ZET razno (3)

Autor MAN19464, Ožujak 29, 2017, 15:57:45

tramvajac 92

Zglobni bus je valjda oglašivačima zanimljiviji pa zato. Ionako Holding sam sebe reklamira na većini buseva...

Tomek

Tema je uređena, molio bih Vas dečki da se držimo teme, za privatne rasprave imate privatne poruke. Hvala!

421

Ooops!
Predizborna šutnja!!! :-X :-X :-X
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

212Alex

Citat: Tomek  u Lipanj 04, 2017, 14:47:32
Tema je uređena, molio bih Vas dečki da se držimo teme, za privatne rasprave imate privatne poruke. Hvala!

ok ali onda nek se objasni Sniffu i onom MTB da prije neg pocnu lajat da paze na nacin glasanja :)
nista drugo!
uostalom volana nisu vidjeli i ne kuzim kaj se uopce uputaju klinci u rasprave vozaca ali dobro....nisam gazda foruma,necu se mjesat u tudje poslove.. lp :)  byeg
si bumo jednu spili

Tomek

Haha predizborna šutnja! Znači dečki, probajte malo izači iz svog kuta gledanja i zamislite da ste netko drugi.. Ne možeš za drugog člana foruma napisati da laje, pogotovo jer se s njim svako malo raspravljaš.. Svatko ima pravo na svoje mišljenje, a onda smo svi mi tu da argumentima probamo objasniti dal se slažemo ili ne.. Isto tako malo zezancije uvijek dobro dođe, al bez podbadanja i pogotovo vrijeđanja drugih članova.. To što su neki članovi mlađi treba imati razumijevanja, i mi smo svi bili nekad mladi, nekad i nadobudni, no s druge strane ti mlađi bi trebali isto tako poštivati pravila foruma..
Ugl. očito smo svi mi ovdje jer volimo autobuse i zanimaju nas, bio nam to hobi ili radno mjesto, pa onda imamo nešto zajedničko.. Nema milijardu takvih ljudi zato molim još jednom za malo više uvažavanja i rasprava u malo pozitivnijem tonu...

421

#110
@ Tomek
Potpis velik kao Hendrixov most!

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

421

#111
Moš me banirat, jer je   o-0, ali nije; moš me brisat al nećeš, ali pisana riječ ostaje:
Citat: Tomek  u Lipanj 04, 2017, 20:47:11
10 godina već moderiram ovaj forum

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Tomek

Vidim da si u veselom modu zbog izbornih rezultata  ;D

Tomek

Od sutra je novi dan i molim sve koji ste aktivni u ovoj rubrici da budu pristojni i pokušaju surađivati!!! bus123 bus123 bus123

MAN truck bus

151 je skinut sa 120,da bi ga mogli poslati na 109/9!
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Dreamwalker

Maloprije sam vidio gbr 544 kako je dopeljal penziće na Svetice kod crkve Sv. Jeronima s natpisom Svetice te se okrenuo i vratio u garažu. Pohvalno da ZET pobire novce i na takav način.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

421

#116
Citat: Dreamwalker  u Lipanj 11, 2017, 09:02:48
Pohvalno da ZET pobire novce i na takav način.
Ha,ha,ha...Nick ti doista odgovara... good_boy
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Dreamwalker

Znam. Dobio sam poslije info na pm da je supstitucija. A taman sam se ponadao :)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

421

Citat: Dreamwalker  u Lipanj 11, 2017, 12:04:11
Znam. A taman sam se ponadao :)
nnee I to je zabluda,  jer u ZET samo stigne želja koja se mora obistiniti i odraditi bespogovorno.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

MAN truck bus

Toliki je raspad ZETa,da je to za ne vjerovat.Za 109/9 već par dana se skine bus sa 120 ili se pošalje u kašnjenju. Evo danas 183 na 109/9 kasni 5 minuta,109/10 je obavio jedan polazak sa Črnomerca i onda je uletio 109/9. byeg  pivkan
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"