ZET razno (3)

Autor MAN19464, Ožujak 29, 2017, 15:57:45

Diermeech

Citat: citaro  u Rujan 02, 2017, 10:11:46
Kao nije big deal, ili sto hoces reci?!
Nije uredu, ali nije niti za novine. Nemaju o čemu pisati pa onda napišu esej za svaku glupost koju čuju. Pored toliko stvari o kojima BI TREBALI pisati ( kao npr. stanje u ZET-u i općenito stanje u gradu ) oni nađu pisati o vozaču koji puši cigarete...

citaro

Citat: elez  u Rujan 02, 2017, 12:24:39
Pa nije big deal, članak je preserans. Prvo ovo "dim je bio posvuda", napisano ko da je roštilj raspalio. Drugo neka puši ako misli da je to u redu, vozači u prometu rade mnogo gore stvari (piju, jedu, PRIČAJU NA MOBITEL...) tako da ova cigareta je najmanje sta se moze dogodit. Mrzim ove novinare koji samo žele atrakciju i senzaciju. #pravda_za_vozace_u_jgp

Pa je big deal jer postoje ljudi kojima dim smeta. Ne iz hira, nego jer im doista smeta iz zdravstvenih razloga. A ovo da je dim bio posvuda mozda zvuci kao pretjerivanje, ali tko je vec dozivio da vozac pusi u vozilu (ja u tramvaju KT4, kojem je kabina daleko zatvorenija od one u citaru, pa je svejedno cijeli tramvaj smrdio po dimu cigarete) zna da nije. Aha, ako neki rade puno gore stvari, onda nema veze sto neki rade 'manje gore'? Znaci ja mogu sad upucati random 5 ljudi na cesti, ali tebi bi to bilo ok i ti bi trazio pravdu za mene, jer hej, ljudi na cesti rade puno gore stvari, neki skinu i vise...

citaro

Citat: MAN truck bus  u Rujan 02, 2017, 12:35:48
Moramo sagledati obe strane. Putnici pretežito rade probleme bezrazložno, vozač bus123 nnee smije pušiti u autobusu za vrijeme vožnje. Vozač  nnee smije pušiti,jesti,pričati na mobitel, ali na linijama tipa 268 se to ne stigne obaviti,ovdje se radi o 218 koja ima pauze. Vozač da nije dobio prijavu od putnika,dobio bi od interne kontrole. Ovo što se tiče pravde za vozače,  nnee opravdano pušenje, ali očito je ljudima dosadno pa gledaju gdje će i kada nekoga prijaviti  big_boss. Dok priča na mobitel  nikad ne znaš zove li njega  big_boss ili centar. Putnicima bi bilo bolje da počnu plaćati prijevoz i tada će biti normalno stanje. Najgore je kad kažu "Neću ja plaćat kartu kad stalno  bus123 kasni." Inače ZETovi  bus123 bus123 nisu samo  bus123 bus123 već letjelice koje mogu preletili kolonu na cesti.  ::|

Ne vidim vezu nekih problematicnih putnika s vozacevim pusenjem unutar busa.
''Putnicima bi bilo bolje da počnu plaćati prijevoz i tada će biti normalno stanje.'' - Znaci kad bi svi placali prijevoz (sto je nemoguce postici, al ok), ovaj vozac ne bi pusio u busu? Zanimljiva teza.
Kasnjenje je problem, ali je jos veci problem ranije kretanje (sto kod autobusa uglavnom nije slucaj), ali i nepostivanje prolaznih vremena na ostalim stanicama, kao i nepostojanje voznih redova za stanice koje nisu pocetna/krajnja. Dakle placaju se cak i u usporedbi sa zapadom masne pare za uslugu javnog prijevoza, a da ne znas ni kad ce ti bus doci niti to ikako igdje mozes provjeriti (aplikacija za planiranje putovanja s realnim vremenima bi bila dobra stvar, ali to mozda dozive neke druge generacije), nego kad dodje dodje? Mislim halo? Ja bih prije rekao kad ZET kao javni prijevoznik koji ionako namakne lovu od prireza koji placaju gradjani Zagreba ponudi tim gradjanima Zagreba uslugu koja vrijedi tih novaca, tada ce biti normalno stanje i manje ljudi bi se svercalo.

