Globtour - linije(razno)

Autor Tlimfocit, Veljača 27, 2009, 22:19:53

Tlimfocit

Citat: tomo  u Ožujak 02, 2009, 13:36:28
Citat: Tlimfocit  u Ožujak 01, 2009, 23:43:29
daklem ovako:
-šta se tiče linije u 16:45 ja imam obavijest da nju najčešće drži aqvarelle sa onin čudom od kineza i da oni idu preko Vrgorca...ako neko ima sigurnu informaciju da idu priko ploća vrlo lako ćemo pribacit...i mislim da ona ne ide do Beograda nego do Mostara i u Mostaru minja tablu i ide nova linija Mostar-Beograd
-linija Dubrovnik-Vinkovci naravno da ne postoji formalno....međutim neznam od koje se dvi linije ona sastoji (dakle Dubronik-NEKI GRAD U BIH i NEKI GRAD U BIH-Vinkovci)...pošto neznam do kojeg grada u BiH ide ta linija stavia sam ovako...čim me obavjestite koji je to grad minjam kartu i post....:D
-inače kako van se čini ovo s linijama? prijedlozi, napomene.....


Pa zar nije Vinkovci-Neum (rekoh ti da to piše na tabli) i Neum - Dubrovnik?? Taman bus iz Vinkovaca dolazi u Neum u 09:00h , a za Dubrovnik iz Neuma polazi također u 09:00h ; Iz Vinkovaca SVAKODNEVNO U 19:30h ( to si zaboravil napisati gore)

kolege iz globtoura tvrde da nije tako jednostavno jer se više linija tu preklapa....dobia san sve pootrebne podatke samo neam vremena za popravit kartu pa će to bit stavljeno danas-sutra....

steyr1985

Ispravka znači ova linija iz Splita za Mostar koja polazi iz Splita u 17.20 sati ( krivo sam napisao u 16.45 ) ne ide preko Vrgorca  kako je registrirana nego preko Ploča do  Mostara i ta linija ide dalje za Beograd.  Te linije vam je jako teško pohvatat kod njih jer je u tome problem zašto oni  imaju više registriranih linija kojima se poklapa vrijeme  i dok još izmjenjaju  table  vi dalje ništa ne znate.   Stanje je ovako linija ide  Dubrovnik Posušje, međutim kada dođu do Neuma mjenjaju tablu Neum - Vinkovci a vrijeme  linije i jedne i druge se poklapa.  Ova linija koja ide iz Splita u Mostar u 17.20 sati je registrirana preko Vrgorca , međutim ona ide preko Ploča i kada dođe blizu granice mijenja tablu Posušje Dubrovnik  a kada dođu do Mostara onda se mjenjaju table ponovo za  Beograd.

Tlimfocit

Citat: steyr1985  u Ožujak 02, 2009, 17:49:50
Ispravka znači ova linija iz Splita za Mostar koja polazi iz Splita u 17.20 sati ( krivo sam napisao u 16.45 ) ne ide preko Vrgorca  kako je registrirana nego preko Ploča do  Mostara i ta linija ide dalje za Beograd.  Te linije vam je jako teško pohvatat kod njih jer je u tome problem zašto oni  imaju više registriranih linija kojima se poklapa vrijeme  i dok još izmjenjaju  table  vi dalje ništa ne znate.   Stanje je ovako linija ide  Dubrovnik Posušje, međutim kada dođu do Neuma mjenjaju tablu Neum - Vinkovci a vrijeme  linije i jedne i druge se poklapa.  Ova linija koja ide iz Splita u Mostar u 17.20 sati je registrirana preko Vrgorca , međutim ona ide preko Ploča i kada dođe blizu granice mijenja tablu Posušje Dubrovnik  a kada dođu do Mostara onda se mjenjaju table ponovo za  Beograd.

tu se čisto radi da oni nekoliko linija (koje ne nužno imaju isto polazište) voze istim busom....upravo zbog toga bih ja (ako se slažete) ostavia da stoji DUBROVNIK_VINKOVCI međutim napisa bi od kojih se zapravo linija ta sastoji...tako bi izbjegli neke nejasoće....ovo za preko Ploča za Mostar mi je baš čudno (šta ne znaći da mislin da krivo govoriš)....ja bi to provjeria pa prominija...

