Sanos S218

Autor maky, Studeni 23, 2007, 22:45:11

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Unutrašnjost g.b. 150(šteta da nema više TAMovih sjedala, ka u g.b. 148 ;)):
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

maky

Aufffff, onaj 149 je čudo od auta. Jednostavno, svaka vožnja je doživljaj. Neopisivo...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Paško

#63
g.b. 148:



Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Stolica iz MB O305G u g.b. 147, i to ne u prikolici:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

mainz


mainz


MAN truck bus

Jel voze ti autobusi?
I jel imaju gumbe za 1,2,3. vrata  byeg bus123 ?
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

man323

I dalje su u voznom i ispravnom stanju. Obnovljeni su 146, 147, 148 i 149, jedino je 149 ostao u bijeloj shemi, dok su 146,147 i 148 obojani u Prometovu shemu.
Imaju tastere za sva 3-oja vrata.

MAN truck bus

A oni su mi fora jer su po izgledu MANa  byeg bus123
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tramvajac 92

To je bio standardni dizajn prednjeg kraja u to vrijeme, zato i sliče. Kažu oni koji su se vozili da je prilično zabavan za vožnju.  ;D

Kolega garažer

SANOSA S218 na prednjem djelu ima natpis i logo već spomenute marke MAN
PROMET Split

prometnik

Citat: tramvajac 92  u Travanj 24, 2016, 12:19:03
To je bio standardni dizajn prednjeg kraja u to vrijeme, zato i sliče. Kažu oni koji su se vozili da je prilično zabavan za vožnju.  ;D
a najzabavnije je u zadnjoj klupi u prikolici, tamo osjetiš razne kinetičke sile  ;D
kupi kartu spasi Promet

željko halambek

#73
Misterij tipa na kojoj je šasiji napravljen S218 još nije do kraja razrješen

Ja predpostavljam da se radi jednostavno o skračivanju Sanosa S200 radi smanjivanja minimalnog diametra kruga zakretanja da može biti konkurentan sa ostalim busevima.

Tako naprimjer MB Conecto ima minimalni diametar zakretanja 22,822mm, dok Sanos S2oo ima 24,000m. Možda je upravo to razlog zašto su napravili kraći zglobni bus. Tako se npr naj jednostavnije može između druge i treće osovine skratiti osovinski razmak za cca 600mm na račun prikolice. Te se time smanji se minimalni diametar na cca 22,5m što je već usporedivo sa npr. Conectom. Možda je upravo takva promjena geometrije razlog zašto je prikolica postala nemirna.

Ova dole je samo skica eventualno mogućeg skračivanja zadnje prikolice S200 da bi se dobio manji diametar zakretanja.


Lion's Driver

Svaka čast za objašnjenje i trud...inace sam los s fizikom i ne volim se bavit time al s gustom sam procitao i pogledao post.... BRAVO  pivkan  thumbs