Autoherc - rasprava i novosti

Autor erobuss, Siječanj 22, 2008, 15:48:59

elvis

Pored 2 3-osovinca i jednog 2-osovinca koji su ranije stigli jutros sam u Konjicu vidio jos 2 3-osovinca na turskim zoll tablicama

Tomek

Možda je nešto od toga za AP Imotski???

travego33

nisu to autobusi za u imotski,ti ce ici na BIH tablice!!!

Man lion's coach

Kupili su Renner Stolac .. Poceli su fino raditi, danas iz Mostara autobus krcat ko sibica kreno za Stolac..

Tlimfocit

Maloprije na Imotski-Split-zagreb mala Setra 2.

im

Setra 215 i jedan travego imaju oznake ap imotski a drugi travego vozi bez zadnje tabblice !

Lion's Driver

Šemu AP-Imotski imaju i Tourliner i Lion's Coach L.....  :)

Tomek

#217
Zbog toga jer je Autoherc kupio Ap Imotski, na našem forumu tema AP Imotski je preimenovana te se zove Autoherc Metković / AP Imotski te će se u nju pisati o Autohercovim autobusima na Hrvatskim registracijama.

Man lion's coach

Kupovina Rennera iz Stoca im je velika greška tako mi reče jedan njihov vozac .. Vecina autobusa je prazna ..

vozač 23

Man na liniji Dubrovnik-Split-Zagreb. Nisam ga stigo uslikat  alu se vidi da su ga zapustili.Kraj table za liniju stoji reg.oznaka

djzlaja

#220
Pitanje??

da li sam dobro upratio sljedeću stvar:
Svi Man Lion´s Coach 2-osovinci u njihovom voznom parku su Supreme??? samo što neki imaju skinute poklopce s zadnjih točkova i ti koji imaju skinute poklopce nemaju ni u pravilu zadnji "spojler" iznad zadnje šajbe na kraju?? (pregledao sam sve žive i nežive slike) i takav mi se zaključak nameće??????

Dok Man Lion´s Coach L su neki i "obični" a neki su Supreme, ali oped Supreme bez poklopaca  (sa ili bez spojlera na sadnjoj šajbi) - mislim na sve koji su u standardnoj shemi bojanja (ne na ove koji su u drugim bojama)

Jel zna netko, odgovor????? (valjda sam bio razumljiv  ???)
Pozzz

steyr1985

Autoherc nabavio 08 polovnih prigradskih autobusa  Renault Ares , kupljeni od  Postbus-a, registrirani su i već rade.

Paško

Pojavila se Crobus Zora s tablicama K78-M-278. Jel to neka koja je prešla iz hrvatskog dijela firme ili neka nova?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

sniff


MAN464

Mislim da imaju 2 takva vec duze godina.  :) :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.