Čestitke ...

Autor Ivan, Ožujak 16, 2009, 22:05:53

Ivan

 

... svima koji su sudjelovali u radu zagrebačkog podforuma (pa i onima kojima je više postova izbrisano nego ostalo), vjerojatno sutra prelazimo 5000 postova, na starom forumu je to uspjela Rijeka, ali sada smo ukupnim zbrojem već prešli Rijeku. Uglavnom, ovdje jesmo prvi.




Nadam se da količina postova u zadnje vrijeme nije naštetila kvaliteti, da pišemo o zanimljivim stvarima, da ne zamaramo previše one koji samo dođu razgledati ZG podforum, itd itd.  :)

:) Samo da se ne ohladi sve skupa kad novi autobusi dođu i stari budu spiljeni... 
Nego da ćemo tek onda preko ljeta imati vremena izvlačiti iz sjećanja podatke i dojmove o raznim TAM-ovima i Ikarusima... :)

Shole

Ja bi pak čestitao svima, a najviše onima koji nisu registrirani tj. gostima koji su danas okrenuli brojku od 40000 posjeta temi AUTOTRANS-slike.   Broj posjeta je ipak nešto na što se nemože tako lako utjecat.  Izgleda da se ipak najviše gledaju slike na ovom forumu jer je na drugom mjestu ČAZMATRANS-slike sa par tisuća manje.

manoplan

#2
Poštovani kolegice, kolege, članovi i čitatelji foruma autobusi.org.
Radni narode Republike Hrvatske:
Sretan Vam 1. Svibanj – međunarodni praznik rada.
Ustrajte u borbi za prava koja Vas pripadaju u ''borbi'' protiv trulog kapitalizma.
Prosvjed u Zagrebu i Splitu nije polučio reprezentativne rezultate, dok je onaj u Puli i Rijeci je bio na ''višoj'' razini.

Kolega i ja smo svoj doprinos dali crvenom zastavom  ;)



manoplan

Bacio sam pogled na godišnje statistike našeg foruma. Evo rezultata :



Kao što vidite broj posjeta i hitova ( u godinu dana preko 3 milijuna ) u stalnom je porastu. Mjesečni bandwidth jučer je dosegao skoro 90% ( iako je sezona godišnjih odmora).

Eto, zahvaljujem svima na suradnji i na postignutim ''rezultatima''.  ;)

manoplan

#4
Poštovane kolegice i kolege forumaši.
Zahvaljujem svima na sudjelovanju u radu foruma za proteklu 2010 godinu. Statistike su tu pred Vama i svaki kometnar je suvišan !
50 000 000 hitova na forum samo u protekloj godini  8-8
Sve nabolje Vam želim u 2011. g u ime moderatorskog tima autobusi.org.
Za 2011. najavljujemo još neka iznađenja, ali o tom po tom  :)
Sretno svima i još jednom HVALA.

tamlover

Zanimljiva tablica manoplane. Trebalo je pola godine da na mjesečnoj bazi nadmašimo ovogodišnji lipanj. To samo znači da možemo mi još i bolje, pa nam u Novoj želim da krivulja cijele godine ide samo prema gore.

Svim članovima i čitateljima foruma želim sve najljepše i najbolje u Novoj godini.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Shole

Moj post je 100 tisućiti.  Darove molim slati na "Markov Trg 2A"

Čestitke svima