STIB

Naravno da je pušenje u vozilu zabranjeno i tu ne bi smjelo biti nikakve tolerancije.
Moglo bi se jedino raspravljati o tome da vozač svoju cigaretu popuši u autobusu ili tramvaju na okretištu dok nema putnika, ali samo u izvanrednim uvjetima (npr. jaka kiša kao večeras). No, to će se itekako osjetiti i kad putnici uđu i ako ga netko prijavi ipak mora snositi posljedice!
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

citaro

Citat: STIB  u Rujan 02, 2017, 22:56:22
Moglo bi se jedino raspravljati o tome da vozač svoju cigaretu popuši u autobusu ili tramvaju na okretištu dok nema putnika, ali samo u izvanrednim uvjetima (npr. jaka kiša kao večeras).

Ne dolazi u obzir.

421

Citat: citaro  u Rujan 02, 2017, 22:53:35

Kasnjenje je problem, ali je jos veci problem ranije kretanje (sto kod autobusa uglavnom nije slucaj), ali i nepostivanje prolaznih vremena na ostalim stanicama, kao i nepostojanje voznih redova za stanice koje nisu pocetna/krajnja. Dakle placaju se cak i u usporedbi sa zapadom masne pare za uslugu javnog prijevoza, a da ne znas ni kad ce ti bus doci niti to ikako igdje mozes provjeriti (aplikacija za planiranje putovanja s realnim vremenima bi bila dobra stvar, ali to mozda dozive neke druge generacije), nego kad dodje dodje? Ja bih prije rekao kad ZET kao javni prijevoznik koji ionako namakne lovu od prireza koji placaju gradjani Zagreba ponudi tim gradjanima Zagreba uslugu koja vrijedi tih novaca, tada ce biti normalno stanje i manje ljudi bi se svercalo.
Kako možeš poštivati prolazna vremena kad ona ne postoje? Za tvoju info, veliku većinu prolaznih voznih vremena koja se koriste u ATRONU ciljano kasnimo minutu-dvije, ali to ne utječe na dolazno vrijeme na krajnje stajalište.
Po nti put: novac od prireza nije ZET-ov novac! Grad subvencionira cijenu karte do komercijalne cijene, ne računaj tu populizam za 4kn i ZETove unutrašnje rezerve za pokrivanje razlika jer toga nema to jest ima : fali vozača  bus123 i tramvaja, nema rezervnih dijelova, klime ne rade, grijanje ne radi, što se sve reflektira prema van a trpe jedino vozači radi razmišljanja poput tvog.
I ne možeš mi reći da se od veljače za ZG područje i ožujka za VG područje, otkad postoje karte od 4 kn, odjednom svi, ali baš svi voze 30 min. Primjerice: na 268 velika većina se šverca na slijedeći način. Poništi kartu u smjeru A, zona 2 od Podbrežnice i vozi se do ZG iako bi ponovno trebalo uzeti i poništiti kartu na VG kolodvoru gdje počinje smjer B,zona 2. Na stajalištu Veliko polje (prekid 2 zone) na prste ruku dolaze ljudi poništiti kartu prema ZG za slijedećih 30 min.
Pri pokušaju objašnjavanja da karta vrijedi 30 min po zoni, ne samo vremenski, dobivaš tupi pogled i veliki upitnik neznanja (hinjenog ili pravog). U odnosu na stari utržak (dok je vrijedila karta od 10 kn), sadašnji je trećinu manji i još pada, ali ono što još više brine je veliki pad prodaje i neobnavljanje ugovora pretplatnih karata većine tvrtki koje još egzistiraju u ZG.
Stalno uspoređuješ Z sa Z i nikako da shvatiš  kulturološke, pravne, kaznene,  moralne i ine razlike među državama.
Tu je glavno zajebat njih iako sve ide u istu kasu i iz nje kroz porez (e).

