Nedostaci MAN-ovog Lion's Citya

Autor man323, Srpanj 23, 2016, 19:41:56

man323

Po ovom je forumu bilo dosta rasprave o nedostacima ovog tipa autobusa. Mehanički je bus uredan, ali ima nekoliko primjedbi na karoseriju.

1. retrovizori su nepregledni, nisko postavljeni, i imaju nosač koji rado hrđa.
2. MAN bi trebao napokon Lion's City-u ugraditi novi tip podvozja, jer ovaj datira iz 1996. i baza je bila za 2 generacije karoserija. Podvozje je dosta tvrdo, i nema pojedinacni ovjes po kotaču.
3. Bolja završna, unutrašnja obrada na način da se sve bolje pričvrsti i da manje škripka. Zaista ne ide u prilog vozaču, kada se vozi a ono okolo njega sve škripka / nešto udara.
4. Postaviti u serijskoj opremi neko mjesto za odlaganje stvari. Treba se ovdje ugledati na Citara, i postaviti držač za boce.
5. Riješiti problem klapajućih vrata na većim brzinama,
6. Riješiti bolje prihvaćanje ratkape o felgu, da bolje drži, te da nemože lako otpasti,
7. ugraditi kvalitetnije brtve zadnjih svjetala,
8. Dodati mogućnost da vozač mijenja signal za stop,
9. Anti-vandal kabinu bolje začvrstiti.

Ovo su moje primjedbe. Molim sve članove ovoga foruma, koji imaju nekih primjedbi na Lion's City-a da slobodno u ovaj topic navedu. Također Vas molim da se ne ponavljaju iste primjedbe. Obrazloženje za svaku primjedbu možete napisati, no nije obvezno.


elez

Nedostatak rukohvata u Cityju L između 2. i 3. vrata
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Shole

To je problem i na Citelisu i Mercedesu, a razlog je što tu počinje povišeni dio poda na kojem su stolice i onda nema dovoljno visine koja je propisana da bi se mogao montirati uzdužni rukohvat

elez

Kako ih onda Solaris smije montirat na istom tom dijelu?
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Shole

Ko zna dal bi mogao proć homologaciju u Hrvatskoj. Znaš da smo mi uvijek najpametniji

elez

Citat: Shole  u Srpanj 18, 2017, 08:34:12
Ko zna dal bi mogao proć homologaciju u Hrvatskoj. Znaš da smo mi uvijek najpametniji
A je da u pravu si, ja uvik zaboravim da smo u HR  hi pivkan
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...