ex Livno bus, Livno

Autor Tomek, Ožujak 09, 2009, 20:25:57

klimama

#15
Citat: doBUS  u Siječanj 23, 2010, 00:05:47
A sta ovaj Iveco je imao udes ili ???

Nije imao udes, nego ga je banka tada (2008. godine) izuzimala I-Livnobusu na osnovu sudske odluke.
Mislim da je bio u kvaru, pa su ga zato vukli.

tamlover

Ajde neka oni koje zanima Livno bus najprije pročitaju staru temu koja je zaključana pa onda nek ovdje nastave pisat ako ima nešto aktualno. Hvala. Ovo se ne odnosi na one koji u svojim postovima nisu ponavljali već viđeno.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

elvis

Imaju dvije linije za Sarajevo,samo nisam siguran odakle polaze,a ti mi opet ne postujes pravila,prvo slovo je veliko,imena gradova prvo veliko

ist

Da, dvije su linije za Sarajevo: jedna polazi u 7 iz Livna, a druga u 7 iz Splita (iz Livna u 9.10). Povratak: jedna ide za Livno u 16.10 (predsjedanje za Split u 20.30 u Livnu), a druga u 6 za Split (iz Livna u 11)

ist

Ovo je troosovinac u prvom planu, ako se ne varam  ;) Čovjeku ne ide u glavu da je nekad postojala onakva firma...
Na subotnjim fotkama u pozadini je Globtourov bus. Je li to onaj koji vozi liniju Livno-Zagreb

klimama

#20
Na tom Globtourovom autobusu je tabla Neum -  Zagreb. Ujutro u 9 vozi putnike iz Livna do Šujice, gdje se presjeda u bus koji dolazi iz Hercegovine.
Koliko sam uspio skužiti, (nisam 100% siguran) bus iz Zagreba ide do Tomislavgrada, pa iz Tg u Livno i u Livnu noćiva.

elvis

Osim Marbus-a u Sarajevu je bio i Lions Coach ex F-tours

The_Dubster

Citat: elvis  u Ožujak 03, 2010, 20:57:02
Osim Marbus-a u Sarajevu je bio i Lions Coach ex F-tours

oko koliko?
šteta što ga nisi slikao

elvis

Napustio je AS oko 16:00,bio sam daleko od njega pa nisam mogao uslikati

The_Dubster



Danas u Sarajevu, odavno nisam vidio da je navraćao, inače ovo je onaj na splitskim tablama

ist

Taj ti je stalno u Sarajevu, dođe oko 14, a kreće prema Splitu u 6 ujutro

elvis

Ova je danas u 16:00 otisla iz Sarajeva u Livno :)

PROFA

E moji  ovu iz firme-tvrtke LIVNO bus su uvijek imali problrmr sa POLICIJOM.
To se je poslo desavat ,kad je jedan Bosanac iz Austrije sa njima u konflikt dosao sta ima MOTEL,ali nebi razlog govorio zasto!
Njima je policija u Becu skudala tablice sa novog busa ovog SKILINERA i samo bez veze kad bi ji ovaj poslao!
I znali su jim zaplijenit bus po 3 tijedna nadzu neki razlog,nikad nisu imali mira.
I ova spikerka kaze kako je bus star ,a dobro ofarban ,,,a zapravo nije ni prisla busu!
Ovo je dojava smijem glavu stavit,kao i mnoge sto se rade!
Prije je isto ovako CAZMATRANS nadrljavala u Studgartu svaki put su platili kaznu ako nizasto onda sto je bus prljav i na WAGE su svaki put isli ,jer su jednom smetali na liniji!

ist

Jest, dojava je. Bus je imao sedam godina u času kada je ovo snimano. Sve je plaćeno, a bus je prefarban, čak je nanovo ispisano ime firme. Danas je držao liniju Split-Sarajevo

PROFA

Citat: ist  u Travanj 03, 2010, 20:59:46
Jest, dojava je. Bus je imao sedam godina u času kada je ovo snimano. Sve je plaćeno, a bus je prefarban, čak je nanovo ispisano ime firme. Danas je držao liniju Split-Sarajevo

Ti znas sta su oni napravili u Austriji!
I od tada nikad nisu imali mira,nov bus na kolodvoru u Becu njima POLICIJA skine tablice i stoji po 3 tijedna na kolodvoru.
A to im isti covjek stalno pravi ,a cuo sam da su jos sad neki u to umjesani!
Ovaj sta jim je to radio dodze na kolodvor kad jim tablice skidaju  NASMIJE se i ode!
A Livnjaci su jako dobri soferi i usluzni uvijek ,pravi jarani!