ZET razno (3)

Autor MAN19464, Ožujak 29, 2017, 15:57:45

421

#180
Citat: smogovci.bbb2  u Srpanj 06, 2017, 13:03:47
Moja opaska, jučer je na 268 vozila vozačica (prije imala frizuru Kleopatra) inače obično vozi na 221 i definitivno je najbolji vozač u ZET-u (barem od onih sa kojima sam se do sad vozio). Možda su je radi silnih prigovora putnika prebacili na 268 (što je po meni kazna za nju a dobitak za ove bundžije na čelu sa novinarkom VL-a STELOM LECHPAMMER)
Po kojem kriteriju ?: definitivno je najbolji vozač u ZET-u (barem od onih sa kojima sam se do sad vozio).
Svaka osoba M ili Ž  spola koja dođe raditi ovaj posao je najbolja. Zašto? Zato što se mora dokazati i dokazivati jer radi na probnom roku određeno vrijeme pa se boji da zbog predugog jezika ili nečeg drugog ne dobije cipelu. Kad prođe taj rok, onda počinje pravi rad sa svim što uz njega ide, dobro i loše.
Vozači sa većim stažom već znaju cake iz posla, pa to malo drugačije doživljavaju i ne ostaju dužni nikome jer inače pucaju po šavovima.
Možda jest neprofesionalno, no zdravlja radi normalna reakcija. Osobno poznam "kolegu s letvom", i tvrdim da ga je ovaj "putnik" u pripitom stanju prilično grubo opsovao, preko čega on, kao veteran Domovinskog rata nije mogao prijeći!
To, nažalost, glavni urednik niti je čuo, niti znade ,niti je pitao jedinog trijeznog aktera u događaju, pa je nepoznato temeljem kojih argumenata je došao do ovakvih zaključaka. Tisak i mediji stvaraju mit o "ukletoj liniji 268" čiji su jedini i apsolutni negativci vozači, dok su putnici  i "putnici" veliki licemjeri kad to tvrde.
BTW kolega taj dan nije vozio liniju 268, već je išao u službenu prostoriju koja je bila zaključana, jer ima pravo na "svojih 5 minuta".
Što će biti ako (kad-tad) napadnu kolegicu na istoj toj liniji? Hoće li i ona biti kriva ili će feministice te razne ženske Udruge reagirati zbog spola? Tek kad prođe sve linije, sve autobuse, sva vozna vremena, sve vrste kolnika i sve vremenske uvjete,  sve vrste službi kao što su prošli stariji vozači, tek onda će zaslužiti respect! Suditi (samo) po gerijatrijskoj  liniji 221, nije relevantno niti fer spram ostalih.
@Shole
Nema pravila.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

Zato što ne cuka već jednostavno bus dobije ubrzanje kao da lebdi a nježno i koči. Uglavnom odite kod nje na obuku good_boy
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

#182
Tebe puca adrenalin i testosteron pa lebdiš dok ona vozi.
Pročitaj obrazloženje ponovno i  nnee nnee biti zločest prema starim vozačima....

"Informacija nije znanje. Jedini izvor znanja je iskustvo." Albert Einstein
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

Gle, ima ona druga vozačica u APD mislim da joj je ime Dragica i isto super vozi samo malčice prebrzo kao i ona treća koji nosi naočale i obično ju vidim na 269. Bivša Kleopatra je zakon bez obzira na testosteron. I nije baš lin 221 gerijatrija. Ima dosta ološa koji pohađaju građevinsku školu ali im se tvoja kolegica ne libi tražiti da joj pokažu kartu. Uglavnom sve tri su bolje nego onaj vozač kaj otvara sva vrata i ne kontrolira karte al zato puši u busu za vrijeme vožnje
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

Dakle još  nnee znaš: još su 4 ( četiri ) nove. Dvije već možeš vidjeti, 2 još skrivamo (APD).
:)evil od mene što sam te navabio da se otvoriš... Jbg  good_boy
My respect hi   thumbs
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Data

Citat: 421  u Srpanj 07, 2017, 13:36:45
Osobno poznam "kolegu s letvom", i tvrdim da ga je ovaj "putnik" u pripitom stanju prilično grubo opsovao, preko čega on, kao veteran Domovinskog rata nije mogao prijeći!

Kakve veze u cijeloj ovoj priči ima to što je kolega veteran Domovinskoga rata? Odnosno zašto bi taj podatak trebao opravdati prijetnju letvom drugoj osobi, ma koliko ga ovaj možebitno grubo opsovao?

421

Tebi možda nije bitno, no njemu očigledno je da je tako reagirao.
Zašto je tebi taj detalj tako bitan?
BTW događaj se dogodio na javnoj površini, kolega je odjeven u ZET-ovom ruhu kao i ostalo prometno osoblje pa je bila moguća zamjena sa kontrolorom-otpremnikom.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Tomek


Ivan

Meh, kako je krenulo za izbore 2021. će spustiti kartu na 2 kn pa će poslije toga prodati i spremišta pa ih nazad unajmljivati. :P

Bandićevska posla... Iako nisam siguran da su ova odmarališta i slične stvari trebale ostati pod Gradom, ovo kako se sad prodaje obiteljsko srebro sigurno nije radi ničeg dobrog.

421

Citat: Tomek  u Srpanj 08, 2017, 20:41:00
Ode I ZET-ovo odmaralište u Lošinju!
Radnici su stvarali i odricali se da bi netko potezom pera omalovažio sav njihov trud stvaran 50-60tak godina.
Prodati obiteljsko srebro zbog loših poslovnih odluka može samo onaj koji zna da neće biti sankcioniran, a emotivni dio opet pada na radnike.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Majstor

I oko ARZ a se čačka selidba ili najam ?
Samo mi sudite pošteno !

smogovci.bbb2

Neka onda lijepo ukinu ZET i riješiti će se svih problema
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Data

Citat: 421  u Srpanj 08, 2017, 17:14:58
Tebi možda nije bitno, no njemu očigledno je da je tako reagirao.
Zašto je tebi taj detalj tako bitan?
BTW događaj se dogodio na javnoj površini, kolega je odjeven u ZET-ovom ruhu kao i ostalo prometno osoblje pa je bila moguća zamjena sa kontrolorom-otpremnikom.

Pa detalj je očito bitan jer si ga ti sâm istakao kao razlog zbog čega kolega nije mogao preći preko (navodnih) grubih uvreda, ja sam samo pitao kakve veze taj detalj ima s letvarenjem. I dalje ne vidim poveznicu, ali nije ni važno jer mi se čini da neću biti prosvijetljen, stoga nema potrebe da nastavljamo.

ManNLNG

Gbr.763,Bože dragi...
EUROBUS AV120

Ivan

763 je jedan od brojeva za koje se može očekivati da vozi 121, 134, 136 pa nije čudno ako stražnjom desnom osovinom često struže rubnike... No ovo je stvarno previše. :(

Obuhvaća li plaćeno održavanje kod Autobusa i gume ili se time treba baviti ZET?