Promet Makarska – fotografije

Autor maky, Studeni 21, 2007, 11:52:47

maky

Slike autobusa:

Starliner:


Eurolineri:




Setra S319 UL-GT:


Neoplan N318/3:


Setra S417 HDH:





NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost


Andariel

#2
Promet Makarska po meni ima najbolji vozni park... uvijek me oduševe, i dalje ću putovati s njima Zg-St, jer sam zbog posla jako često na toj relaciji. Posebno me vesele Starlineri 516 SHD, kao i nova Setra 417 HDH. Oni su najčešća vozila na spomenutoj relaciji. Primjetila sam i Neoplane 300 serije, mislim 316, isto relativno nove...

Ivan1983

#3
Starliner:

maky

Nisam ni sam siguran kao je trebala ispasti slika ovog Starlinera, al bilo kako bilo,  evo ga sad tu na forumu. Bar se možete igrati pogađanja koji je  ;)


Setra S215HDH:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

#5
danas sam se malo ganja sa makarskim Starlinerom po Splitu pa sam uspija slikat i nekoliko,nadam se,zanimljivih slika,pa krenimo:
prvo je bija isprid mene
pa je bija malo s jedne strane malo s druge
 
i na kraju je popustija i osta iza
linija Makarska-Split-Zagreb.

markost


maky

#7
MAN Lions Star starije generacije - redizajnirani:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

#8
Citat: markost  u Siječanj 03, 2008, 16:23:55
Isuzu na liniji Vrgorac-Split
S tim istim sam ja došao u Split dan ranije. Isto je  bila linija Vrgorac-Split jer on tu samo i drži, međutim ja sam se ukrcao u Zagvozdu... Uglavnom, nikada nisam bio preveliki ljubitelj Isuzua. Autobus je dosta spartanski opremljen, unutra je prepun neugledne plastike umjesto lijepih platnenih presvlaka i tepisona... Zaštita od buke nije baš najbolja, motor se dosta čuje, međutim moram pohvaliti sjedala, dobro su mi prijala, imaju dosta dobro izraženu bočnu potporu. Nisam to očlekivao pa sam se ugodno iznenadio, iako  ni ona nisu skroz savršena, ali sasvim su dobra. BTW koliko on ima brzina? Naš vozač ga nikad nije prešaltao u šestu, samo do pete. Ima li on samo 5 brzina ili  ne može potegnuti?
Uglavnom, nemam nikakvih zamjerki na liniju koju drži.  Sasvim mu odgovaraju uske, neravne ceste po  dalmatinskoj zagori, a s obzirom da za popuniti veliki autobus nema baš uvijek putnika, mislim da je idealan pogodak.




NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tomek

Citat: maky  u Siječanj 04, 2008, 23:12:36
Stariji Coach:
http://i6.tinypic.com/867eput.jpg

Top nije Lion's Coach nego original Njemac, redizajnirana prva generacija MAN Lion's Stara.

maky

Citat: Tomek  u Siječanj 05, 2008, 00:03:13
Citat: maky  u Siječanj 04, 2008, 23:12:36
Stariji Coach:
http://i6.tinypic.com/867eput.jpg

Top nije Lion's Coach nego original Njemac, redizajnirana prva generacija MAN Lion's Stara.
Ispravljeno, zahvaljujem!   :-[

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

miky

Citat: maky  u Siječanj 04, 2008, 23:35:13
Stara Setra:

Jeli ova Setra jedna od novonabavljenih iz Atlas-a?

markost


maky

#14
Citat: markost  u Siječanj 05, 2008, 13:00:39
Mislim da je.
E nisam vam siguran, zato sam i stavio stara, jer imali su oni još sigurno 2 kupljene od Atlasa, stare iz 1978. god.  koje su kupljene odavno, tako da neznam, možda je jedna od tih...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!