Kolka je plaća?

Autor Shole, Kolovoz 18, 2009, 00:19:42

Tlimfocit

plus ne ide ti mirovinsko, zdravstveno ni staž....a za koju godinu će ti sve to trebat....

Shole

I na takav način je i uništeno tržište rada, odnosno cijena rada koju smo mi vozači nekad davno mogli postić.
Znalo se točno koliko vrijedi tura Rijeka-Zagreb-Rijeka u jednom danu ako te neki privatnik pita dal bi mu napravio tu turu npr. u subotu.  I onda su se pojavili raznorazni penzioneri, a i kolege gu***** koji bi za 50 kn dali da ne kažem šta i takvi idu bez problema za 150 KN u Zagreb jer im ili dosadno doma (penzići) ili su toliko škrti da će vozit cijeli dan i bit na sendviću samo  zbog 150 kn.  A još su mi jači oni koji idu petak, subotu i nedjelju u Međugorje za 600 kn (jer kao subotu nećeš puno vozit dole) !!!!!!!
Nema te sile koja bi mene poslala u Zagreb bez 300/350 kuna, a za 3 dana Međugorja 1000 KN je minimum minimuma i to ako je sve drugo plaćeno.

steyr1985

Pa tvoja firma je očito državna ili u vlasništvu grada.

conecto

Shole je u pravu, bez obzira što se radi o privatniku, a ako se radi na crnjaka pogotovo! Ispod toga što on kaže je realno neisplativo. Osim toga, ne dajmo pljuvat po svom poslu!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...