Francuzević prijevoz, Puhovo

Autor Tomek, Studeni 22, 2007, 23:30:29

ero_1988

Citat: Tomek  u Veljača 17, 2009, 23:29:11
Evo danas njihov CitylinerN116 ex CB gb432 koji prodaju



S tim busom sam se vozio sigurno 30-ak puta ak ne i vise na relaciji Zagreb-Vukovar-Zagreb,steta sta ga prodaju bas je zakon bus no ipak je 88 godiste...

transturist

U odnosu na Pepeks-ove citylinere koji su takodje ex Croatia bus ovaj izgleda odlicno i vidi se da ga paze i odrzavaju.

Karabaja

Za svoje godište bus izgleda odlično,vidi se da ga Francuzević dobro održava a i bus je jako udoban,vozio sam se dosta puta s njim i samo riječi hvale za njegovog citylinera.Usput za one koji ne znaju Francuzević je prodao Isuzu-a i najavio kupnju drugoga busa,kakvoga ne znam ali i to ćemo uskoro saznati!!

ero_1988

Ta linija Zagreb-Ilok prometuje vec dosta godina,ako se dobro sjećam prije neke 2 godine je to prestala bit redovna linija od Croatie Busa i promjenila naziv u samo Francuzević Prijevoz.Znam da je prije čini mi se taj isti Cityliner imao oznake samo Croatia Bus Zagreb,na karti mi je pisalo Croatia Bus-Prijevoz Francuzević.
Zanima me ako neko ima informaciju zašto je Croatia Bus "ukinula" tu liniju (jer na stranicama Croatie Busa prije je bila linija Zagreb-Ilok a sad je više nema) tj zašto to više nije linija Croatia Bus-a već samo Francuzević Prijevoz,jel Francuzević "oteo" tu liniju Croatiji ili je to bio međusobni dogovor?

Karabaja

Nitko tu liniju nije nikome oteo nego je Francuzević tu liniju zadnjih godina vozio i uhodavao jer Croatia Bus nije bila previše zainteresirana za tu liniju.Kasnije ju je djelomično otkupio od Croatia Busa i vozio kao njihov kooperant s tim da je autobus već ranije kupio od njih.Danas je ta linija u potpunom vlasništvu Francuzević prijevoza i Croatia Bus nema više ništa s tom linijom.Sve je to bilo dogovoreno tako da tu nije bilo nikakvoga otimanja,inače Francuzević je rodom iz Šarengrada i liniju završava skoro kod kuće i zbog toga ju je i privatizirao.I on sam, i njegov sin su radili do zadnjeg dana u Croatia Busu a inače su dečki bez greške,osobno ih poznajem i mogu vam reći da su stvarno OK.Već sam ranije napisao da su im karte na toj liniji daleko povoljnije od drugih prijevoznika a i vozni park sasvim dobar.Preporučujem svima da koristite usluge Francuzević prijevoza i da se uvjerite! ;D ;D

ero_1988

Citat: Karabaja  u Travanj 30, 2009, 00:16:58
Nitko tu liniju nije nikome oteo nego je Francuzević tu liniju zadnjih godina vozio i uhodavao jer Croatia Bus nije bila previše zainteresirana za tu liniju.Kasnije ju je djelomično otkupio od Croatia Busa i vozio kao njihov kooperant s tim da je autobus već ranije kupio od njih.Danas je ta linija u potpunom vlasništvu Francuzević prijevoza i Croatia Bus nema više ništa s tom linijom.Sve je to bilo dogovoreno tako da tu nije bilo nikakvoga otimanja,inače Francuzević je rodom iz Šarengrada i liniju završava skoro kod kuće i zbog toga ju je i privatizirao.I on sam, i njegov sin su radili do zadnjeg dana u Croatia Busu a inače su dečki bez greške,osobno ih poznajem i mogu vam reći da su stvarno OK.Već sam ranije napisao da su im karte na toj liniji daleko povoljnije od drugih prijevoznika a i vozni park sasvim dobar.Preporučujem svima da koristite usluge Francuzević prijevoza i da se uvjerite! ;D ;D

Znam da je Francuzević iz Šarengrada,mislim da ima 3 brata Francuzević tak sam barem čuo jer u Vukovaru na autobusnom kolodvoru Francuzević drži jedan fast food s odličnom hranom,također pored tog fast food objekta je dućan mješovite robe,također od Francuzevića koja radi i nedjeljom.Također u Vukovarskom kvartu Sajmište jedan od Francuzevića se bavi proizvodnjom vrećica za smeće.
Slazem se s tobom da su vozaci u Francuzevicu jako ljubazni i stvarno ok ljudi,za svaku pohvalu.Sad me zanima vidio sam do sad 3 vozaca u Francuzeviću,jedan malo stariji covjek reko bi između 45-55 godina (na slici tu na forumu koju je netko slikao na odmoristu,drzi kisobran u ruci).Zatim jedan mlad decko oko 25 godina max i jedan malo stariji koji me vozio prije neka 3 tjedna,ima malo brade ako ti to ista pomaze.Ako mozda znas jer vidim da spominjes da otac i sin voze,to nisam znao ko je sad kom tu otac  :)

