Pitanja korisnika i obavijesti moderatora

Autor manoplan, Prosinac 04, 2007, 18:55:56

Tomek

Trenutna raspodjela je napravljena većinom po mnogobrojnosti članova iz neka zemlje koji aktivno sudjeluju na forumu autobusi.org

Budući da iz BiH ima stvarno jako puno ljudi ovdje koji mnogo toga pišu još davno smo ovdje odlučili napraviti malo više mjesta na BiH na forumu.

Ako gledaš broj postova u podforumima Srbija i Crna Gora vidjet ćeš da ih ima puno više nego u podforumima Slovenija i Makedonija.. Kada se malo više raspiše u tim podforumima onda će i oni dobiti veći prostor..

Znači, kad će Slovenija skupiti malo više članova koji će redovno postati izdvojiti ćemo za početak Sloveniju kao i Srbiju i Crnu Goru..

To je isključivi razlog, a ako netko misli da je slučajno tako zbog politike onda mu mogu kategorički reći da ne jer smo ovdje zbog i isključivo zbog autobusa..

Meni osobno, a vjerujem i svima drugima bi bilo jako drago da što više postaš, pišeš o prijevozničkim tvrtkama u Sloveniji, stavljaš slike pa da onda možemo i Sloveniju izdvojiti ;)

voznik

najprije hvala Tomek, što si tako brzo odgovorio. Evo mog komentara dalje.

S obzirom na činjenicu da sam ja jedan od rijetkih članova (osim mene je minimoto) iz Slovenije, bit će vrlo teško dobiti onoliko doprinosa za prevodjenje Slovenije kao neovisni subjekt. U principu, mi vaš izgled ne radi s takvim poteškoćama, ali mi je malo ispod časti, da radite s našom temom kao sa smećem. Ispričavam se ako sam uvrijedio koga, ali čini mi se bez veze premještavati temu, kao što su Slovenija i Makedonija u zaseban topic. Jer nikome ne smijeta, da su ta dva topica, gdje su bili prije uklanjanja.

Ako mi ko zamijeri, neka mi.

Samo sam prijenosio moje misli.

Pozdrav

Tomek

Ako ćete tzi i minimoto mnogo pisati i postati i kad se skupi puno postova biti će i podforum Slovenija izdvojena..

AKo pogledaš ostatak foruma još neki podforumi su doživjeli istu sudbinu poput Pulapromet, Šibenik JGP, GPP Osijek, Liburnija Zadar ,Brioni Pula, Promet Makarska, Panturist Veolia, AUTOHERC, PREVOZ PUTNIKA Zavidovići, TRANSTURIST Tuzla, BOSNAEXPRES Doboj Jug, KANTIĆ TOURISTIK Tešanj...

Ugl. hvala na tvom razmišljanju i svaki put kad te nešto(a i bilo koga od ostale ekipe) mući podijeli sa nama.. Moderatori i administratori će porazgovarati i o tvom prijedlogu i o ostalim prijedlozima, naravno, u interesu da nam forum bude što bolji..

voznik

Ok, ali Tomek znaš, da meni nije svejedno. Sa obzirom, da sam jedini, koji još sudjeluje ovdje bit če jako teško. Ali nadam se, da ču i sam uspjeti bez pomoči. Pa, da vidim, u koliko vrijemena ču odvojiti Sloveniju.

odoh ja na odmor, čitamo se kroz koji dan ili dva. :)

Tlimfocit

Zadnjih nekoliko dana imam par manjih problema sa stranicom pa pišem ovdje u nadi da će mi moderatori dogovorit:
1.kad idem napisati odgovor na neku temu ili odgovoriti na PP i kada idem poslati poruku stranica mi javlja da se moram ulogirati jer sam "neprijavljen" dok mi u isto vrime u zaglavlju stranice stoji moja slika i ime (dakle kao da sam normalno ulogiran).....odlogiram se i ponovo logiram i sve u redu.....

2.ne dolaze mi na email obavijesti o odgovorenim temama iako sam (provjereno) uključio OBAVIJEST.....

eto pa ako nađete u čemu je problem napišite
hvala

troosovinac

takav sam problem i ja ima resetira sam cili komp i posli je sve bilo u redu.......
bela lađa

maky

Citat: bobo  u Travanj 21, 2010, 17:24:00
jedno pitanje; pratim vaš forum već dulje vrijeme iako sam novi član, redovito čitam transport magazin, skupljao sam sličice autobusa kad sam bio dijete, a i sam sam vozio autobus, man sl 200 - prava pila ;) i zato mislim da sam kompetentan da odmah budem moderator ili administrator, ugl. neki ator. kad će te to napraviti?
Sutra dostavi svoj životopis u kadrovsku službu, skupa sa plavom kuvertom, pa ćemo vidjet šta dalje...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

travego 580

Citat: maky  u Travanj 21, 2010, 18:29:21
Citat: bobo  u Travanj 21, 2010, 17:24:00
jedno pitanje; pratim vaš forum već dulje vrijeme iako sam novi član, redovito čitam transport magazin, skupljao sam sličice autobusa kad sam bio dijete, a i sam sam vozio autobus, man sl 200 - prava pila ;) i zato mislim da sam kompetentan da odmah budem moderator ili administrator, ugl. neki ator. kad će te to napraviti?
Sutra dostavi svoj životopis u kadrovsku službu, skupa sa plavom kuvertom, pa ćemo vidjet šta dalje...

Samo pazi da u plavoj nebude malo keša ;D :o ::|

St!pe

Čujete vi njega,čita transport,ima 1 post i skupljaoje sličice.I želi biti moderator....A Isuse... :-\ kakvih sve mozgova ima.
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

tramvajac 92

Kako neko može imati 0 (nula) postova a uredno stoji post
(vidi gore člana bobo)

elvis

Posto su se neki clanovi pokusali dokopati velikog broja postova pisuci viceve i slicne stvari koje nemaju nikakve veze sa autobusima odlucili smo da u nekim podforumima ukinemo brojac postova,kao sto su vicevi itd. ne znam sad tacno koji sve podforumi i teme tu spadaju

manoplan

Citat: The_Dubster  u Lipanj 23, 2010, 22:14:59
Čovjek je samo pitao zašto mu se brišu slike, zar se ne može fino objasnit, a ne da se dižu tenzije?

A na "njegovom" forumu, stoji i link prema vašem "prijateljskom" formu, tako da ne shvatam nikako ovaj vaš potez i ovo sve, al et...

Amar dobro zna o čemu se radi. I on i kolega kilometar. Ako vam se ne sviđa, imate taj forum pa tamo favorizirajte koga hoćete.
Ovdje se piše realno, a zakulisne igrice nisu dozvoljene.

elvis

#132
Citat: The_Dubster  u Lipanj 23, 2010, 22:14:59
Čovjek je samo pitao zašto mu se brišu slike, zar se ne može fino objasnit, a ne da se dižu tenzije?

A na "njegovom" forumu, stoji i link prema vašem "prijateljskom" formu, tako da ne shvatam nikako ovaj vaš potez i ovo sve, al et...

Hoces i ti sa njim?

Ili da prvo sacekamo da pokupis informacije koje mi godinama sakupljamo?

elvis

Zamislite samo koliko je taj forum potkovan znanjem kad administrator ne zna da se nikad nije proizvodila Setra sa oznakom 311 HD ;D

tramvajac 92

Primjećujem da se je u zagrebačkom podforumu dogodila promjena (izdvojene slike i vozni park) pa mi se nameće pitanje: može li se i slike iz 2010 premjestiti u slike? I da mogu li se i filmići s linija izdvojiti (kao u riječkom podforumu)?