Što se tiče pušenja u  bus123: kao kronični nepušač pristalica sam nulte tolerancije na duhan i duhanske proizvode, ali tek kad mjerodavne inspekcije lupe po džepu one koji zlorabe situacije, sa važećim kaznama prema Zakonu, doći će do poboljšanja. Dotad će "kolege" zadovoljavati samo svoje potrebe ne razmišljajući o posljedicama po  bus123 ili radno mjesto svog kolege nepušača.
Dolazi zima, kad moram odabrati: ići na  pivkan s pušačem i postati pasivni pušač ili odustati od druženja.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

MAN truck bus

Citat: citaro  u Rujan 02, 2017, 22:53:35
Ne vidim vezu nekih problematicnih putnika s vozacevim pusenjem unutar busa.
''Putnicima bi bilo bolje da počnu plaćati prijevoz i tada će biti normalno stanje.'' - Znaci kad bi svi placali prijevoz (sto je nemoguce postici, al ok), ovaj vozac ne bi pusio u busu? Zanimljiva teza.
Kasnjenje je problem, ali je jos veci problem ranije kretanje (sto kod autobusa uglavnom nije slucaj), ali i nepostivanje prolaznih vremena na ostalim stanicama, kao i nepostojanje voznih redova za stanice koje nisu pocetna/krajnja. Dakle placaju se cak i u usporedbi sa zapadom masne pare za uslugu javnog prijevoza, a da ne znas ni kad ce ti bus doci niti to ikako igdje mozes provjeriti (aplikacija za planiranje putovanja s realnim vremenima bi bila dobra stvar, ali to mozda dozive neke druge generacije), nego kad dodje dodje? Mislim halo? Ja bih prije rekao kad ZET kao javni prijevoznik koji ionako namakne lovu od prireza koji placaju gradjani Zagreba ponudi tim gradjanima Zagreba uslugu koja vrijedi tih novaca, tada ce biti normalno stanje i manje ljudi bi se svercalo.
Iskreno ja vidim. Ako putnik koji je prijavio vozača nema kartu,onda to nnee opravdano. Putnici će se moći žaliti kada će svi plaćati kartu. Ako se na 290 švercaju putnici isto kako je 421 objasnio za 268, kada im kaže vozač, da trebaju kupiti kartu za 2 zone do Kvatrića onda ga gledaju je li normalan i kolutaju ocima. Da moguće je postići kao i u Zürichu.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

citaro

Citat: 421  u Rujan 03, 2017, 00:08:25
Kako možeš poštivati prolazna vremena kad ona ne postoje? Za tvoju info, veliku većinu prolaznih voznih vremena koja se koriste u ATRONU ciljano kasnimo minutu-dvije, ali to ne utječe na dolazno vrijeme na krajnje stajalište.
Po nti put: novac od prireza nije ZET-ov novac! Grad subvencionira cijenu karte do komercijalne cijene, ne računaj tu populizam za 4kn i ZETove unutrašnje rezerve za pokrivanje razlika jer toga nema to jest ima : fali vozača  bus123 i tramvaja, nema rezervnih dijelova, klime ne rade, grijanje ne radi, što se sve reflektira prema van a trpe jedino vozači radi razmišljanja poput tvog.
I ne možeš mi reći da se od veljače za ZG područje i ožujka za VG područje, otkad postoje karte od 4 kn, odjednom svi, ali baš svi voze 30 min. Primjerice: na 268 velika većina se šverca na slijedeći način. Poništi kartu u smjeru A, zona 2 od Podbrežnice i vozi se do ZG iako bi ponovno trebalo uzeti i poništiti kartu na VG kolodvoru gdje počinje smjer B,zona 2. Na stajalištu Veliko polje (prekid 2 zone) na prste ruku dolaze ljudi poništiti kartu prema ZG za slijedećih 30 min.
Pri pokušaju objašnjavanja da karta vrijedi 30 min po zoni, ne samo vremenski, dobivaš tupi pogled i veliki upitnik neznanja (hinjenog ili pravog). U odnosu na stari utržak (dok je vrijedila karta od 10 kn), sadašnji je trećinu manji i još pada, ali ono što još više brine je veliki pad prodaje i neobnavljanje ugovora pretplatnih karata većine tvrtki koje još egzistiraju u ZG.
Stalno uspoređuješ Z sa Z i nikako da shvatiš  kulturološke, pravne, kaznene,  moralne i ine razlike među državama.
Tu je glavno zajebat njih iako sve ide u istu kasu i iz nje kroz porez (e).

