Gradske linije 1 - 9

Autor NP-549, Svibanj 05, 2010, 21:23:37

mivano

Disponiraju solaše kako su zamislili, pa tako i na 1. E, sad nema ih dovoljno ispravnih. Pa dalje, daj šta daš, 596 je pričuvni.
I na 11-icu ulijeću zglobni na polascima gdje ih nije nikad bilo. Subotom rano ujutro sam znao vidjet 703 za Saršone, logike nigdje.

Bocko

Da, prije je oko 20h radnim danom na petici bio solo a sada je zglobni (s time da je to prednost jer znaju biti i gužve).
Čak i subotom popodne zna biti zglobni. Makar neka prednost nedostatka solo

Sebo

Na 1A i 2A bas cesto znaju gurati zglobna vozila, iako i solo voze prazna. Radnim danima znaju voziti i minibus i solo i zglobni, logike nigdje.

Zanima me zasto se onda neki zglobni ne moze naci na liniji 7A koja je prekrcana, koji dio trase je problem?

Boki651

Serpentina na Sv. Križu jer parkiraju aute na cesti, jer nemaju di drugdje. Na zapadnoj strani za zglobni nema problema, može oko rotora u Ćićarijskoj. 

Bocko

Lol, ova slika me podsjetila što bi pasalo za 1A:

tramvajac 92

Haha, a di je ostatak busa?  rofl

Sebo

Kad smo vec kod tipova vozila, vidim da su zglobni poceli voziti i subotom na jedinici i to cjelodnevno.
Cudno je viditi zglobne na 1 a solo na 6 i 7 u sijecnju, iako mogu razumjeti zbog ztc-a i Towera koji se dosta posjecuju subotom popodne thumbs

Shole

Negdje moraju ić zbog nedostatka solo vozila, pa je onda najlogičnije da idu tamo gdje je najmanja potrošnja goriva.  A kao što i sam kažeš, potencijalnih putnika možda i bude, dok na 6 i 7 vikendom sigurno neće bit gužve.

Čelični

#893
Na web stranici Autotroleja je stigla vijest da su promijenjeni vozni redovi nakon školskih praznika linija:
Citat:Obavještavamo sve korisnike kako su danas na snagu stupili novi vozni redovi na linijama 2, 5, 5a, 7 i 7a.

lin-2-vazi-od-15-01-2018

lin-5-vazi-od-15-01-2018

lin-5a-vazi-od-15-01-2018

lin-5b-vazi-od-15-01-2018

lin-7-vazi-od-15-01-2018

lin-7a-vazi-od-15-01-2018
Ako se gleda u popisu svih lokalnih linija najnoviji vozni red 5b je onaj za vrijeme školskih praznika, a i u obavijesti citata nije naveden iako se u popisu promijenjenih linija vidi da je objavljen. To pokazuju i polasci od i do OŠ "Fran Franković" i u staroj obavijesti je naveden da se trenutno mijenja. Dakle mijerodavan vozni red linije 5b je ovaj od 15. 01. 2018. u obavijesti, a ne trenutno onaj u zbirnom popisu voznih redova gradskih (lokalnih) linija.

Bocko

#894
588 na 5  ??? ???
btw gdje su nestali eksperimentalni displeji sa nekih kocka (tipa prije na 588)?

Sada je samo papirnata tabela.

Shole

Koliko se sjećam osim 588 displej su imali, ali jako kratko samo još 602 i 592.  Nažalost nema nijedne slike od nijednog

Matija87

#896
ima slika od 592 u temi "display" na 28.str. autor je NP-549

Boki651

#897
Citat: Shole  u Veljača 08, 2018, 19:43:49
Koliko se sjećam osim 588 displej su imali, ali jako kratko samo još 602 i 592.  Nažalost nema nijedne slike od nijednog

I 599 s onom crvenom kosom trakom na prednjem braniku. Nekad sam sve te solaše znao po nekom obilježju. Ovi novi su svi kao jaje jajatu.

Npr. 586 Žuta traka na prednjem braniku, 587 crveno bijeli kvadratići iznad šajbe, 598 traka na vrhu šajbe u boji vozila, kockice iznad šajbe, 599 crvena traka, na braniku, 602 plava traka na vrhu šajbe, itd.

lussin

Kao i Croatia osiguranje - filijala Rijeka na bočnom staklu

NP-549

599 je dobio standardni Broose displej (možda jedan od skinutih sa 673-675, trebalo bi nać dal se podudara vrijeme),  i taj cijeli vrijeme radi, dok je u 588 bio LAWÖ, a 592 i 602 su imali nekakve iz kućne radinosti  jednog proizvođača tu iz našeg kraja. Zaboravih detalje.