Karabaja

Gazda Josip Francuzević je taj koji te je vozio i koji ima malo brade,ovaj mlađi je njegov sin Igor,a treći je njihov vozač koji se također zove Josip!Evo ti si jedan od mnogih koji se mogao uvjerit da su dečki stvarno ljubazni i za svaku pohvalu.Kao što sam rekao osobno ih poznajem i zbog toga i napišem ponešto lijepo za njih jer su uistinu dečki bez greške!

ero_1988

Citat: Karabaja  u Travanj 30, 2009, 22:58:03
Gazda Josip Francuzević je taj koji te je vozio i koji ima malo brade,ovaj mlađi je njegov sin Igor,a treći je njihov vozač koji se također zove Josip!Evo ti si jedan od mnogih koji se mogao uvjerit da su dečki stvarno ljubazni i za svaku pohvalu.Kao što sam rekao osobno ih poznajem i zbog toga i napišem ponešto lijepo za njih jer su uistinu dečki bez greške!

Kazem preso sam s njima neznam ni sam koliko kilometara u oba smjera.Prvi put kad sam iso s Francuzevićem je bilo kad mi je taj bus bas odgovarao odnosno vrijeme polaska linije,odma sam skuzio kako je udoban i kvalitetan bus,vozaci ljubazni,sve za 5.Drugi put sam iso cini mi se s Čazmatransom koji je blago receno velika nula za Francuzević,sto po cijeni karte jer je Čazmatrans jedan od najskupljih (toplo preporucam ukoliko vam se ne zuri da izbjegavate Čazmatrans) sto po neudobnim i prastarim busevima,zatim Čazmatrans ide po svim mogucim selima,svako malo silazi s autoputa,ni vozaci im bas nisu nes.Od tad kad putujem na toj liniji iskljucivo Francuzević i nitko drugi.

ero_1988

Sad sam se sjetio da je Francuzevićev CitylinerN116 ex CB gb432 prije nekih godinu dana imao manji udes u Sl.Brodu,cini mi se da mu je izletio auto iz jedne sporedne ulice i udario ga u desni bocni dio,mislim bas u vrata di je prtljaga,bas sam koji dan kasnije iso s njima i vidio da su ta vrata promijenjena i vozaci su bas pricali o tom.Sva sreca da je bio manji udes jer taj bus mi je bas fantastican.

Karabaja

Da sjećam se i ja toga slučaja,dečki su mi nešto pričali o tome, i koliko se sjećam taj dan ih je udario ni manje ni više nego policajac u civilnom automobilu.Možeš se ti mislit-ha,ha :D

ivan.h

Uspomene... Meni na maturalac, ostalima na Starlinera.

Nizozemska, 2005.


Negdje u Njemačkoj na benzinskoj


Srednju zastavu zanemarite... :)


Jedan od dvojice vozača u kontrolnoj sobi Amsterdamske Arene. Oni koji ga poznaju će ga prepoznati, za ostale nije bitno.  ;D Drugi je bio jedan stariji gospodin, mislim da se zvao Pero ili nešto slično.


U svakom slučaju, odličan bus i vrlo profesionalni vozači. Nadam se da ću imati priliku još koji put putovati s njima.
Na prethodnoj strani teme imamo slike Starlinera iz garaže Herc toursa. Što je s njim danas?


mate

Francuzevic je kupio Starlinera od Slavonija Busa (SB-7777-NG)...naljepnice SB-a su vec skinute...

mate


Karabaja

Citat: mate  u Svibanj 23, 2009, 14:57:09
Francuzevic je kupio Starlinera od Slavonija Busa (SB-7777-NG)...naljepnice SB-a su vec skinute...
Danas sam razgovarao sa gazdom Josipom Francuzevićem,bus je kod njega,malo ga je osvježio i prefarbao tako da neće imati one žute trake i naljepit će svoju firmu.Kaže da je bus u odličnom stanju što nas sigurno neće začuditi,s obzirom da Slavonija Bus svoj vozni park jako dobro održava.Čestitke Francuzeviću na kupnji ovoga odličnoga Starlinera!!!

neoplan fahrer

Puno srece s prinovom da nebi nedaj boze zavrsio kao prosli..  :'(
>>MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI<<