AP Imotski / Autoherc Metković - razno

Autor manoplan, Siječanj 29, 2008, 20:17:32

zvone13

nisam siguran  misli da CB ima samo  5 kom. N1116    ili ?

manoplan

#136
Moje osobno mišljenje:

Zovko nije ulagao u obnovu voznog parka ( čitaj : kupovao nove autobuse ) jer je znao da će dobiti ove iz Croatia busa. Zovko nije u autobusnom biznisu dovoljno dugo da nešto ozbiljno napravi sa Autopoduzećem.
Prije bih rekao da gleda to nekom ''uvaliti''. Recimoooo... ::|... Prometu Makarska.

maky

Promet Makarska je nedavno prodao svoja dva N1116 i dvije S315 GT-HD istog godišta...   :-\

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Piramida

Citat: manoplan  u Rujan 29, 2010, 22:46:52
Moje osobno mišljenje:

Zovko nije ulagao u obnovu voznog parka ( čitaj : kupovao nove autobuse ) jer je znao da će dobiti ove iz Croatia busa. Zovko nije u autobusnom biznisu dovoljno dugo da nešto ozbiljno napravi sa Autopoduzećem.
Prije bih rekao da gleda to nekom ''uvaliti''. Recimoooo... ::|... Prometu Makarska.


APZ je Croatiabusu ( dok ej Z bio vlasnik oba ) izdavao računa za ovo ono koje sada Croatia može podmiriti busevima. Ukratko , sve će završiti u APZ-a na kraju.
Jujnovića ne zanima AP Imotski , ima on i svojih problema  ;)

manoplan

Citat: maky  u Rujan 30, 2010, 00:42:36
Promet Makarska je nedavno prodao svoja dva N1116 i dvije S315 GT-HD istog godišta...   :-\
Znam(o) da su završili u Čazmi. Znam(o) i da su dva Lion's coach-a na prodaju, ali to ne znači da su u problemima. Oni stalno mešetare autobusima. Pogotovo kada imaju priliku na njima zaraditi.
U Makarskoj je u pripremi izmještanje kolodvora na periferiju, a u planu je izgradnja stambeno-poslovne zgrade u centru. Trenutno je jedini problem kako legalizirati ''privatizaciju'' Autoprijevoza što s obzirom na državu u kojoj živimo neće biti problem.

Mali  o-0  ipak na neki način vezan za Autopoduzeće

Piramida

Citat:Razne udruge, sportska društva, radnici ali i privatni poduzetnici posljednjih dana u Imotskom na razne načine protestriaju protiv netransparentnosti, poslova dobivenih direktnom pogodbom, neisplaćenih plaća, korupcije i svega ostalog što je na teretu ne samo Imoćana već svih građana Hrvatske. Jutros  je privatni poduzetnik, vlasnik putničke agencije L.T. TOURS, Tihomir Lelas punih 45 minuta blokirao ulaz na Autobusni kolodvor u Imotskom želeći na taj način upozoriti na nelojalnu konkurenciju koja ga uništava. Gospodin Lelas je za Radio Imotski izjavio da se odlučio na ovaj potez kakao bi ukazao na nepoštovanje zakona o javnoj nabavi, bespravnom oduzimanju njegovih autobusnih linija od strane Autopoduzeća Z Imotski te dobivanju ugovora od Grada Imotskog  kojeg su, po njemu,  dobili bespravno - Nas male uništavaju a oni rade što ih volja poručio je Tihomir Lelas. Direktor Autopoduzeća Z Imotski gospodin Štajduhar je izjavio da njima ne preostaje ništa drugo nego napraviti krivičnu prijavu protiv gospodina Lelasa i njegovog poduzeća. Gospodin lelas je jutros nakon blokade bio u policiji i kod suca za prekršaje.

im

jučer viđen reanlut masters s oznakama autopoduzeća !!


im

danas iz  splita prema imotskome  stari jetliner ja mislim da je im-702-k al nisam siguran a nekih 20ak minuta u split je došla 0404 im-640-f  ža mi je bio san predaleko pa nis od slika :(

im

mislim da ce mb 0404 im-640-f nako dugo vremena posjetiti zagreba al nisam siguran jer san je preša na autoputu pa nezzz jel ide za zg ili st ,mislin da je kad sam ja bio na naplatinm ona produžila dalje  :-\

Tomek

Malo prije u Zagrebu viđena jedna od njihove dvije zapuštene S415HD sa novim IM tablicama, mislim da su IM-217-AJ

Shole

Kolko se ulaže u njih dobro da uopće voze


manoplan

Promet Makarska, Globtour ili Autotrans. Sve drugo bi bilo iznenađenje  ::|

im