Ako ne postoje prolazna vremena, jos gore. Znaci ja si moram otprilike zamisliti kad ce mi bus doci na stanicu?
Dobro, neprecizno sam se izrazio, u svakom slucaju sve se financira iz djepa gradjana - onda kad vec ne samo placa nesto, vec i preplacuje (vec sam 100 puta naveo primjer Beca gdje godisnja karta dodje samo 365€), onda se valjda moze i ocekivati neki red?

Cijeli ostatak posta si si mogao usparati, jer apsolutno nigdje nisam napisao da bi se svercanje iskorijenilo, vec da bi se smanjilo. Iskorijeniti se ne moze, taman da je i karta 5 lipa a usluga savrsena, uvijek bi bilo ljudi koji bi se svercali.

citaro

#248
Citat: MAN truck bus  u Rujan 03, 2017, 11:55:23
Iskreno ja vidim. Ako putnik koji je prijavio vozača nema kartu,onda to nnee opravdano. Putnici će se moći žaliti kada će svi plaćati kartu. Ako se na 290 švercaju putnici isto kako je 421 objasnio za 268, kada im kaže vozač, da trebaju kupiti kartu za 2 zone do Kvatrića onda ga gledaju je li normalan i kolutaju ocima. Da moguće je postići kao i u Zürichu.

Zasto nije opravdano? Ako netko radi nesto sto se iz dobrih razloga ne smije, onda ja to smijem prijaviti, bio ja putnik s kartom, putnik bez karte, ili uopce ne putnik nego prolaznik koji je vidio da vozac cika u busu.
Isto tako ne znamo je li 'paparazzo' imao valjanu kartu ili ne, tako da je cijela prica jalovo hipotetiziranje...

Ako mislis da u Zürichu nema ljudi koji se svercaju, varas se.

MAN truck bus

#249
Ako ukradeš loš kruh,nećeš se žaliti jer je loš,a ukrao si ga. Kada platiš kruh onda se možeš žaliti da je loš.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

citaro

Citat: MAN truck bus  u Rujan 03, 2017, 12:18:07
Ako ukradeš loš kruh,nećeš se žaliti jer je loš,a ukrao si ga. Kada platiš kruh onda se možeš žaliti da je loš.

Steka ti usporedba kao i ona desnicarska kad usporedjuju izbjeglice s bombonima, jer karta nije kruh niti su ljudi bomboni.
Ali kao sto rekoh, ne znamo je li osoba koja je fotkala vozaca dok pusi u busu platila kartu ili ne, tako da je cijela rasprava oko toga besmislena jer je hipotetska.

smogovci.bbb2

Ako ćemo pametovati smjer na 268 i 290 u VG se treba mijenjati na ulazu u VG (stanica kod Zubaka) a ne na autobusnom kolodvoru jer putnik na toj stanici kreće prema Zagrebu kad je trasa kružna kroz VG. Tako isto treba biti i na 134, 220, 221etc. na ulazu u naselje mijenjati smjer a ne na kraju naselja. To što trust mozgova u Centru ne zna tako napraviti nisu krivi putnici. I općenito je glupo to sa smjerovima. Karta je važeća vremenski i ciao. A što se tiče ovog vozača pušača on stalno puši koju god liniju vozio sa GLK (evo da znate kako izgleda: visina malo iznad 180cm, kosa razbarušena, onako malčice ojači)
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

Postoji razlika između busa i tramvaja koju ćeš jamačno zamijetiti na objavljenim voznim redovima. Prolazna vremena.
Iako smo poprilično puta tražili izjednačivanje izgleda, ništa se dogodilo nije.
http://www.zet.hr/UserDocsImages/voznired/6.pdf
http://www.zet.hr/UserDocsImages/voznired/268.pdf

