Polet - razno

Autor brzi, Srpanj 08, 2008, 09:15:55

Westin

#90
Do 26.3.2019. traje javno savjetovanje za kupnju 7 solo gradski poluniskopodni autobusa putem EU kohezijskih fondova.
Procijenjena vrijednost nabave: 11.481.999,97 kn bez PDV-a


Dreamwalker

VDL Citea LLE 120

Iako za ovo s kataforezom je malo... Općenito se kupac u velikoserijskoj proizvodnji ne može baš uplitat u tehnologiju izrade, pogotovo kad se kupuje samo 7 autobusa. Može se dobiti određena vremenska garancija na prohrđavanje, ali kako će proizvođač zaštititi karoseriju, to kupca ne bi smjelo biti briga.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Vk01

Uskoro bi trebali doći.
Sada nezz u kakvoj će verziji biti jer se spominje nešto da će biti i troosovinac, pa ćemo vidjeti uskoro

lussin

Ima i troosovinskih LE Citea

Vk01

LE je ja mislim samo dvoosovinska inačica, a XLE-137 je troosovinac ako se ne varam ako se varam neka me netko ispravi, ali sve u svemu čisto sumnjam da će biti išta troosovinsko to je vjerovatno samo nagađanje, vjerujem da će sve biti lle, samo se nadam da conecta neće umiroviti

lussin

Ma da, na to sam mislio ali nisam znao oznaku thumbs

Vk01

Iako bi bilo super jedan troosovinac pogotovo za jednicu koja je za vrijeme škole toliko pretrpan i toliko se guraju prije je citaro L držao gradsku jedinicu ali jbg izrezali ga

tramvajac 92

#97
Postoji XLE-137 i XLE-145 - što se odnosi na dužinu u decimetrima - prilično uobičajeno kod VDLa ;D

Inače, ima i produžena Citea LLE 127 - 12,7 metara i 2 osovine.

Vk01

A znam da je VDL što se tiče oznaka ubi bože, nije ko ostali autobusi posebni su neki što se tiče oznaka


podgora

Evo ih 4 komada

Izvor instagram story AH

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk
Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Vk01


Majstor

Samo mi sudite pošteno !

Vk01

Ako nama ne budu odgovarali pošaljemo ih u ZET boju imaju hahaha.
Baš me zanima hoce Polet ovaj put iskoristiti displaya ili ce još uvijek ostati na tablama

tramvajac 92

Citat: Matej.123  u Veljača 01, 2020, 15:10:57
Mislim da ce ovi conecti u koji su obavljali gradski promet biti prebačeni u prigradske linije, a sada nezz koja ce biti sudbina od conecta c vjerujem da ce rashod na žalost, mislio sam da je s319 UL u rashodu ali vidim da su je vratili iz radionice vjerovatno je danas bila na tehničkome
Što se dešava s ovim autobusima?
Mercedes Benz O303RHD  VK-243-AH
Neoplan Transliner N316/3 ÜL VK-815-DH
Neoplan Transliner N318/3 Ü VK-814-DH

Voze li, ili ih nema nigdje?