Posao: Ponuda-Potražnja

Autor manoplan, Srpanj 20, 2009, 12:39:13

mayk50

Postovanje
vozac sam autobusa te imam velikog iskustva u putnickom prometu a trenutno sam bez posla pa bi molio ako netko treba vozaca ili netko zna tko treba neka mi se javi,inace zanimaju me duze ture,linijski program a moze i urizam,zahvaljujem se svima koji ce mi pomoci oko zaposlenja

kapetanakis

Citat: jesrib  u Veljača 22, 2014, 09:44:41
ovo sto traze u njemačkoj... traze puno vozaca, zasto? jer je cjena pala pa domaci nece da rade kao vozaci busa, zato novače vozače iz vanjskih zemalja. plata je oko 1500 - 1800 eur neto. izračunaj si troskove:

1) ako si sam:
- 500 eur stan
- 300 eur troskovi
- hrana
- dodatno osiguranje
- put kuči i nazad (bar 2 puta mjesecno)
- moras odrzavati i porodicu kuči (dupli troskovi!!!)
- i vjerovatno se nađe jos sta ...

2) ako si porodicno:
- min 800 eur stan
- 400 eur troskovi
- hrana (4 clana min 400 eur)
- dodatno osiguranje
- potrebe djece i porodice
- ...

bojim se da nije sve bajno, kao sto misle pojedini. volijo bi da se javi koji kolega pa nam malo objasni kakva je situacija gori, kakve su realne plate, troskovi, dali se uopste isplati...

   Normalno, pa da je plaća 3000 eu onda bi švabo to radia, ali opet ispadne bolje nego u HR duplo a pogotovo za onoga koji je podstanar , samo ta brojka od 16000 je čisto da uljepšaju naslov priče.

shef

Molnar zapošljava vozače:

http://www.molnartravel.hr/kontakt

Objava je i njihovom FB, pa možete i tamo pogledati.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

tomekk

Benz Trans traži vozača:

Citat:TRAŽIMO VOZAČA za rad u turizmu !!! Uvjeti :poznavanje stranog jezika,poznavanje EUROPE ,poznavanje HRVATSKE... informacije na mob:Dragan Franjić 098391759,Boris Franjic:0981652548...SMJESTAJ OSIGURAN !!!
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

mayk50


Servis

BENZ-TRANS d.o.o.
Obala kneza Branimira 4
23000 ZADAR
Stacionar:
Ulica Stjepana Radića 4
21312 SPLIT - PODSTRANA

BERKHOF



mayk50

hitno trazim posao vozaca pa molim ako netko treba vozaca il znade da treba neka mi se javi.Imam velikog iskustva u putnickom prometu a zanimaju me i dugacke medjunarodne linije,Zahvaljujem na pomoci

Shole

Autotrans Rijeka je sad tražio ljude za PJ Zagreb

mayk50

dobar dan dal netko zna tko bi trebao vozaca autobusa hitno mi treba posao,zahvaljujem unaprijed na informaciji


Ivan1983

RE TOURS Hannover trazi vozace pa ako je netko zainteresiran moze se javiti!!!!

Dragon Driver

Tražim posao vozača autobusa,  znanje engleskog jezika ko materinjeg, vozio bi odavde do Zanzibara nije problem. Iz Tuzle sam, 40 godina. Ako neko pomogne, Dabogda dobio jack pot na Lutriji.  Hvala unaprijed svima.

tramvajac 92

Darko tours:
traži vozače sa iskustvom za međunarodni i tuzemni prijevoz putnika!

Potrebno iskustvo i govor engleskog jezika ( TURE stranaca )

Također zapošljavamo na području Krapinsko Zagorske županije za linijski prijevoz putnika.

Vozač mora posjedovati cod 95 i digitalnu karticu.

Kontakt:  098 996 8161 ; mail: dario.stih@darko-tours.com