Slike iz OMSI-ja

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:39:04

josipgrgin

Sad je ok.Zahvaljujem na pomoci.

Lion's Driver

Registraciju moraš upisat!

i de molim te nemoj mi reć da voziš po Grundorfu  ;D

josipgrgin

A nisam ovo je samo testna voznja , inace vozim Berlin , freyfurt, Vienna i jos cu skinut koju mapu ali primjetio sam da Omsi najbolje igra na windows 10 verzija 1709 .Bio sam napravio update zadnje verzije 1909 ali nesto se igrica sporo ucitava i cesto trokaje dok vozim a ova starija verzija igra puno bolje i ucitava brze igricu . Moj laptop ne moze raditi na windows 7 jer nema drivere pa sam prisiljen instalirat w 10 ali ako jos neko ima problema sa igricom da mu zapire i trokira nek proba instalirat windows 10 verziju 1709 .

Lion's Driver

Ja imam win 10 i gamming laptop Hamburg na najjacim postavkama skoro igram

C2

Mod posebnog režima rada za vrijeme koronavirusa. Autor poručuje da mu nije cilj ismijavati se sa situacijom, već da je zanimljivo prikazat trenutni način rada brojnih prijevoznika u europi.

C2

Iz Sobolovog zadnjeg update-a.

Lion's Driver

Šta je novo u tom updateu

voznik


Eto, došlo je vrijeme, da se javni prijevoz sklopi.
U mojoj garaži već je 5 autobusa, koji su na linijama Flixbus-a. Šesti bus još je na zadatku, ali će i on brzo stiči u garažu.
Evo nekoliko slika moje garaže. Baš je bilo lijepo provozati dobre ljudi, ali ovaj Korona baš je sve lijepo za***. Dakle, vozit čemo, dok se ovaj virus skloni.











I eto, samo se čeka na poslijednog "meksikanca". :( :( Inače šesti bus je LAVić. :D






I, napokon došao je i poslijednji Flixbus mojeg poduzeća



Parkiran na jedinom slobodnom mijestu, kojeg se još našlo, al ekskluzivno za njega.



I još fotka pune garaže.



------------------------------------------------------------------------------
Da me nečete pitati za fotku mog oltimera, eto i njega :D

C2

Citat: Lion's Driver  u Ožujak 23, 2020, 11:08:08
Šta je novo u tom updateu
Nove verzije buseva, poneke izmjene i dopune na modelima, popravci pojedinih grešaka.

C2

@Voznik
Ima li detalja za MB Intouro?

voznik

Ima, kako da ne.
Dobro se vozi, skoro ko pravi bus. Naš Jendomen se totalno razbacio na pola.
Teksture su mu super, radi mu sve kao kot pravog modela. Motor čini mi se, da je sasvim identičan pravom modelu, 10/10

Lion's Driver

Link za MAN i tog MB Intoura

voznik

Intouro je privat arhiva. Ne znam, da li če autor dopustiti.

A MAN....

...Lion Coach je več dugo na dohvatu ruke,
onaj prigradski sa ljeve strane imaš na forumu balkansimulacije, a čini mi se, da je i ovdje u modelima.

@Teutonic, možda znaš od prilike ?

Vk01

Bilo bi lijepo podijeliti i Intoura pošto Francuz je odustao od intoura što je pravio. Bilo bi lijepo pa eto ako autor modela vidi ovaj komentar. Molim vas lijepo da podijelite da i mi mižemo uživati u tom modelu. Hvala

Teutonic

#749
Podilit će čovik kad bude moga, ne drži ga privatnoga jer mu se k**** diže jer on ima model a vi ne..već zato jer očigledno iz jednog ili više razloga nije spreman za izlazak.Ja više ne pratim OMSI toliko i zato san zapustija ovaj podforum.Ako ko ima ozbiljan da bi htija ozbiljno biti moderator tu može se meni javiti..Dosta modele imate na balkansimulacije i šta se omsija tiće tamo je odlično i sve ćete naći.Original ekipa koja je tu igrala OMSI se više manje razišla (drago mi je da je ekipa iz SLO još tu aktualna) pa nismo toliko aktivni ali pomalo nadoće.

@Lion's Driver
Kolega drugi put ubaci naprid "Molin te" i na kraju "fala/hvala" da pokažemo da smo bečka škola  hi