Slavonija Bus - slike

Autor erobuss, Prosinac 04, 2007, 22:19:36

Karabaja

Jedan od novih Citylinera Slavonija Busa dobio retrovizore u zlatnoj boji.Čini se da Slavonija Bus ništa ne prepušta slučaju!Zahvaljujući mome oku sokolovom i ovaj detalj sam uočio i poslikao da ne ostane neprimjećeno!!!

navi


Karabaja

"STIGAO STARLINER"-sigurno se pitate gdje?

Tko ga je uzeo prvi u Hrvatskoj?

Slike i sve ostalo stiže u sljedećem javljanju!!!! :-* ;)


EuroTrakker

Citat: Karabaja  u Ožujak 19, 2009, 23:10:25
"STIGAO STARLINER"-sigurno se pitate gdje?

Tko ga je uzeo prvi u Hrvatskoj?

Slike i sve ostalo stiže u sljedećem javljanju!!!! :-* ;)



Najvjerovatnije u Slavonija busu kad si postao u toj temi post
Pozdrav iz 53nje

Karabaja

Pa jasno da je stigao u Slavonija Bus,a napisao sam tako zbog prethodnih postova.Ja nisam nikada ni sumnjao u tu firmu,ali ipak nas uspiju iznenaditi sa ovakvim potezom koji je za svaku pohvalu!

Karabaja

Evo nekoliko slika Starlinera-novoga sokola u Slavonija busu!Inače bus ima full opremu i izgleda fenomenalno.Interijer je strašan,mislim da ima 54 sjedećih mjesta tako da za svakoga putnika ima dovoljno prostora,razmak između sjedala je ogroman a bus je dugačak mislim 14 metara.Sjedala se mogu podesiti na više načina,svjetla za čitanje se pale i gase na dodir,LCD monitor se spušta sam na struju pri paljenju,postoje mislim 2 kamere-jedna je kod vozača a druga je panoramska negdje na šajbi koje su spojene na monitore.Pretinci za osobnu prtljagu iznad sjedišta su poput onih u avionu......ima tu još toga međutim neću duljiti nego ću samo reći da je bus stvarno "STRAVA"!!!!!!

brioni

Šta se nije ovaj starliner prodavao na mobile.de


Inaće bus je " za prste polizat"    ;D ;D ;D ;D ;D
Oprostite ako ima pogrešaka

mansg313

Par sličica novog STARlinera od prošlog vikenda





n5218shd


n5218shd


n5218shd

Vozači s devama.

n5218shd


n5218shd


n5218shd


n5218shd