Reklame i druge improvizacije na autobusima

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 00:20:36

ikar

Citat: shef  u Ožujak 23, 2009, 10:56:43
424 više nema Ri-Ing; izgleda da broji zadnje dane.

Prerano otpisan... Od ponedjeljka ekipa sa 664 prelazi na njega.    Vozio se u njemu jučer, leti ko zmaj.

mivano

Citat: ikar  u Ožujak 28, 2009, 18:19:07
Citat: shef  u Ožujak 23, 2009, 10:56:43
424 više nema Ri-Ing; izgleda da broji zadnje dane.

Prerano otpisan... Od ponedjeljka ekipa sa 664 prelazi na njega.    Vozio se u njemu jučer, leti ko zmaj.
povećava se broj zglobnih smjena? promjene na vidiku?

nukleusri

Primljeni su novi vozači... oni će na solo, a (više-manje) iskusne solo ekipe i pojedinci će na monotrale
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

shef

Vozeći danas iza 695 primjetio sam da na zadnjem staklu ima graviran grb i logo MAN i natpis Lion's Classic, slično kao na Mercedesima, ali sitnijim fontom. Mijenjano staklo?
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

ikar

Citat: shef  u Travanj 02, 2009, 18:32:04
Vozeći danas iza 695 primjetio sam da na zadnjem staklu ima graviran grb i logo MAN i natpis Lion's Classic, slično kao na Mercedesima, ali sitnijim fontom. Mijenjano staklo?

Ima već duže vrijeme da je mjenjano, ne mogu se sjetiti točno kada.

NP-549

Mislim da je čak još bilo ljeto.  Redovno je svaku večer parkiran kod krune (Crown) na Kukuljanovu, i preko vikenda su ga razbili klinci jer nisu mogli doć do rezervara i naftu ukrast (to je još bilo dok nismo imali alarme).  I sad oni koji ga voze moraju petak navečer peljat ga na Deltu i ponedjeljak ujutro ić po njega sve zbog par idiota.

Bari

Ako sam dobro primjetio, 597 je dobio Primorski radio
KREPAT MA NE MOLAT !

Shole

To je onda nešto novo!  Picture required A.S.A.P.

shef

563 je dobio Primorski radio, cijelom dužinom desnog boka.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

Citat: shef  u Travanj 06, 2009, 19:29:44
563 je dobio Primorski radio, cijelom dužinom desnog boka.
Znači tvoj omiljeni, ostaje. ;D ;)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

MAKI

Htio sam reći da je 496 dobio Sudski tumač
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

shef

#132
591 ima nešto novo crno cijelom dužinom vozila, čini mi se da piše Ragno. Probat ću ga ulovit danas! Da, da, nedjelja, a na dvojki ponovno monotrali.

EDIT:
Da, provjereno, ali nažalost ne i fotografirano. Reklama je za keramičke pločice talijanskog proizvođača Ragno, ustvari našeg uvoznika Keramika-promet
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Berlingo

Ako se dobro sjecam dok su bili sivi 338 je s desne strane naprijed imao Michelin,a uprikolici Osiguranje Novi Sad.Nesto mi govori da 340 pamtim i po reklami Paloma.

kico101

597 dobio "Poli salamu" preko cijelih bočnih stranica.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.