Prometove internetske stranice

Autor maky, Studeni 21, 2007, 09:08:07

maky

http://www.promet-split.hr/

Zbog praznika Svih svetih, spremaju se pojačanja na liniji 3 od petka do nedjelje. Uvest će se čak i jedan vozni red (dva) po kojem će linija 3 ići od Lovrinca do HNK i obratno.
Već sam se bio prepao da neće ništa biti organizirano, jer nikad neću zaboravit scenu kad je bio pogreb Borisu Dvorniku i kada sam u prepunjenom g.b. 679 bio prisiljen ići do krajnje stanice, jer se nisam nikako mogao probiti do vrata tamo gdje sam trebao izaći  ;D

Uglavnom, bit će zanimljivo fotkati autobus na liniji 3 kako se okreće kod HNK, nesvakidašnji prizor...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Nove obavijesti na Prometovom web-u:

Promjena okretišta linije 18. Zbog produženja Vukovarske ulice (gdje su radovi već duže vremena u punom zamahu) doći će do promjene lokacije okretišta linije 18, koja će iz Vukovarske ulice skretati desno i onda na južnu stranu Lovrinca gdje se okreće linija 3.  A tu će biti i polazno okretište kada ide put grada, jer se vraća istim smjerom. Samo ne kužim još gdje bi se autobus trebao fizički okrenut za 180° tamo, trebat ću to još provjerit ovih dana...

A i zbog radova se uvodi linija 1A na relaciji Bunje - Sv.Kajo - HNK - Bunje, jer se obična linija 1 trenutno okreće kod ulaza u staru Salonu, jer je dalje raskopano.

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Na njihovom webu piše (citiram):

Zbog građevinskih radova u Zrinsko Frankopanskoj ulici, linija broj 3 (Lovrinac – Lora – Lovrinac) neće prometovati preko navedene ulice prema Lori, već će iz ulice Hrvatske Mornarice preko ulice Sedam Kaštela prometovati do autobusnog okretišta u Spinutu. Linija će iz pravca Spinuta prema Lovrincu prometovati gore navedenim prometnicama u obrnutom smjeru. Ovakav režim prometovanja trajati će do završetka radova.

To je počelo ima 2 dana, otišao sam odmah bio i isprobati kako funkcionira u praksi, ovih dana opširnije...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Obavijest za putnike na linijama 11, 17 i 18:

Od ponedjeljka, 09.03.2009.godine, zbog zatvaranja dijela Ulice Matice Hrvatske, linije broj 11, 17 i 18 prometovat će dijelom izmijenjenom trasom i to:

- Linija broj 11 (RAVNE NJIVE – HNK – RAVNE NJIVE) iz smjera Ravnih Njiva umjesto preko Matice Hrvatske prometovat će preko Poljičke, te nastavlja starom trasom do završnog stajališta. Istom trasom bi prometovala u povratku

- Linija broj 17 (TRSTENIK – SPINUT) iz smjera Trstenika iz Ulice Moliških Hrvata skreće lijevo u Velebitsku, te lijevo u Poličku, na staru trasu

- Linija broj 18 (MEJAŠI – HNK – MEJAŠI) iz smjera Lovrinca prometovat će Vukovarskom ulicom, skrenuti lijevo u Ulicu Bruna Bušića, te skrenuti desno u Ulicu Matice Hrvatske gdje se uključuje na staru trasu; istom trasom prometuje u povratku

- Bit će formirano novo privremeno autobusno stajalište iza križanja Bruna Bušića i Matice Hrvatske u smjeru grada kao zamjena za autobusno stajalište kod Đačkog doma

http://www.promet-split.hr/

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Nema više gledanja autobusa  sa prozora, a?   ;D ;D ;D

maky

Citat: markost  u Ožujak 06, 2009, 16:14:43
Nema više gledanja autobusa  sa prozora, a?   ;D ;D ;D
>:(
A bome, odsad i autotabanićima moram gdje god da idem... :(

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Od danas se uvodi i nova noćna linija za Solin:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

I ove godine je povodom 01.05. organiziran besplatan prijevoz na Marjan. To bi trebalo funkcionirati, ali svake godine ne funkcionira. Polaske svako 20 minuta se neće poštovati kao ni prošle godine, nego će autobusi ići čim se napune (a to je odmah). No eto, sve info imate na webu
http://www.promet-split.hr/

Još imam traume od prošle godine kad sam napravio par krugova, gdje su umirovljenici zgazili i mene i sebe i autobus. Čovjek iz službe nadzora ih je morao povlačiti za ruku i vući van iz autobusa da bi vozač mogao zatvorit vrata. Užas...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Sutra izmjene trasa autobusnih linija koje se okreću kod HNK zbog kulturne manifestacije "Neka Riva u cvijeću pliva" od 9 - 9:30 ujutro...

Na Prometovom webu  www.promet-split.hr  piše ovo:

- autobusne linije 1,4,6,16 i 22 okretat će se kod trafostanice na Manuškoj poljani.

- autobusne linije broj 5 i 11 prema gradu iz Zvonimirove ulice prometovat će ulicom Slobode, Mažuranićevim šetalištem, ulicom Domovinskog rata, Zagrebačkom ulicom (tržnica), od tržnice povratak starom trasom.

- autobusna linija broj 18 prema gradu iz ulice Matice Hrvatske prometovat će ulicom Slobode, Mažuranićevim šetalištem, ulicom Domovinskog rata, Zagrebačkom ulicom (tržnica), od tržnice povratak starom trasom.


Posjetite http://www.promet-split.hr/

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

JA!!!

Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

baco

Promet bi pod hitno trebao na svojoj web stranici, staviti cijeli postupak kako rukovoditi ssa novim sistemom naplate karata i odkada ce napokon početi.

maky

Otkad je završila školska godina, došlo je do izmjene većine voznih redova, tako da valja provjeriti na njihovoj stranici da nebi izvisili...

Također me iznenadila i linija 11 koja poslijepodne više ne ide svako sat vremena (odnosno pola sata pošto su dva autobusa), nego je sada jedan krug produljen na sat i 5 minuta (što znači da ide svako 35 minuta)...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

JA!!!

Citat: maky  u Lipanj 19, 2009, 11:06:58
Otkad je završila školska godina, došlo je do izmjene većine voznih redova, tako da valja provjeriti na njihovoj stranici da nebi izvisili...
...Ipak, za RJ Trogir nije moguće provjeriti jer vozni red na stranici NIJE promijenjen. Vjerojatno im je u planu ovaj sadašnji objaviti kad na snagu stupi ponovno novi.
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

netko

Citat: JA!!!  u Lipanj 19, 2009, 14:49:05
Citat: maky  u Lipanj 19, 2009, 11:06:58
Otkad je završila školska godina, došlo je do izmjene većine voznih redova, tako da valja provjeriti na njihovoj stranici da nebi izvisili...
...Ipak, za RJ Trogir nije moguće provjeriti jer vozni red na stranici NIJE promijenjen. Vjerojatno im je u planu ovaj sadašnji objaviti kad na snagu stupi ponovno novi.
A i nevidim razlog za nenapisati raspored buseva za H.Medenu.Ako ga već tamo vješaju odmah do rasporeda vožnje nije ga valda problem i ode staviti.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Zato sam si učinio uslugu jučer pa sam fotkao VR linije 42 koja mi treba...


A valjda će ubrzo biti promijenjen i na web stranici...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!