Farre tours, Sarajevo

Autor elvis, Svibanj 03, 2010, 19:02:58

elvis

Farre tours d.o.o.
Plandište broj 4B, Ilidža, Sarajevo
tel. +387/61-32-33-71


Sjediste firme je u Blazuju,Sarajevo

Setra 216 HDS je ex Halilovic Kalesija,ima trenutno i 215 HD,nabavljenu od Vildan-tours prije par dana


The_Dubster

da nije slučajno ona o kojoj smo raspravljali, roza, ili je ona njegova bijela što piše na bokovima Vildan tours?

elvis

Bijela,ne znam jel imala na bokovima natpis,imala je naljepnice balona kao kod CTS,mozda je svojevremeno bila dio voznog parka CTS-a

The_Dubster

jel i ovaj iveco njihov?

elvis

Citat: The_Dubster  u Svibanj 19, 2010, 21:35:10
jel i ovaj iveco njihov?

Bio je njihov 30.-og aprila kad sam ih uslikao,jedino ako je i on prodat u medjuvremenu :-\

The_Dubster

jer, vildan je imao istog takvog, kojeg već u vrijeme postavljanje moje teme o njemu nije bilo kod njega, a moguće da je to taj njegov u FIMFu, jer vidiš da sarađuju.... tako da je ovo možda vildanov iveco

a šare i ove loptice na njemu su jako slične ko i na seetri

elvis

Nije ex Vildan,ovaj ima klizna i obicna vrata na desnoj strani,a Vildanov ima jedna pneumatska...

http://www.pik.ba/artikal/120283/minibus-iveco-daily-20-1/#sta=slike

Nekad davno sam objavio link u temi Tko u BiH prodaje autobuse,a sad sam ga nasao

The_Dubster

Vidio sam u petak njihovu bijelu setru, ex-vildan, već je u funkciji, naprijed ima natpis FIMF 2001, al nisam je uspio dobro uslikat...

Benjamin

Ta Setra S215HD je od ex: Bosnaexpres Doboj Jug i to staroga Bosnaexpresa... Kod balončića se vidi stari natpis Doboj Jug... Prolazio sam pored te Setre na Ajvatovici...

ROAD

Prinova ex. Bosna Turist.





Firma se sada zove Farre Tours.
NEOPLAN VIP CLASS

ROAD

NEOPLAN VIP CLASS

ROAD

Prinova Mercedes Benz Travego ex. Sportturist Novi Pazar, još nije registrovan na BiH registracije, a kako imam info prešao je skoro 2 miliona.

NEOPLAN VIP CLASS

damir fido

Danas u Tuzli.





jedna starija slika.




ROAD

NEOPLAN VIP CLASS

ROAD

NEOPLAN VIP CLASS