Autobusi - razno (3)

Autor CONECTO430, Lipanj 08, 2017, 13:09:02

Tomek

gbr 757 je prvi Citelis sa sprijeda garažnim brojem u sredini kao kod ostalih APP autobusa!

leonardo123

458 i 464 obnovljeni izvana kompletno.


tramvajac 92

Citat: Tomek  u Rujan 23, 2018, 00:50:48
gbr 757 je prvi Citelis sa sprijeda garažnim brojem u sredini kao kod ostalih APP autobusa!
Evo kako to izgleda.

smogovci.bbb2

Iskreno, bezveze. Da je onda barem i logo u ravnini sa g. br.
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

marin

Izgleda ko nakaza bez toga, a tek sada...

smogovci.bbb2

Citat: leonardo123  u Rujan 24, 2018, 13:26:57
458 i 464 obnovljeni izvana kompletno.
Danas 458 vozi na 229 i stvarno su ga upiconjili perfeto
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

smogovci.bbb2

Malo mi je 458 pobjegao zato je fotka th-down
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Volzhanin

459 isto skroz novo lakiran

MAN truck bus

#593
Citat:
DONACIJA AUTOBUSA ZET-A GRADOVIMA BENKOVCU, DRNIŠU I KORČULI
Donacija autobusa ZET-a gradovima Benkovcu, Drnišu i Korčuli
Tri ZET-ova autobusa u petak su donirana gradovima Benkovcu, Drnišu i Korčuli.

Prigodno preuzimanje autobusa obavljeno je na trešnjevačkoj Remizi, a kjučeve autobusa predali su gradnačelnik Zagreba Milan Bandić i direktorica ZET-a Ljuba Žgela.

Gradonačelnici Benkovca, Drniša i Korčule zahvalili se Gradu Zagrebu, ZET-u i Ministarstvu mora, prometa i infrastrukture na ovoj vrijednoj donaciji, dok je zagrebački gradonačelnik Milan Bandić podsjetio kako je Grad Zagreb ,,uvijek pokazivao i uvijek će iskazivati solidarnost s onim dijelovima Hrvatske koji su pretrpjeli velika ratna razaranja".

Gradonačelnik Benkovca, Tomislav Bulić poručio je kako je empatičnost gradonačelnika Bandića koju pokazuje prema ratom stradalim područjima i važnija od same vrijednosti donacije, te dodao da će se doniranim autobusom ponajviše koristiti kulturne i sportske udruge iz benkovačkog kraja.

Grad Drniš će ovim autobusom rješiti problem tzv. nerentabilnih linija na ruralnim područjima, kazao je gradonačelnik Drniša Josip Begonja, dodavši kako će učenici ali i svim drugim građanima sada biti olakšan dolazak u Grad Drniš.

U Korčuli će, pak, donirani autobus najviše razveseliti male sportaše.

,,Grad Korčula je grad plivanja i vaterpola te ćemo ovim autobusom omogućiti svoj djeci s otoka Korčule i poluotoka Pelješca da dolaze na treninge na naš bazen", istaknuo je gradonačelnik Korčule Andrija Fabris.
Izvor: http://www.zet.hr/aktualnosti/vijesti/donacija-autobusa-zet-a-gradovima-benkovcu-drnisu-i-korculi/3851
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

Jel ovi iza njih?! Znači g. br. 5 i CITARO (mislim da je 665) i SL 283 (a koji g. br.)
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

smogovci.bbb2

Evo fotke, izvor: www.zet.hr
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

sniff

Ima se može se, megaloman i luđak

Majstor

Kaj i svoga Audi-a ne pokloni jeba sebe !
Samo mi sudite pošteno !

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

Nakon vožnje danas u jednome od novih Crosswaya LE uočio sam da su vozači i na njima počeli blokirati retarder,  pa tako prilikom kočenja se koči bez retardera i troše se bespotrebno kočnice.
Mene zanima samo jedan opravdani razlog zašto ga vozači blokiraju na novome vozilu?  umnik2
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"