Pitanja korisnika i obavijesti moderatora

Autor manoplan, Prosinac 04, 2007, 18:55:56

Servis

A gle, živimo valjda zadnjih 15 godina u kakti "informatičkoj eri". Osoba koja je u stanju spojiti se na net, a ne znati kliknuti na aktivacijski link koji dođe na mail trebala bi se zapitati glede svog fundamentalnog obrazovanja. :) To je, nažalost(ili pak srećom?), činjenica.

Servis

Čini mi se da prikazuje sličicu "new" na popisu novih tema?

Da li vam uredno uvećava ove slike recimo kad kliknete:
http://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=1918.0

Ajd javite mi da znam jesam li ispravio.

mate

Da,slicica se prikazuje,barem kod mene...to je onda valjda sada rijeseno... :)

Servis

A ovo drugo? Uvećava li slike normalno?

Usput, ovaj čovjek koji se trenutno registrirao je jedan od kreatora ovog foruma. Sreća da još uvijek ima dobrih ljudi koji imaju volje pomoći. ;)

mate

Sto se tice uvecanja slike...to jos ne radi...vjerojatno tu jos nesto steka...

Slazem se s tobom...i nadam se da ce svi na bilo koji nacin doprinjeti napretku ovog foruma,ali i cijele stranice... :)

Servis

On nešto petlja, neću mu se miješati u posao. Znam samo da je u timu osoba koje su napravile Simple Machines Forum... Ako taj ne zna, onda stvarno.

Servis

Čini mi se da su sad sve greške ispravljene. Malo se igram sa shemama boja, koju vi predlažete? :)

stipe15


mate

Crna ili plava... ;D

Servis

Ma ovo sam onako bezveze... A da bude crno-crvena kombinacija? Ništa mi glede grešaka ne govorite, jel uredno uvećava one thumbnailove?

nukleusri

Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

stipe15

Dali nam se ovo erobuss vratio???Vidio sam njegov post bio sam jako iznenađen.Ili je to neki druči član istog nadimka.... :-\.Ali nadam se da je to on jer je uz jednu sliku stavio komentar 'zguza' kako je on to i prije činio.

manoplan

Citat: stipe15  u Srpanj 18, 2008, 12:18:06
Dali nam se ovo erobuss vratio???Vidio sam njegov post bio sam jako iznenađen.Ili je to neki druči član istog nadimka.... :-\.Ali nadam se da je to on jer je uz jednu sliku stavio komentar 'zguza' kako je on to i prije činio.

Da,erobuss nam se vratio. ;D.'Čuo' sam se s njim preko PM-a jutros.

lerotai

meni je drago sto je nam je se vratio
no sikiriki

mate

Takoder je meni isto drago zbog Erobuss-a...a kako vidim slike iz Hercegovine stizu isto sada kao i prije 8)