Sisak - gradski prijevoz

Autor Ivan, Prosinac 08, 2007, 12:44:28

Ivan

Auto Promet Sisak d.o.o.
Sisak, Zagrebačka 19
tel. 044/526-351
www.auto-promet-sisak.hr





Ovdje možete pročitati moju reportažu o Sisku i Petrinji:
...

a evo ovdje nekih glavnih podataka o gradskom prijevozu:

Glavni autobusi u gradskom voznom parku -

MAN SL 223 (A74) - 3? komada (116-118)
MAN SL 283 (A74) - 3? komada (119-121)



Mercedes-Benz Conecto G (O 345 G) - 2 komada



MAN SL 200 - 2 ili više u upotrebi, rijetko voze



? MAN SG 242 H, ne znam jesu li još u upotrebi
http://i23.photobucket.com/albums/b366/i_nl263/SK/P7120207.jpg


Vozni red možete vidjeti ovdje, moja karta mreže linija (brojevi na karti su informativni i ne označavaju stajališta, njih je puno više ali ne znam za sva gdje su)



Inače na velikom dijelu linije 2 vozi i Slavijatransova linija Sisak-Petrinja koju voze Citari, ona stoji na svim stanicama i uzima dio putnika u samom Sisku, više o tome u mojoj reportaži i na temi Slavijatrans

DJ_ZG

nisam bas skuzio sta znace ti brojevi... jesu to brojevi linija ili?
zasto je font 2 manji od 4 i 1 manji od 3...

Ivan

Citat: DJ_ZG  u Siječanj 10, 2008, 12:51:03
nisam bas skuzio sta znace ti brojevi... jesu to brojevi linija ili?
zasto je font 2 manji od 4 i 1 manji od 3...
Da, to su brojevi linija... 1 i 2 sam stavio manje zato jer su to u biti iste linije kao 3 i 4, ali su skraćene i voze uglavnom samo kada nema toliko potrebe da kruže gradom, npr. navečer.

Ivan

#3
Jedna današnja iz Siska, g.b.118, Tomislavova ul.

goranxxx

pozdarv, jel mi može neko reći oko koliko se kreće plaća, jel kasni, i jel se isplati zaposliti kao vozač busa u sisku? ili pokušati upast u Slavijatrans petrinja
SETRA 417 HDH

Tomek

Evo slika autobusa iz Siska od jučer:

Autobusni kolodvor









Školski Daily



ConectoG





I jedna ekskluziva:

MAN SL 200 sa troja vrata  :D




Tomek

Pa još malo gradskih:





















Sve super samo mi se ne sviđa što je dosta autobusa bijelo poput zglobnih Conecta bez loga firme.

Tomek

I evo garaže u kojoj se vidi jedan SG242H






Ivan

Super, hvala za slike. :) 
Sad smo napokon razriješili tajnu čudnovatog SL 200 :),

Btw., malo OT jer ovo možda neće imati veze sa SK, ali mislim da je vrlo vjerojatno... Sada već otkad su došla ta dva Conecta nije bilo nikakvih novih stvari u Sisku, a pola gradskog-prigradskog voznog parka je spremno za otpis, vidi se da ZET-ovih 50-ak niskopodnjaka viška stvarno ima gdje biti korisno... Tako da kad vidim koliko starih, pogotovo solo, autobusa imaju, mislim da bi, kad se ne smiju uvoziti stariji autobusi izvana, po Hrvatskoj čak moglo biti otimanja za relativno mlade solo Eurobuse i TAZ-ove (makar bili pomalo razvaljeni), i treba paziti da ih V. Gorica ne dokrajči...

zoki.man.fan

Citat: Ivan  u Veljača 13, 2009, 23:30:00
Super, hvala za slike. :) 
Sad smo napokon razriješili tajnu čudnovatog SL 200 :),

Btw., malo OT jer ovo možda neće imati veze sa SK, ali mislim da je vrlo vjerojatno... Sada već otkad su došla ta dva Conecta nije bilo nikakvih novih stvari u Sisku, a pola gradskog-prigradskog voznog parka je spremno za otpis, vidi se da ZET-ovih 50-ak niskopodnjaka viška stvarno ima gdje biti korisno... Tako da kad vidim koliko starih, pogotovo solo, autobusa imaju, mislim da bi, kad se ne smiju uvoziti stariji autobusi izvana, po Hrvatskoj čak moglo biti otimanja za relativno mlade solo Eurobuse i TAZ-ove (makar bili pomalo razvaljeni), i treba paziti da ih V. Gorica ne dokrajči...
malo ču se nadovezati na ovo. otprilike 10 buseva je za rashod, ali ako usporedimo te buseve i linije koje oni voze (tamo gdje je bog  rekao laku noć) i zetove u gorici vidi se da su otprilike u istom stanju a da ne govorim koliko para ima ap sisak a koliko zet...

Ivan

#10
Mislio sam na 9-12 godina stare Eurobuse EL 2x2 i TAZove O 405 N koji tek sada idu u Goricu i koji bi trebali postati višak za nekoliko mjeseci, mislim da bi Sisku dobro došli takvi autobusi kad ne planira kupiti nikakve nove, ovo je ipak bolje od SL 200 koji sigurno trunu i mora im jednom doći kraj...

Nisam mislio na one stare preko 20 koji jesu u sličnom stanju, oni su ovdje sigurno za rashod i APVG ih održava možda i lošije nego Siščani svoje SL 200 (koji su u VG zapravo već svi razvaljeni, ovdje su sad najstariji SL 202 koji su većinom već spremni za staro željezo)... Koliko ZET ima para nema nikakve veze sa održavanjem koje je zbog nesposobnih administratora na daleko nižoj razini nego bi se očekivalo... :(

Ivan

Citat: zoki.man.fan  u Veljača 22, 2009, 11:49:14
zadnji sg242h je rashodovan prije 2 mjeseca.
A jesu li ona sama dva Conecta dovoljna da pokriju cijelu liniju 4? Meni se zapravo učinilo da bi i na 3 zglobnjaci imali prilično putnika... Koliko zapravo gradske linije imaju voznih redova?

zoki.man.fan

sve gradske linije kreču sa ak sisak i kad dođu na ak željezara čekaju vrijeme polaska i tako su tempirane da u sisku nema čekanja nego je sve u željezari. prve linije počinju solo busevi (sl223&sl283) jer ima malo putnika i onda prije 6 na 4 dolaze zglobari i voze do navečer (polazak iz željezare u 19 10, i drugi u 19 30) i oni završavaju. a ova 4 solo busa koja su do šest vozila kompletan grad raspodjeljuju se dva busa na 3 a druga dva na prigrad. Kako polasci iz željezare idu svakih 15 minuta (3-4-3-4 itd.) a četiri busa su na gradu, znači da svaki ima sat vremena za krug. što im je dovoljno. na naselju (4) zglobni busevi su kao rođeni, ali na viktorovcu(3) bili bi čisti promašaj jer nema toliko putnika. nekada su grad vozili 8 zglobnih, ali takvo nešta danas je čista utopija. jer prije4-5 godina, grad su vozili 2mana sg242h na viktorovcu (3) i dva zglobna mercedesa na naselju. tada je bilo putnika ali danas.......

zoki.man.fan

king of Sisak, 553 271 km, od toga 90% u gradu. jedini od sl223 kojemu nije rađen motor, a još dugo neče biti potrebe za tim.








zoki.man.fan