Isuzu Citibus

Autor staypp83, Listopad 30, 2012, 17:28:49

staypp83

Malo aktivacije!!!
62 napokon dobio zadnji display..
"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein

narancasti

Gdje su svi Isuzu? U prometu ih je samo nekoliko na liniji 2,2A,3 i 9

staypp83

2-1
2A-1
3-3
9-1
To ih je ukupno 5 a ima ih 8, a taj broj ce se samo povecavat., preko ljeta ce ih vozit sve manje i manje..
"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein

narancasti

Koliko ja znam ima ih 10. A zašto na liniji 3 voze tri busa?

staypp83

10 sa interurbanima. Zbog radova na Ilijinoj glavici linija je konstantno kasnila, te je pojacana jos jednim busom ;)
"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein

tramvaj1910

Citat: staypp83  u Travanj 23, 2013, 12:25:21
2-1
2A-1
3-3
9-1
To ih je ukupno 5 a ima ih 8, a taj broj ce se samo povecavat., preko ljeta ce ih vozit sve manje i manje..

Ja znam da se u hrvatskoj uveo novi pravopis, ali matematika je i dalje ista, pa zanima kako je to kod tebe 1+1+3+1=5?

Broj će se povećavati a vozit će ih sve manje i manje??? Otkud ti crpiš te podatke?

Na većini linij na kojima voze će vozit i preko ljeta, to što su trenutno na liniji 3 tri komada je zato što idu na dubac zbog radova na ilijinoj glavici, kad se radovi završe opet će bit samo dva vozna reda. Ubrzo će stupit na snagu novi vozni red i bit će promjena i povećavanja broja polazaka, tako da računaj da će i dalje vozit većina citibusa, eventualno će jedan bit u rezervi.

staypp83

Krivo sam napisao, ja stvarno nemam pojma gdje bi oni trebali vozit kad su na 3ici i u MAN-u sva sjedeca mjesta popunjena...
"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein

tramvajac 92

Nema veze ako su sjedala popunjena. Ako je još i dosta ljudi koji stoje (znači većina busa puna) treba se razmišljat o pojačanju..

staypp83

#113
Vidit cemo kad dodje ljetni vozni red..
"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein