GPP - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:26:04

Tomek

Ajd probaj što prije registracije uloviti da vidimo o čemu se tu radi;)

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomo

danas sam i ja jedan vidio na raskrižju na liniji za Čepin, ali je bilo zeleno pa je proletio.... čini mi se da je reg.oznaka bila ZG-1157-XX

goran666

GPP treba biti isporuceno jos 2 nova autobusa, a cini mi se da kasni isporuka pa su ova 3 vjerojatno zamjenski.
uspio sam uslikati jednog al je slikano sa mobom iz auta pa je losija slika. cini mi se da je ZG-1157-EB




Tomek

Hm, ovaj je bio u ZET-u kao zamjensko vozilo  :o

tomekk

Citat: Tomek  u Rujan 04, 2009, 22:52:06
Hm, ovaj je bio u ZET-u kao zamjensko vozilo  :o

Ovo je loša slika, al ovdje se vide 2, onda su ta vjerojatno isto zamjenska vozila :-\, slikano je prošli ponedjeljak, a vidi se i cityliner od truck busa

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Semper



Plavi bus vozi. Cak su oba prosla u 2min.

Krpan

Registracije su ZG-1016-EB i već navedena ZG-1157-EB.

shef

Danas je na webu Jutarnjeg, povodom prometne nesreće u Osijeku, objavljena ova fotografija:




Budući da nisam nikada bio u Osijeku (  :-[  ) molim da oni koji žive ili su bili potvrde da je to zaista u Osijeku i snimljeno. Ali što onda tamo radi MB o345 sa oznakama MB Leasinga. Fotografija datira negdje na početak ovog desetljeća ili kraj prošlog, što se prepoznaje po reklami tadašnjeg HT-a za Simpu i po dućanu Invictus
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Tomek

Ovaj O345 kao i još par takvih je iz Karlovca, u vlasništvu karlovačkog Autotransporta.

goran666

e novinari, novinari.
imas na 24 sata prave slike
http://www.24sata.hr/news/osjecanka-naletila-na-troje-ljudi-na-autobusnoj-stanici-/143762/
vidi se i ulica iz koje je izasla sa autom.

Shole

Hmm, kad smo već kod ovog O345, kako to da ima zadnji bočni prozor na desnoj strani i šajba je komplet od iza, a ima zadnja vrata ???   Obično ovako izgledaju oni bez zadnjih vrata kod kojih je kiler polegnut, dok oni sa vratima imaju manje mjesta pa je samim time kiler uspravni i gore je umjesto prozora portela za nadoljevanje vode, i zadnja šajbaje sa desne strane crna

LuckyLooser

Citat: shef  u Studeni 07, 2009, 13:11:15
Budući da nisam nikada bio u Osijeku (  :-[  ) molim da oni koji žive ili su bili potvrde da je to zaista u Osijeku i snimljeno.
Ja sam samo jednom bio u Osijeku, ali sam mnogo puta bio u Karlovcu (živio HV) ;D
Kako je rekao Tomek- karlovački autobus u svome gradu. Autobusna stanica sa fotografije je na Trgu Matije Gupca (križanje ulice Ivana Gundulića sa ulicom Stjepana Radića) u Karlovcu.
Slika sa GE: http://static.panoramio.com/photos/original/22519135.jpg

Shvatite i novinare: nesreća se dogodila na autobusnoj stanici i 95% čitatelja nemaju pojma i ne zanima ih koja autobusna stanica je na slici. Važno da je "neka autobusna stanica" i što će sad novinari- amateri razbijat glavu koju autobusnu stanicu i iz kojeg grada stavit uz tekst. 8) Pravi novinar, će uz tekst stavit i odgovarajuću fotografiju.

tramvajac 92

Da su barem stavili neku na kojoj nema autobusa pa još kako-tako al ovo

shef

Citat: Shole  u Studeni 07, 2009, 16:48:48
Hmm, kad smo već kod ovog O345, kako to da ima zadnji bočni prozor na desnoj strani i šajba je komplet od iza, a ima zadnja vrata ???   Obično ovako izgledaju oni bez zadnjih vrata kod kojih je kiler polegnut, dok oni sa vratima imaju manje mjesta pa je samim time kiler uspravni i gore je umjesto prozora portela za nadoljevanje vode, i zadnja šajbaje sa desne strane crna


Kod svih O345 (ne Conecto),  je tako
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic