Pulapromet – fotografije, 2007. – 2022.

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:24:07

nexus

Talijanska, a?

Hehe, nona mi živi u Šišanskom, proveo sam tamo taliko vremena..

boro

  Sad kad gledam ovu sliku malo razmišljam i ne sječam se da sam ikad u ovih 13 godina vidio ove Mečke da su pokvarene ili da ih šlepaju. Po mom mišljenju one su bile pun pogodak za PP.

boro

  Ovo je inače gb.185 , on nema gb.na lijevoj strani, a 184 da.

noxis93

Citat: nexus  u Rujan 03, 2008, 11:35:22
Talijanska, a?

Hehe, nona mi živi u Šišanskom, proveo sam tamo taliko vremena..
Aha talijanska da. Možda budem slikao neš sa 2. kata kad mi bude došla prilika.

nexus

Citat: boro  u Rujan 03, 2008, 14:10:11
  Sad kad gledam ovu sliku malo razmišljam i ne sječam se da sam ikad u ovih 13 godina vidio ove Mečke da su pokvarene ili da ih šlepaju. Po mom mišljenju one su bile pun pogodak za PP.

te mečke su, z avtomontaže, nešto najbolje što  je bozilo u Pulaprometu u zadnjih 20 godina. E da su ih bar kupili 20ak..

boro

 Ma samo da su umjesto 6 Mb minibuseva kupili 2-3 velika to bi bilo super,ali sad šta je tu je.

boro

 Tek sada kad 185 nema reklame vidi se da je zadnji vezni lim ispod haube zapravo plav a ne zelen. A to znači da je skinut sa 194 i montiran na 185.

nexus

Citat: boro  u Rujan 04, 2008, 13:33:08
Tek sada kad 185 nema reklame vidi se da je zadnji vezni lim ispod haube zapravo plav a ne zelen. A to znači da je skinut sa 194 i montiran na 185.

Ja sam to isto skužio, al sam mislio da nisu u stanju skinut reklamu kako spada.. Teško ga je bilo pofarbat..  ::|

boro

  A to ti je ono: čemo ben drugi put.


noxis93

srđo jel te to šole pozdravlja?

boro

  Ja bi prije rekao da bus skreče u lijevo , da ga je vozač koji mu ide u susret propustio pa ga pozdravlja.

Srđan

Oba ste fulali  :) ... nego jel i ovaj spada pod pulapromet...naime iste boje nosi  ;D


brioni

ne to ti je vozilo Herkulaneje tj. pulske čistroče :)
Oprostite ako ima pogrešaka

noxis93

kolko sam puta naglo skrenuo glavu prema tom žutom stvoru koji dolazi i izvukao fotoaparat kad ono...vid ti njega...pokretna kanta :-\