Čazmatrans Vukovar – razno

Autor Tomek, Listopad 22, 2008, 11:27:46

steyr1985

Šuška se o još nekim primovama,

sale

Citat: steyr1985  u Ožujak 25, 2014, 20:01:41
Šuška se o još nekim primovama,
Da još dvije prinove ali ovaj put bi trebale biti ravno iz tvornice thumbs

Majstor

Ima u Zg City 2. 3-osovinac novi 2013.g. I jedan tourliner uz 3 Mana parkirani u Man Imp. Novosti iz Neoman grupacije
Samo mi sudite pošteno !

steyr1985

Neznam  ali koloko sam čuo su su stara godinu dana.

mate

Kolega Majstor je dobro pogodio - troosovinski Cityliner 2013.godina, i MAN Lions Coach 2014. godina su prinove u ČZM Vukovar, oba busa su dakle u MAN Importeru u ZG :)

M.A.N. boy

viđen bijeli Man jutros u garaži,  nema nikakvu shemu za sad.

shef

U tvojim krajevima ima dosta novosti, jel bi bio problem malo uzeti makar mobitel, pa klik ?   bus123 thumbs
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

M.A.N. boy

imas pravo kolega Shef malo sam zapustio slikanje sto zbog obaveza sto zbog ne bas kvalitetne kamere na mobu ali cu probat sto god novoga ulovit za ovaj vikend i narednih par dana ;)
ovaj novitet u garazi sam vidio jutros  na putu iz vk pa nisam bas stigao izvlacit mobitel na cesti :)

M.A.N. boy


sibencan

#129
Slobodno možete izbaciti VU-774BA i VU-776B iz VP. Sada voze u ČZT Nova

VU-774BA = BJ-304FT
VU-776BA = BJ-305FT
1997 - 2017

M.A.N. boy

Novi MAN-ovi u pogonu reg VU-405-DH i VU-406-DH. Probat cu ih ulovit kroz ovih par neradnih dana ako budu vozili.

M.A.N. boy

#131
MAN Lion's Coach II ZG-9256-FE dobio nove rege VU-581-DH

zlepur1

Kolee na liniji Šibenik -Vukovar fala Vam lipo na ostavljanju kod vinarije u Šibeniku.Putova sam za Vodice, niste se udostojili ni pogledati dignutu ruku, niti čovika koji je diga.Kolege iz Croatia busa i autotransakoji su ili iza Vas za Split odma su stali i pitali kuda idem, također i švicarski prijevoznik koji me spremno prevezao do Vodica i nastavio redovnu rutu preko izlaza Pirovac.HvalaVam još jednom.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

mate

VU-643-DF, na prijevozu izbjeglica ka Kutini, maloprije na A3 kod SBa, kolega poslao, koji s AP IM ide ka STu


BLITZkv

Jel trazi CZT vukovar radnike dali netko zna ? Kakvi su uvijeti i slicno  bus123