Reklame i druge improvizacije na autobusima

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 00:20:36

NP-549


tramvajac 92


Katarina Piskor

baš je simpatičan; moglo bih se još takvih oslikati ( ali stare autobuse mislim) ;)

Shole

Uskrnuo 513 !

Umjesto šajbe sa crvenom trakom za sunce, na 497 osvanula ona sa plavom trakom i šahovnicom od umirovljenog 513

Berlingo

Doslo toplo vrijeme i poceli se otvarati prozori. 670 nije bas vise onako lijep. Pojavljuju se rupe. I s ljeve i desne strane ih je imao 5.



shef

Gledam ja neki čudan bus na sedmici, a to 592 bez Erste lizinga. Doduše, ne sasvim, jer su natpisi iznad bočnih stakala ostali.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

ikar

Citat: shef  u Travanj 08, 2011, 21:57:00
Gledam ja neki čudan bus na sedmici, a to 592 bez Erste lizinga. Doduše, ne sasvim, jer su natpisi iznad bočnih stakala ostali.

I 584 je ostao bez reklame...

NP-549

Očito su dobili šup kartu oni koj ne plaćaju svoj marketing

MAKI

 581 i 594 su dobili malo drukčiju reklamu Kimi Commerce
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

NP-549

Novi font garažnih brojeva.  I par Conecta ima isti



kico101

Jesu li to i dalje naljepnice ili se netko dosjetio da su špricani brojevi trajniji? Ne treba odgovarati. >hammer<
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Shole

615 još dok je imao HAK, negdje početkom stoljeća  :D


by Novi List

Berlingo

Joj koliko smo ga hvalili, a sad je naprijed opet bez reklame. Tako je cudan, nadam se da ce ga brzo vratiti u normalu. Naravno, rijec je o 670.

Shole

Ta reklama je osigurana tako da će ju sigurno vratit, osim ako ju ne misle kompletno skinut uskoro.  I zadnje staklo je bilo razbijeno pa su opet stavili reklamu i na novo

ikar