Gradski prijevoz – fotografije

Autor stipe15, Siječanj 31, 2008, 17:18:34

Paško

Citelisi
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

sibencan

Citelis Hybrid trenutno vozi na liniji 3.
1997 - 2017

sibencan

Setra na Tržnici
1997 - 2017

peron24

Zagrebačka kockica, bečki MAN i krakovski Citelis

mate

Po raspolozivim informacijama, ovaj trojac ceka isporuku u ATP ŠI

Avtomontaža

Natrpavanje voznog parka gradskim autobusima se nastavlja ::|

tramvajac 92

Ovaj najbliži samo izgleda kao gradski. Ovo je LE prigradski bus, kao što smo mi u ZG dobili Iveco Crosswaye (iako su naši u pravoj gradskoj konfiguraciji).

sibencan

#427
Samo što ovaj LE ima troja vrata kao i Aabenraa i nevjerovatno neudobna MANova plastična sjedala bez navlaka. russian_roulette Mislim da su dva A21 2016/17 godište.
1997 - 2017

Avtomontaža

Koliko vidim na slikama ima plastična Kielova sjedala.

tramvajac 92

Citat: sibencan  u Studeni 13, 2018, 17:48:25
Samo što ovaj LE ima troja vrata kao i Aabenraa i nevjerovatno neudobna MANova plastična sjedala bez navlaka. russian_roulette Mislim da su dva A21 2016/17 godište.
To je loše rješenje za prigradski LE. Ali, što je tu je.

peron24

Novopristigli MAN Lion's City ŠI-545-HG. To što su kupovali gradske autobuse a trebaju im prigradski neću opet komentirati.  glavauzid   Ovo je vjerovatno na liniji za Unešić.
BTW vidio sam i plavi Regio ŠI-576-HG na liniji za Pirovac.

Paško

Ovo je barem LE model koji nije striktno gradski. Pretpostavljam da će zamijeniti ono malo ZETovaca koji su ostali.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

peron24

Zetovci su uglavnom na kraćim lokalnim linijama. Po gradu su Citelisi, bečki crveni MAN i posljednja Aabenra ŠI-682-CS koja je i inače bila jedna od najbolje očuvanih. Na liniji Tržnica-Dalmare-Mandalina-Bilice vozi i dalje kombi Opel Vivaro. Za očekivati je da će i ova dva Lion's Citya voziti na kraćim lokalnim linijama od kojih su neke vrlo frekventne (npr. Vodice-Tribunj) tako da je tu potreban isključivo lokalni bus bez solo siceva.

peron24

U gradskom prometu osim Citelisa koji voze i novopridošli MAN-ovi kao i MB kockice na izdisaju

MAN Lion's City LE Ü kojem je ATP treći vlasnik. Prije toga je bio u njemačkim firmama BRN Via Bus i ABV Offenbach
Kockica ex ZET #815 pri kraju svoje karijere


Tomek

Ovo je kockica ex 816 i vidimo da ima registracije ŠI-392-GP, a ne ŠI-372-GP pa dal je ove 372 imala kratko i odmah promijenila ili smo imali krivi podatak?