ist

Usput, zna li netko zašto Globtour ne ažurira web site

Tlimfocit

Citat: ist  u Ožujak 03, 2009, 11:36:18
Usput, zna li netko zašto Globtour ne ažurira web site

ažurira s vrimena na vrime...why?

ispravija san liniju Budva-Vinkovci....

ist

Pa imaju site, nisu ga ažurirali barem dvije godine

Tlimfocit

Citat: ist  u Ožujak 04, 2009, 10:03:15
Pa imaju site, nisu ga ažurirali barem dvije godine

ažuriraju al samo u umjerenin količinama...(nešto oko linija i oko prodaje buseva)...sve ostalo stoji bar 2 godine

ist

Hm, di im je, recimo, linija Split-Beč? Ne znam zašto bi im to bilo teško ubacivati kad već imaju site i kad se dosta ljudi koristi internetom

Tlimfocit

Citat: ist  u Ožujak 04, 2009, 15:25:31
Hm, di im je, recimo, linija Split-Beč? Ne znam zašto bi im to bilo teško ubacivati kad već imaju site i kad se dosta ljudi koristi internetom

globtour@globtou.com pa prigovori....:D
ja bi to vrlo rado promiija da mogu

ist

Samo skrećem pažnju, ako netko od njih čita. Ako ne, ništa. Nije moj problem  ;)

Tlimfocit

#25
LINIJA:Neum-Dortmund
BUS1: Neum-Čapljina-Ljubuški-Međugorje-Čitluk-Mostar-Široki Brijeg-Posušje-Tomislavgrad-Šujica-Kupres-Bugojno-Donji Vakuf-Jajce-Ključ-Bosanski Petrovac-Bihać-Cazin-Velika Kladuša-Munchen-Ulm-Stuttgart-Pforzheim-Karlsruhe-Frankfurt-Manheim-Koln-Dusseldorf-Duisburg-Essen-Dortmund [prikazano zelenom]
POLASCI: -iz Neuma UTORAK U 5:15
                -iz Dortmunda
BUS2: Neum-Čapljina-Ljubuški-Međugorje-Čitluk-Mostar-Široki Brijeg-Posušje-Tomislavgrad-Šujica-Kupres-Bugojno-Donji Vakuf-Jajce-Banja Luka-Bosanska Gradiška-Munchen-Ulm-Stuttgart-Pforzheim-Karlsruhe-Frankfurt-Manheim-Koln-Dusseldorf-Duisburg-Essen-Dortmund [prikazano crvenom]
POLASCI: -iz Neuma SRIJEDA, ČETVRTAK, SUBOTA i NEDJELJA U 5:15
                -iz Dortmunda

LINIJA:Bihać-Dortmund
BUS: Bihać-Cazin-Velika Kladuša-Munchen-Ulm-Stuttgart-Pforzheim-Karlsruhe-Frankfurt-Manheim-Koln-Dusseldorf-Duisburg-Essen-Dortmund [na karti ista ruta kao Neum-Dortmund]
POLASCI: -iz Bihaća ČETVRTAK, SUBOTA i NEDJELJA 13:00
                -iz Dortmunda

LINIJE ODRŽAVAJU: Touring, Globtour



*zahvala prijatelju iz GLOBTOURa koji je želio ostati anoniman i jednom legendi iz Čitluka....

ist

Mala dopuna: linija za Dortmund polazi i iz Livna

Tlimfocit

Citat: ist  u Ožujak 25, 2009, 15:51:54
Mala dopuna: linija za Dortmund polazi i iz Livna

misliš da ide iz duvna u livno pa onda prema sjeveru dalje ili....?

TOMAZY

putnike iz Livna koji putuju za Njemacku dovozi kombi Citroen u Tomislav-Grad ;)

Tlimfocit

Citat: TOMAZY  u Ožujak 25, 2009, 18:08:01
putnike iz Livna koji putuju za Njemacku dovozi kombi Citroen u Tomislav-Grad ;)

tako san i mislija....