Reklame i druge improvizacije na autobusima

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 00:20:36

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

MAKI

Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

shef

Ostali smo bez "mafijaša". 596 više nema Tele2.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mivano


Shole

Citat: mivano  u Srpanj 09, 2009, 13:03:12
mislim da je dobio erste leasing

Nije, to je 592.  596 ima onu socijalnu "želite reklamu na busevima".

Kriza i recesija na svakom koraku.  Nema se više ni za naljepnice, flomasteri su jeftiniji


shef

Prepoznaje li netko ovog Jadran Impexa? Da, da to je 500 !

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Gdje su ona dobra stara vremena, kada su se reklame farbale? Eto ga, na sramotu Autotroleja i Arkada Trgovina:

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Koliko bi to koštalo u današnje vrijeme, a pismoslikare možeš nabrojit na prste.  Sjećaš se možda tamno plave reklame EXPORT DRVO - Korzo.  Imala je srebrno bijela slova i masu nekakvih zvjezdica i crtica.  Baš je bila strava, a sve ručno farbano.  Imali su ju uglavnom gradski Tamovi 504, 506 i još neki

MAKI

Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

Shole

Citat: MAKI  u Srpanj 29, 2009, 15:04:53
455 ostao bez jadran impexa

Ajme šta sam pametan

Citat: shef  u Srpanj 19, 2009, 19:20:29
Skoro da ga nisam prepoznao! Je li to što je 500 dobio njegovu reklamu znak da je kraj blizu?


MAKI

 Da bit ce da broji zadnje dane ili će mu stić nova reklama  ja bi prije rekao da će ga razvaliti
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

kico101

Citat: MAKI  u Srpanj 30, 2009, 09:25:36
Da bit ce da broji zadnje dane ili će mu stić nova reklama  ja bi prije rekao da će ga razvaliti
Molim nemojmo ovdje pisati proizvoljne ocjene koje nemaju realnu osnovu. Zašto bi ga razvalili? Činjenica je da je 500 više u prometu i da se reklama više vidi i to je to. Osim toga s obzirom da nema u bliskoj budućnosti najava obnove voznog parka, 455 ćemo vjerojatno još gledati neko vrijeme.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Shole

pogotovo zato što nije prošlo puno da je generalno obnovljen i iznutra i izvana i samo mu treba jedan motorčić od Mečke i služit će on nama još barem 3,4 godine.  Bus je ko bombon, barem vizuelno, nisam ga vozio pa nemogu ocjenit te osobine, ali je sigurno da baš i nei de nešto kao ni nijedna Avtomontaža

mivano

vozio se prekjučer u 455; linija 10a, vozio šole iz 577; jako dobro vuče osim u prvoj na uzbrdici nakon Lenca
to je definitivno najbučnija Avtomontaža