Problemi

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:40:25

TAM

Ovdje postavljate pitanja vezanim s problemima iz OMSIa!
Dani ponosa i slave!
    

MAN SL222

Meni karta Neuendorf neradi u OMSI 2.Kaže mi nešto SCENERY OBJECT NOT FOUND,a kopirao sam sve kako treba.

TAM

Citat: MAN SL222  u Lipanj 13, 2014, 15:12:10
Meni karta Neuendorf neradi u OMSI 2.Kaže mi nešto SCENERY OBJECT NOT FOUND,a kopirao sam sve kako treba.
Provaj mapu Neuendorf otovoriti u OMSI 2 Editoru i tako je spremiti.
Dani ponosa i slave!
    

MAN SL222

#3
Evo ja upravo instalirao OMSI 2 STEAM verziju i problemima nikad kraja.



BTW još sam i update instalirao,ali ništa.

Teutonic

To je zašto samo ja odustao kupovati igre,problemima nikad kraja,osobito je rizik sa ovom,koja je praktički još beta.

MAN SL222


MAN SL222


TAM

Ajmo neka mi netko pomogne više mi je glava puna svega. >:(
Ovo mi je na Freyfurtu. Nema ničega. Zna li netko riješenje? Skinuo sam sve dodatke, ali ništa.

Dalje Tettau. Mapa mi radi, ali ne mogu na autobusu napisati odredište. U izborniku imam neke brojevi, ali niti jedna ne radi.
I na kraju Innsbruck mapa mi uvijek bloka na loading screen na Creat objects. Neka netko pomogne poluditi ću.
Dani ponosa i slave!
    

Teutonic

Meni je isto tako bilo mjesecima,onda mi je dosadila mapa koju sam onda igrao pa sam opet instalirao jedan od glavnih foldera pa mi je iznenada proradilo,ne znam jel čudo ili što....Sad ne znam koja ji je to folder,onaj prvi ili Omsi 2 fahige,probaj oba.
Ne znam šta ti je s Tettau...

prometnik

tam za tettau moras pravi .hof fajl nac jel ti nije za svaki autobus isti, sad se nemogu sjetit koji je za o307
kupi kartu spasi Promet

prometnik

e ljudovi imam problem, u addonu drei generation svii busevi se ne vide, vide se samo neki bzvz oblici kao stolice i naljepnice na vratima, volan se ne vidi a vide se samo prekidaci i indikatori...
kupi kartu spasi Promet

lussin

Znao sam ja da taj addon niš ne vrijedi. Samo pogledaj one videe po Youtubeu pa ćeš vidjeti,pogotovo na drugoj generaciji     O405G,od iznenadnih letova prikolice nadalje,dok na C2 displej na ploči jednostavno neće naučiti da malo jači zavoj nije smetnja na zaust. zglobu >:(

Teutonic

To je zašto ja još vozim stari O307,ako je dobro,ne popravljaj  thumbs

prometnik

ma lako je meni za to sve, nego, ima li ko rijesenje toga problejma :-\
kupi kartu spasi Promet

MB Citaro

Moraš imati OMSI 2.1