Punjenje linija (2)

Autor 5AR, Ožujak 31, 2010, 20:45:20

5AR

Nastavak teme "Punjenje linija"

Boki651

vezano za 589 na 7a, vozio sam se danas, tj. jučer u njemu, baš je fora onako ušminkan sa arianne fainsa stolicama, pravi prigradski šminker. ;D
Ljudima uopće nije bilo čudno da "skakavac" nema drvene stolice.

Sad se čeka neki SL22 ili EL202  u posjeti liniji 7a  ;D

ikar


Ruske

Citat: Boki651  u Travanj 01, 2010, 02:33:25
Ljudima uopće nije bilo čudno da "skakavac" nema drvene stolice.

kad ljudi ne kuze razliku i neznaju da te stolice su dodatne...dok mi sve znamo i pratimo, nekima bus je samo prijevozno sredstvo, ne obracaju paznju na nikakve "neobicne" stvari...kao npr. prisustvo 589 na 7A, posto cesto znaju biti 588 i 598 koji su njima isti kao 589...hahah

Boki651

7A danas pun od Teta Rože do Hosti.
I jedna zanimljivost, u vremenu od 12:00-12:13, na navedenu stanicu, u pravcu grada nije došao niti jedan gradski ni prigradski bus, ali su zato došli u 12:13 7a i 2 zajedno.

Ruske

1. dan novog rasporeda i vec mi je pun k...

7A je bio KRCAT iz grada sve do g.vezice...babe i ostali se trpaju unutra i idu do tete roze, a nemogu cekati zglobne 2ojke ili 7ice...ne nego MORAJU svi u 7A...to mi uzasno ide na zivce i radi bi da se vrati preko pomeria...tako je bilo lijepo...

MAKI

da bas je bio pun dođem ja u 660 i krcato nemos disat a kad je bio na gornjoj cesti brzo si stigao sve  i nije bilo guzve prevelike
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

Ruske

da, ah, stalno vrte nas vezicane...

e mozda smo bili isto vrijeme u busu :)

NP-549

Sad bi vi i ovce i novce.  Ako je gradska linija onda je razumljivo da je uvijek pun.  Doduše za to je malo kriv raspored stolica u Conectima.  Kad voze 584-588 nema takve gužve.  7A onakva kakva je bila po gornjoj trasi je bila sličnija prigradskim linijama nego gradskim.  Koristili su ju samo ljudi koji idu na točno određeno mjesto i koji točno znaju di ga treba čekat i u koje vrijeme.  To je tipično za prigradske linije.   Gradske pak koriste svi koji se zateknu na stanici kad se pojavi taj bus bez obzira dal idu 1,2 ili 5 stanica, ili pak do okretišta. Pa nije 7A namjenjena samo za Gornju Vežicu, nego da uz linije 2/6/7 pokriva cijeli istočni dio grada od Piramide prema gore.

Ruske

istina ali kad bi ti rekao sta sam cup i dozivio na stanici ispod tehn faxa...

bilo je sigurno 60 ucenika/studenta na semaforu 7A a 6ici zeleno...7A vise od pola pun, 6ica prazna...i kazu ovi: ma jeb. 6icu, idemo na 7A i tako 10-20 njih uslo u praznu 6icu a ostali svi se trpali u 7A da bi poslije izasli na rivi...jednostavno ne shvacam smisao trpanja u 7A i sta ljudima ta linija predstavlja (ne govorim samo za ovaj primjer, ima ih puno) i tako je godinama...ova 2mjeseca cu zauvijek pamtiti...bilo je prelijepo da bi trajalo duze :(

NP-549

Onakva 7A je služila samo studentima i đacima s Vežice da se čim prije dovezu do Pomorskog i Ekonomskog faxa,  Ekonomske škole i gore Tehničkog faxa, i onih par srednjih što je tamo.  Poslije te stanice išla je prazna i stizala prekrcatu sedmicu kod Tuša.  7 se napunila kroz centar grada jer niko nije lud ić čekat 7A na gornju cestu kad može u centru čekat 7, a možda naleti i 20/21.  Svakome ko racionalno razmišlja, ono je bila  totalno retardirana trasa.  Jedino se sviđala onima kojima je odgovarala, a broj ljudi u busu je pokazatelj koliko je linija "uspješna"

kico101

Čekaj malo: pa zar nisu upravo stanovnici Gornje Vežice ( u što se i ja ubrajam ;) ) najviše protestirali zbog trase preko Pomeria. I sad opet ne valja. A da je preusmjerimo preko Grohova?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Ruske

ja nisam protestirao za pomerio...u pocetku mi bilo cudno, ali kad sam vidio lijepo mir u busu onda mi odgovaralo...

Boki651

mi možete doznat garažni broj busa šestice koja je krenula 3.3.2010. u 8:42 iz Donje Vežice? na tom busu je frend od frenda poderao skupocjene hlače na stolici, a Croatia osiguranje ne želi pokriti trošak.

mivano

Citat: kico101  u Travanj 01, 2010, 18:51:04
Čekaj malo: pa zar nisu upravo stanovnici Gornje Vežice ( u što se i ja ubrajam ;) ) najviše protestirali zbog trase preko Pomeria. I sad opet ne valja. A da je preusmjerimo preko Grohova?
ja sam za, evo može : Sv.Križ - Grohovo - Lokva - Potok - Hosti  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
šalu na stranu, da se mene pita na 7a bi radili: 584, 585, 586, 587, 588
na 4 bi radili 598, 599, 600 i 602
konektori bi radili na 1a, 3, i 8
a preostali konektori u prigradu i to umjesto: 646, 648, 649, 675