Javno soobrakajno pretprijatie Skopje i privatni prevoznici vo Skopje

Autor sanos_a, Prosinac 27, 2008, 20:00:18

damir fido

Joj,pa ovo prije spada u temu"Nacionalno blago Makedonije"nego u forum"autobusi"naravno bez uvrede za forum.Posebno me odusevio IK-4 kojih je kod nas u Tuzli puno bilo 80-ih godina,nisam vjerovao da to jos negdje vozi.Ajd nemojte bas svakog rashodovat(kad dodje vrijeme),sacuvajte poneki za muzeja,iako su svi u solidnom stanju.Da je Skoplje malo blize,pa da se posjeti

Tomatorider

Navistina e taka ama i mnogu bulevardi se izgradea, bulevar ilindenska, srbija, kako i klucka kontinental i klucka bit pazar, ureduvanje na ulici i trotuari
Tramvaj, tunel pod kale, bulevar makedonija, juzen bulevar, nekolku kruzeni tekovi i barem uste 2 ulici da se prosiruvaat, i povekje ne im treba na skopje

conecto

Navodno se Skopje sprema za nabavku većeg broja novih gradskih autobusa na kat  ???
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Tomek

To je već dugo aktualno, natječaji im propadaju zadnje dvije godine, bilo je govora o 200 autobusa. Najuži izbor su im bili koliko znam Kinezi ili Sanos, ali mislim da su Kinezi bliže tom poslu. Inače Skopje je ove godinu značajno obnovilo gradski vozni park hrpom rabljenih autobusa iz Europe.

MILCHO

Prije nekih mjesec dana pretstavljen je prototip katnog autobusa za Skopje (Yutong), a trebalo bi biti isporučeno 202 primjerka od toga 200 za redovni Saobraćaj i 2 specijalna za turističko razgledanje grada (mislim da će jedan biti "kabriolet").


www.build.com.mk

Mislim da bi bilo pametnije da su uzeli 50-tak ovih, a ostalo da budu Sanosi S218.

shef

Neka me netko ispravi ako pišem krivo, trebala bi biti ukupno 202 ovakva katna Yutonga, od čega dva kabrio, a jedan od ta dva bi trebao navodno u Ohrid.

Te ukupno 84 LAZ-a, osamdeset solo i četiri zglobna, pretpostavljam model CityLAZ 12LF odnosno 18LF.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic


aleksovski

Citat: Damba  u Siječanj 02, 2009, 18:10:22
Pozdrav, jel netko moze detaljno slikat iznutra mercedes o 317 i posebno instrument tablu ?
I ikarus 160.
Hvala unaprijed






















Damba


aleksovski

Citat: Damba  u Siječanj 02, 2009, 18:10:22
Pozdrav, jel netko moze detaljno slikat iznutra mercedes o 317 i posebno instrument tablu ?
I ikarus 160.
Hvala unaprijed

Eve eden Ikarus Ik160 koj porano bil zgloben.




Ikarus ik105







Damba

Odlične slike,ako imate priliku samo poslikajte što više, jer će još malo otići u povijest.

minimoto

LP
Može ko poslikat Man 890, posebno instrument tablu.  Uradio bi ga za Vbus a se ne sječam kakvu je imao.
Pozdrav

Tirano

I search informations and photos from the Steyr SN12/Volvo B10L moved from Linz to Skopje in 2011. Thanks a lot for your help.

Galeb

Promocija Yutong








izvor na samite sliki
+ galerija >>> http://www.build.mk/?p=9465

erobuss

Koliko je kupljeno ovih DD?  ::|

Makedonija kao da leži na nafti. Prave se monumentalne građevine, kupuje se na sve strane...  :o