Reklame i druge improvizacije na autobusima

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 00:20:36

Boki651

Nema veze s improvizacijama na autobusima, ali ima u. U jednom starom Citaru, nisam obraćao pažnju na g.br vidio sam ugrađenu kameru nasuprot drugih vrata.

mivano

Citat: Boki651  u Veljača 23, 2016, 01:32:12
Nema veze s improvizacijama na autobusima, ali ima u. U jednom starom Citaru, nisam obraćao pažnju na g.br vidio sam ugrađenu kameru nasuprot drugih vrata.
710, ako se ne varam. Kod svih vrata su kamere.

Shole

705 ima kamere i brojače putnika.  Jedna je na prednjem lijevo nosaču krova

buszakon

Nove reklame na GB 708 i GB 663 - danas u garaži!!




buszakon


kico101

Lijepo. Interesantna je pozicija gbr 663, ali je jasno vidljiva. Jedino, bio bih zadovoljniji da se umjesto raznih kockarnica reklamiraju neki vlastiti domaći proizvodi, napravljeni, ono, tko se još sjeća, u tvornici, ili tako nešto.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

i broj je na 816 tamo gdje treba bit, a ne ko na ostala 4 na tamno zelenoj podlozi.

Bari

714 je prvi Citaro od te serije sa reklamom uopće, mislim da je T-Com u pitanju.
KREPAT MA NE MOLAT !

Shole

čudi me da na njih stavljaju kad odlaze uskoro

amalok.95

Šta ipak će se zamjenit sa nekim drugim busevima ? nisam baš bio ovdje u zadnje vrijeme pa neznam. I sorry na off topic.

lussin

Citat: Bari  u Travanj 01, 2016, 10:31:36
714 je prvi Citaro od te serije sa reklamom uopće, mislim da je T-Com u pitanju.
720 je imao pred par godina

mivano

Citat: amalok.95  u Travanj 01, 2016, 12:04:14
Šta ipak će se zamjenit sa nekim drugim busevima ? nisam baš bio ovdje u zadnje vrijeme pa neznam. I sorry na off topic.
Nijemci moraju dati nove Citare, a ovi će im biti vraćeni jer nisu bili ispravni kao novi.

Boki651

Ako sam dobro negdje pročitao, vraćaju se Citari, a dolaze Conecti 2. generacije.

Shole


Bocko

Citat: Boki651  u Travanj 01, 2016, 17:24:03
Ako sam dobro negdje pročitao, vraćaju se Citari, a dolaze Conecti 2. generacije.
Prvi put čujem za to ali to su dobre vijesti. Neće više biti prepoznatiljivog škripanja kada dolaze na stanicu :D
Šteta što je Autotrolej uložio pare pa dosta njih klimatizirao. Sada je to bačen novac.