AP Imotski / Autoherc Metković - razno

Autor manoplan, Siječanj 29, 2008, 20:17:32

erobuss

Opet im je 'web stranica' offline zbog neplaćenog računa  :D

manoplan

Citat: brzi  u Srpanj 06, 2008, 13:26:39
Citat: ist  u Srpanj 06, 2008, 13:16:20
Preksinoć sam na splitskom kolodvoru vidio minibus marke higer - ima natpis AP Imotski i varaždinsku registraciju. Zna li netko nešto više 

nešto ovako: http://www.kinglong-sz.com.cn/en/product/v8.htm
teško da će Imoćanin to voziti  ;D s Neoplana na ovo... :D Inače koje boje,pretpostavljam bijele kad ima AP Imotski natpis?

Ovo je svakako 'senzacija' jer to znači da je Zovko ipak odlučio nešto investirati i u AP Imotski.Njima je sve što je novo dobrodošlo(pa makar i Kinez  ;)) da malo rastereti prastare Citylinere i Jetlinere koji su ipak dali svoje.

manoplan

Evo još jedne novosti...Imaju novu web stranicu,a i novi logotip sa slovom Z(ovko), koji za sad nije na autobusima...

   http://www.autopoduzece-z-imotski.com/   

erobuss

Ting Tang Teng jutros na liniji Split - Sarajevo. Umalo nisam sletio s ceste kad sam ga vidio  :D

brzi

#19
jao,danas sam na cesti prema Sinju sreo AP Imotskog Jetlinera,nisam dobro vidio registracije,ali sam vidio druga vrata otvorena  :o
bez brige,Imoćani ko Imoćani,nisu vozili putnike u njemu  :) jer iako su se vjerojatno pokvarila na kolodvoru,čini se da su ga praznog odlučili odvesti u garažu...zašto ih na neki način hvalim?Valjda zato jer me,a i nas,nebi iznenadilo da neki naš prijevoznik na tih "par"(80-ak)kilometara proleti s otvorenim vratima...žalosno... :-\
i moram spomenuti da iako voze ne tako stare autobuse,koliko ne održavane,zbog nemogućnosti,ti vozači će uvijek biti ljubazni i profesionalni,ne samo u ovom gore slučaju nego u masu drugih...
jednom su obitelj koja je izgubila novce i dokumente u ZG vratili besplatno u ST,te su platili im jelo na pauzi,a i vozačka kolegijalnosti im je također na visokom nivou  :)

mate

Ajd...vidi se da jos ima postenih ljudi...i ljudi koji su spremni pomoci bez obzira na sve okolnosti... ;)

erobuss

U Autopoduzeće su stigla dva Higera... Jedan ima natpis sa starim fontom koji se nalazi na novom webu i to po cijeloj dužini busa, a na drugom je modificirani font koji se nalazi na Setri S415 HD i nije po dužini, nego je Autopoduzeće Imotski ispisano jedno ispod drugog...  8)

Uglavnom drže liniju za Sarajevo, Transliner ili Jetlier koji je svako jutro pičio na istoj je umirovljen  ;)

brzi

#22
Citat: erobuss  u Kolovoz 01, 2008, 20:46:10
U Autopoduzeće su stigla dva Higera... Jedan ima natpis sa starim fontom koji se nalazi na novom webu i to po cijeloj dužini busa, a na drugom je modificirani font koji se nalazi na Setri S415 HD i nije po dužini, nego je Autopoduzeće Imotski ispisano jedno ispod drugog...  8)

Uglavnom drže liniju za Sarajevo, Transliner ili Jetlier koji je svako jutro pičio na istoj je umirovljen  ;)

jao,moram i to vidjeti...nisam još nikako naletio na Imotske Higere  :D nisam baš pratio liniju za Sarajevo,ali s kojim su Jetlinerom išli,znaš li registraciju,ili dio nje,ali bez Im  ;) baš me zanima gdje je sada...jer dva su već za djelove.Nadam se da i ovaj neće...nisu stari,koliko ne održavani,ali od neodržavanosti,moraju krpiti iste,pa neki odu za dijelove...  :-\

Tomek

Da, i jedan kineski midi Higer je dobio logo od AP Im i danas viđen u Zagrebu sparkiran na Zovkovoj pumpi..

ist

Citat: brzi  u Kolovoz 01, 2008, 20:57:40
Citat: erobuss  u Kolovoz 01, 2008, 20:46:10
U Autopoduzeće su stigla dva Higera... Jedan ima natpis sa starim fontom koji se nalazi na novom webu i to po cijeloj dužini busa, a na drugom je modificirani font koji se nalazi na Setri S415 HD i nije po dužini, nego je Autopoduzeće Imotski ispisano jedno ispod drugog...  8)

Uglavnom drže liniju za Sarajevo, Transliner ili Jetlier koji je svako jutro pičio na istoj je umirovljen  ;)

jao,moram i to vidjeti...nisam još nikako naletio na Imotske Higere  :D nisam baš pratio liniju za Sarajevo,ali s kojim su Jetlinerom išli,znaš li registraciju,ili dio nje,ali bez Im  ;) baš me zanima gdje je sada...jer dva su već za djelove.Nadam se da i ovaj neće...nisu stari,koliko ne održavani,ali od neodržavanosti,moraju krpiti iste,pa neki odu za dijelove...  :-\

Viđao sam ga dva dana oko 22.30 na splitskom kolodvoru... bude parkiran skroz na kraju, iza perona

erobuss

Higer VŽ-426-JE - u vlasništvu je Varaždin Busa. Ima po cijeloj dužini modificirani natpis Autopoduzeće Z Imotski.
Jebo lud zbunjenoga šta je ovo kod njih  ::|

vozac

Zovko je vlasnik Varaždinbusa i ako je točno da je kupio Autopoduzeće Imotski d.d. (a vjerojatno je), onda samo zbroji dva i dva.

Tomek

Danas Higer opet vozio Zagreb - Split, i na vratima mu piše Varaždin bus..

maky

Citat: Tomek  u Kolovoz 25, 2008, 22:48:56
Danas Higer opet vozio Zagreb - Split, i na vratima mu piše Varaždin bus..
A ja ga večeras vidio u Dugom Ratu, išao je u smjeru Splita, nisam pročitao liniju, malo sam se šokirao kad je izletio iza okuke  ;D
Nego, jel se to samo meni učinilo, ili to čudo buči ko stara RABA sa 20 tona tereta?!

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tomek

Mislim da ih imaju 2 i bučniji su, ali djeluje mi bolje od turskih midija, isuzua i otoyola..