Pitanja korisnika i obavijesti moderatora

Autor manoplan, Prosinac 04, 2007, 18:55:56

brzi

jedno pitanje,zašto ovdje,u popisu članova više puta stoji Nedim?Neka greška ili...?

http://autobusi.org/index.php?option=com_smf&Itemid=26&action=mlist;sort=realName;start=180

Servis

Tko zna šta je taj radio... Dobro zapaženo, sad sam počistio. ;)

noxis93

#77
zašto ne uvedemo kao što sam vidio  ::| negdije ::| na nekom drugom forumu da se kontakti koji se ne ulogiraju u (tamo je 10 dana ali ne mora bit) recimo mjesec dana automatski budu pobrišeni? Ali ne da nakon mjesec dana neaktivnosti bude obrišen jer svako može imate svijetle i tamne trenutke.
I još jedno pitanje prije nego što zaboravim (znam da je još rano i da ću ispasti freak ali dosta toga zaboravljam), zašto ne pošaljemo za veće blagdane mi kao http://autobusi.org čestitku svim prijevoznicima (putem e-mail-a) o kojima prićamo u forumu.
Imat ćemo dva dobitka: - ljudi će saznati za nas i smanjit će se rizik potjere sa kolodvora
                                      - ispast ćemo kulturni.
To je to po meni
u nadi da mi nećete izbrisati account:
noxis93

Servis

To sa automatskim brisanjem neaktivnih je već nekoliko puta spominjano i svaki put odbijeno jer... Imaš nekolicinu korisnika koji se ulogiraju tu i tamo samo kad imaju nešto napisati(poput privatnika recimo) tako da to sa brisanjem baš i nije neka fora.

netko

Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

stipe15

Nego šta je sa forumašem i fotografom mjeseca?

Servis

Manje-više su svi na godišnjima. :D

netko

Zašto nema popisa voznog parka AP Imotski.
Znam,možda je teško,ali moglo bi se bar nešto sastaviti jer ima nešto slika. ;) :D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

brzi

Citat: netko  u Kolovoz 04, 2008, 14:34:06
Zašto nema popisa voznog parka AP Imotski.
Znam,možda je teško,ali moglo bi se bar nešto sastaviti jer ima nešto slika. ;) :D

to si mogao pitati u temi o Ap Imotski...imam ja popis,budem stavio... a dok stavim, kažem ti samo da ih imaju 40-ak  ;)

mate

Jedno pitanje...da li se video isječci isto stavljaju na forum preko Photobucketa ili ima neki drugi nacin...? ;)

Servis

Ja preferiram Youtube jer ih ovdje direktno prikazuje, bez one ružne slike koja vodi na link kao kod Photobucketa, al kad se ovdje mene ne sluša... :D

noxis93

Citat: prljavibluzer  u Kolovoz 09, 2008, 23:40:48
Ja preferiram Youtube jer ih ovdje direktno prikazuje, bez one ružne slike koja vodi na link kao kod Photobucketa, al kad se ovdje mene ne sluša... :D
valjda netko voli da mu slike i video budu n istom mjestu...

noxis93

ej pb-u, sad vidim u tvom potpisu da ti imaš e-mail adresu @autobusi.org; zašto nebismo i mi članovi dobili tu adresu, ili je već imamo?

Servis

Može se, ako ćeš sponzorirati bar 100gb diskovnog prostora za mail adrese 300 ljudi. :D

noxis93

Citat: prljavibluzer  u Kolovoz 20, 2008, 13:16:11
Može se, ako ćeš sponzorirati bar 100gb diskovnog prostora za mail adrese 300 ljudi. :D
:o :o a da to tako ide...
a onda ništa  :D :D