Pitanja korisnika i obavijesti moderatora

Autor manoplan, Prosinac 04, 2007, 18:55:56

netko

Imam opet jedno staro novo pitanje za osoblje foruma. :)

Što se mislim s "novim" članovima.Sada će ih biti 600,a samo nas oko 100-110 je aktivno svaki dan i to uglavnom istih.
Da li se misli što napraviti po pitanju tih članova jer ipak kako bilo da bilo mislim da je ovo malo previše članova koji se bezveze registriraju i pola njih nema nikakvu aktivnost. ;)

Možemo ovako doć do 1000 članova,a da opet nas 100-110 bude aktivno svaki dan.Malo čudno. ???
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

tramvajac 92

Admin jel može zimsko vrijeme?  :D

Shole

to si sam napraviš u svom izgledu profila.  Kako će admin namjestit vrijeme za ljude koji gledaju forum u New Yorku !?
Stavi samo -1 i bit će ti točno

MAKI

Imam jedno pitanje.Zašto su izbrisani hrpa postova od forumaša došavši ovdje kad su mi kompjuter popravili vidio sam da je od nekoliko forumaša izbrisani postovi.Ako netko zna zašto neka mi reče.
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

Shole

Ti postovi nisu izbrisani, nego su nestali prošli vikend kad je bila promjena računanja vremena.  Nestalo je postova pisanih subotu i nešto od petka. 

arsenal

Postovani modceratori, zasto vec duze vrijeme ne dobijam obavijesti o odgovoru na teme koje pratim iako uredno selektujem tu opciju prilikom svakog mog postanja na doticnu temu ?

tamlover

Nije na moderatorima da odgovaraju na takva pitanja nit je naša odgovornost ako nešto ne štima. Moderatori brinu o sadržaju foruma a administrator o održavanju (u to spada i tvoje pitanje). Admin je prljavibluzer ako slučajno ne znaš.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

arsenal

Ok, svejedno hvala na odgovoru!

mesinovic

#113
 Netko
sta su ti ovi hijeroglifi dole ? jesil to stavio namjerno il ti se omaklo ? :D
37 СПЛИТ - ТРОГИР (stvarno neznam sta znaci ovo)

jel vozis na ovoj linji il sta ?

netko

#114
37 SPLIT - TROGIR,nevozim,stavio sa tako bezveze,malo iz zjb. ;D :D

Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

manoplan

Citat: netko  u Siječanj 08, 2010, 00:28:02
Zašto se sad nemogu gledati tuđi profili??
Piše da je došlo do greške?

Kao što i piše, došlo je do neke greške sa postavkama...Sad bi trebalo funkcionirat.
Ako Vas toliko raduje gledanje tuđih profila - navalite  ;D

Tomek

Daj mi objasni netko zašto si ti ovdje?? Zbog autobusa?? Kakvi onda vražji profili te zanimaju?

netko

Citat: Tomek  u Siječanj 09, 2010, 13:52:48
Daj mi objasni netko zašto si ti ovdje?? Zbog autobusa?? Kakvi onda vražji profili te zanimaju?
Čemu ljutnja,pitao sam samo zato što nisam mogao na ovi način poslati pp,preko gledanja profila. ;)
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

medo

netko aje stvarno mjenjaj ovu tvoju zahebanciju sa linijom 37.

voznik

Ovako, neču otvarati nove teme, al imam jedno pitanje za moderatore:

Zašto je naša zemlja (čitaj Slovenija op.p.) drugačija nego Srbija i Crna Gora?? Također ste stavili i Makedoniju.

Dakle, ako su Srbija i Crna Gora dobri za vas, a da ste Sloveniju premijestili u "Autobusi u drugim zemljama", morali bi onda sve, a ne samo Sloveniju i Makedoniju. Čak ni Bosna nije u Hrvatskoj.

Razumijem, ako dobijem zbog ovog BANN, neka ga dobijem, ali nadam se, da čemo pronači skupni jezik, i da ovo riješimo tako kako ide.

Ja bi umijesto svega toga napravio ovako:

Ako ste stavili nas i Makedonce u novu mapu, onda stavite i Srbiju, Crnu Goru i Bosnu. Vidim, da ima Bosna dovoljno tematskih sklopova, pa bi i ona morala biti na istome kao smo Makedonci i Slovenci.


lijep pozdrav iz Slovenije