Na ovaj tekst u nastavku, čekali smo točno 10 (godina) od prijedloga da se uvrsti na dno voznih redova!
"Na predviđeno vrijeme polaska/dolaska, mogu utjecati poremećaji u prometu, vremenski uvjeti ili druge izvanredne okolnosti."
Međutim, navedeni razlozi nisu uvjerili pripitog potencijalnog nametljivog "putnika" iz afere "Letva" na GK prije točno 60 dana.
Citat: smogovci.bbb2  u Rujan 03, 2017, 12:36:15
To što trust mozgova u Centru ne zna tako napraviti nisu krivi putnici. I općenito je glupo to sa smjerovima. Karta je važeća vremenski i ciao.
Ulaskom u vozilo redovne linije Zagrebačkog Holdinga d.o.o. – Podružnice Zagrebački električni tramvaj (u daljnjem tekstu: Prijevoznik), radi prijevoza autobusom, tramvajem i uspinjačom putnik je dužan pridržavati se Odredaba za primjenu Cjenika za prijevoz
putnika i prtljage u javnom prometu na području gradova Velike Gorice i Zaprešića, općina Bistra i Luka, Stupnik, Klinča Sela i na području Grada Zagreba (u daljnjem tekstu Odredbe).
Smjer putovanja na tramvajskim i autobusnim linijama označava se pri poništavanju vozne  karte brojem redovne linije i oznakama smjera ,,A" ili ,,B" i to:
a) za tramvaj:
- s oznakom ,,A" sve linije s polaskom iz Zapadnog kolodvora, Črnomerca, Ljubljanice, Prečkog, Savskog mosta, Mihaljevca i Žitnjaka,
- s oznakom ,,B" sve linije s polaskom iz Borongaja, Savišća, Dupca, Kvaternikovog trga , Sopota, Dubrave, Zapruđa i Dolja.
Iznimno, noćna linija broj 31 s polaskom sa Savskog mosta označava se s oznakom ,,B" i
Noćna linija 33 s polaskom iz Dolja označava se s oznakom ,,A".
b) za autobus:
- s oznakom ,,A" sve linije s polaskom iz grada i sve linije s polaskom iz Sesveta, Velike Gorice, Zaprešića i Bistre.
- s oznakom ,,B" sve linije s polaskom u grad   i sve linije s polaskom za Sesvete, Veliku Goricu, Zaprešić  i Bistru.
Mjerodavno je ono što sadrži uvjete prijevoznika, samovoljno tumačenje i primjena od strane korisnika dovodi do stresnih i ekscesnih situacija čega ima previše.
Kome ne paše, nek se ne vozi pod tim uvjetima. Uvijek postoji alternativa.




Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

421 Daj mi objasni molim te od koje stanice počinje smjer B na lin. 228 hi
I zašto bi ja od Oktogona u Dugavama morao štancati dvije karte prema GLK (jednu kod Oktogona i drugu kod DZ gdje se mijenja smjer a linija je kružna kroz Dugave)
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

#254
Na kružnoj liniji 228 početno/krajnje stajalište su Svetice.
Na kružnoj liniji 220 početno stajalište smjera "A" je Glavni kolodvor, a krajnje stajalište je Kauzlarićev prilaz.
Početno stajalište smjera "B" je Kauzlarićev prilaz , a krajnje stajalište je Glavni kolodvor .
Na liniji 220 moraš štancati dvije karte prema GLK (jednu kod Oktogona Heksagona i drugu kod DZ gdje se mijenja smjer a linija je kružna kroz Dugave) jer će na poništenoj karti tako pisati, dok ćeš upotrebom vrijednosne karte to izbjeći (ona vrijedi 30 ili 90 minuta u svim smjerovima).
Poanta priče: koristite beskontaktne karte jer su za vas povoljnije.
Smjer A:
06:00:00 - Glavni kolodvor
06:02:40 - Lisinski
06:03:50 - N.S.knjižnica
06:05:30 - Bundek
06:07:30 - Muzej suv.umjetnosti
06:08:30 - Sopot
06:09:50 - Središće
06:11:50 - Islandska
06:14:00 - Vatikanska
06:15:20 - Hribarov prilaz Heksagon
06:16:00 - Abramovićeva
06:17:10 - Hrelićka
06:18:30 - Kauzlarićev prilaz Dom zdravlja
Smjer B:
06:20:00 - Kauzlarićev prilaz Dom zdravlja
06:21:00 - Vatikanska-Sv.Mateja
06:21:50 - Vatikanska
06:23:20 - Islandska
06:25:40 - Središće
06:26:30 - Sopot
06:27:50 - Muzej suv.umjetnosti
06:28:50 - Bundek
06:30:50 - N.S.knjižnica
06:31:40 - Lisinski
06:33:00 - Glavni kolodvor
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln