Croatia Bus Zagreb - rasprava, linije, razno

Autor shef, Siječanj 27, 2014, 09:12:34

tramvajac 92

Napokon sam i ja pogodio Carrusa. Bus je na sredini glasniji nego je kod nas uobičajeno, al s obzirom da je mašina na sredini što drugo i očekivati. Osim toga vrijedi istaknuti da je na kraju busa nekakav ormar (pretpostavka: WC). Bus je razdrman, i treba ga pošarafit, ostalih primjedbi nema. Natpis na displayu je CROATIA BUS, kontrola je ako sam dobro vidio s ekrana pored tipki za vrata.

Tlimfocit


tomekk

Stara katnica obojana u svjetloplavu CB boju, valjda još samo fali CB shema  ???
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Tlimfocit

Čujem da liniju Zagreb-Međugorje sada voze samostalno, a nešto sam načuo i da će se preuzeti linija od AP Varaždina iz Splita (Zagreba) za Dubrovnik u 16:15.

fakincic

subotom i nedjeljom liniju u 8.30 za Hum na Sutli obično voze Zagrepčani jer vikendom ne vozi linija u 18.00
ovaj domaći šofer koji preko tjedna drži linije u 8.30 i 18 vikendom ne vozi pa bus stoji u Humu od nedjelje navečer do ponedjeljka ujutro
a danas je išao ujutro prazan u ZG da odveze liniju u 8.30 i nakon što je u 16 došao u Zagreb, prazan se vratio opet u Stražu
Je li to nema auta ili koja im je to logika?

mile6



steyr1985

Citat: Tlimfocit  u Ožujak 01, 2014, 18:37:29
Čujem da liniju Zagreb-Međugorje sada voze samostalno, a nešto sam načuo i da će se preuzeti linija od AP Varaždina iz Splita (Zagreba) za Dubrovnik u 16:15.
Točno već voze  u 06,00 Dubrovnik- Split vozi Panorama a od Splita preuzima AP Varaždin s tim da putnici presjedaju koji putuju dalje od Splita i obratno do Splita AP  a od Splita u 16,15 Panorama.

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

jadrantrans vrgorac

Citat: Majstor  u Ožujak 02, 2014, 15:18:03
Novi vlasnik g.Pripuz CIOS  ;)
Ako su za otpad, onda ih bolje prodat nego da smetaju po krugu firme! A ako se od njih moglo skompletirat pa i jednog trebalo je to napravit, po meni bi bilo to bolje nego kupit nečiju ragu sa preko milijun kilometara di ne znaš tko se iživljava a samo zato šta na njemu piše volvo. Ipak su ti Translineri kupljeni novi i uvijek su bili u CB-u, nisu prestari s obzirom da i ovi volvo i siderali isto nisu baš  auta stara godinu dvi

Tlimfocit

Uskoro 5 novih autobusa na HR tablice proizvođaća kojeg već imaju u voznom parku. ;)

fakincic

ako budu i oni plavi, nadam se da će se vratiti plavi logotip sa suncem na naslovnicu foruma uz naziv Panoramabus / CB

bonaparte12

4 nova i svi u plavoj boji. I cca 10 polovnjaka. Btw cujem da svi busevi koji sad voze idu u plavo
POLAKO I SIGURNO

shef

Citat: fakincic  u Ožujak 09, 2014, 10:33:20
ako budu i oni plavi, nadam se da će se vratiti plavi logotip sa suncem na naslovnicu foruma uz naziv Panoramabus / CB
Ono sto je cinjenica jest da na vozilima za sada kao vlasnik stoji Panoramabus. Slicnih situacija smo vec imali, pogledaj recimo Irizara od AP Otocac koji je sav u ATR shemi. Kad se rascisti situacija... osobno bih takodjer to volio

Sent from my VIVAX TPC-71253G using Tapatalk

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mondia

Citat: Tlimfocit  u Ožujak 09, 2014, 10:20:46
Uskoro 5 novih autobusa na HR tablice proizvođaća kojeg već imaju u voznom parku. ;)

Kazu da dolazi 6 spanjolaca na hr table i dva nova portugalca za bih kroz koji tjedan. Info je od  visoko pozicioniranih iz globa.  :)