.

NP-549

Šta bi ti ovo prvo trebalo značit ?  Ja vozin sad MAN-a, a jutra bi ga rado prominil za novog Crosswaya ili Citara.
Niman favorite ni u busevima ni u malin autima.

elez

Dobro nemojte se svađat, nema potrebe. Svako ima svoje mišljenje i nekog svog favorita.
Inace ja mislim da #289 ima dosta manje jer je uvik po servisu i malo vozi za razliku od ostalih.
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

NP-549

Tema su kilometri pa mi nije jasno ča on ustvari želi reć.  Al nebitno.
Kod nas se radi u gradu oko 80, a prigradu 100 hiljada godišnje. Neki ne rade vikende pa manje rade

roko

Posto si izni po meni pretjeranu cifru pomislio sam da si od mnogobrojnih koji govore da Iveco nije bus i za njih postoji samo man ili merc i drago mi je da sam pogrjesio jer su busevi redovito u pogonu i za sada su se pokazali skroz Ok.

NP-549

Nije cifra pretjerena. Možda samo nisi navikao da se negdje toliko vozi. Mi radimo sa našim busom #694 oko 12 tisuća mjesečno. Pa sad računaj. Radi od 4.30 ujutro do 23.30 sve dane u godini

XDonald

#281 prisa 170 560, a #268 oko 680 000 km.

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

elez

Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

XDonald


XDonald


elez

#217 902 tisuce perfeto
Ja sam mislio da su ovi Cityji vec presli milijun koliko voze
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

man323

Meni je fascinirajuće kako tako neodržavani autobusi prijeđu toliku kilometražu, vjerujem da je većina njih još opremljena sa prvim motorom. O g.b. 216 ne ću trošiti riječi. Jedino što se za njega može reći jest to, da je uništen od poda do stropa. Da nije možda bio u ratnoj zoni?

elez

Dokaz samo koliko je MAN izdržljiv. Ulijes rezervoar dizela i goni. Klime u nekima rade jako dobro a u nekima su slabe al ni to nije problem jer nas City ima puno prozora, sve lipo otvoris i imas mediteransku klimu  :P
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Intouro

Po meni 216 najbolji